Meme estetiği sonrası

Yok canım, sporda gözüm yok. Birazcık deniz yüzü görsem, azcık yüzsem gelsem yetecek bana :KK43: Evet deniz suyu en mantıklısı. Yara izlerine de flaster, yara bandı gibi bir şeyler yapıştırsam korumakta yeterli olur inşallah.
senin Dr biraz pinpirikli oya ya falan sorsana o daha iyi bilir kendi fikrim dalma yukarıdan atlama normal gir serinle..

senin Dr biraz pinpirikli oya ya falan sorsana o daha iyi bilir kendi fikrim dalma yukarıdan atlama normal gir serinle..
Canım doktoruma soruları soruyorum maille. Arada birkaç sorum kaynıyor. Kimisi detaylı açıklanıyor, kimisi dikkate alınmıyor. Belki de önemsiz olduğu için üstünde durmuyor o sorularımın :) 1.5 ay dolunca yavaş yavaş yüzüp, bol güneş kremiyle güneşlenicem artık. İnşallah :KK66:

Canım doktoruma soruları soruyorum maille. Arada birkaç sorum kaynıyor. Kimisi detaylı açıklanıyor, kimisi dikkate alınmıyor. Belki de önemsiz olduğu için üstünde durmuyor o sorularımın :) 1.5 ay dolunca yavaş yavaş yüzüp, bol güneş kremiyle güneşlenicem artık. İnşallah :KK66:
hiçbir şey olmaz ya baya oldu sen ameliyat olalı ben normalde de asla havuza giren birisi değilim tiksiyorum havuzdan o yüzden deniz daha iyi geliyor bana

Kızlar tecrübeli arkadaşlar sıze soruyorum bilgi verirseniz çok sevinirim...suan 10.gunumdeyim daha erken ama merak ediyorum ödem vs çok küçülüyor mu göğüsler suan buyukluk cok iyi 75 d sutyen takıyorum toparlayıcı.şimdi benim bedenim bu mu olacak ..alışveriş yapmak istiyorum çok heyecanlıyım
küçülüyor malesef
ben 23 nisanda ameliyat oldum d cuptum şimdi c cup oldum ve bana 275 takılmıştı.düşün artık sen

küçülüyor malesef
ben 23 nisanda ameliyat oldum d cuptum şimdi c cup oldum ve bana 275 takılmıştı.düşün artık sen
24 gun oldu benım suan d cup sutyen aldım cuk oldu..dr a sordum aman aman bı kuculme olmaz artık dedı cok az dedi..inşallah öyle dediği gibi olur bi sürü sütyen bikini aldım:::)))

Operasyon sırasında göğüs cerrahi müdahaleye maruz kaldığı için ödem oluşur. Zamanla azalan ödem yerini tamamen proteze bırakır. İlk hali ile son hali arasındaki farka küçülme denilemez bence, sabah uyanınca şiş gözlerinin gün içindeki haline dönmesi gibi tanımlanabilir.

Canım sen korse kullanmadın sanırım. Ben 1 ay korse kullandım. Daha yeni geçtim desteksiz sutyen kullanmaya. 80 c oldu bana da. Ben de bilmiyorum küçülür mü böyle mi kalır.
Doktor bana ameliyat sonrası annelerimizin giydiği sütünden giydirmis 3 hafta kalıcak dedi normal sütyen yani korse degil bişey anlamadım

X