Meme estetiği sonrası

yelli_yelli10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
202
112
Arkadaslar ben 9 gun oldu dual plane yöntemi meme altı kesısiyle yuvarlak Mentor high profil 300 cc biri 325 cc küçük oldugundan amelıyat oldum.göğsümün biri diğerine göre büyük ve sarkık tı o yuzden o taraf meme bası kesı siyle küçültüldü. Suan 75 d sutyen kom un toparlayıcı özellikli olan onu takıyorum şuan tabi hala sert vs benım merak ettigim ne kadar kuçulmesınlerde olacak 6 ay yada 1 yıla
?bazı yerlerde cok kuruluyor felan yazıyorlar korkuyorum.böyle kalsın ya.boy 160 kilo 54. Lutfen 2 gundur uyuyamouorum

İnşallah canım dedigın gıbı olur inşallah cok uzuluyorum kuçulecek diye suan ayrık ve tagibi nerdeyse..peki neden bazı yerlerde oldukça kücüliyor vs dıyolar anlamıyorum

Kızlar tecrübeli arkadaşlar sıze soruyorum bilgi verirseniz çok sevinirim...suan 10.gunumdeyim daha erken ama merak ediyorum ödem vs çok küçülüyor mu göğüsler suan buyukluk cok iyi 75 d sutyen takıyorum toparlayıcı.şimdi benim bedenim bu mu olacak ..alışveriş yapmak istiyorum çok heyecanlıyım

Kızlar tecrübeli arkadaşlar sıze soruyorum bilgi verirseniz çok sevinirim...suan 10.gunumdeyim daha erken ama merak ediyorum ödem vs çok küçülüyor mu göğüsler suan buyukluk cok iyi 75 d sutyen takıyorum toparlayıcı.şimdi benim bedenim bu mu olacak ..alışveriş yapmak istiyorum çok heyecanlıyım
Canım sen korse kullanmadın sanırım. Ben 1 ay korse kullandım. Daha yeni geçtim desteksiz sutyen kullanmaya. 80 c oldu bana da. Ben de bilmiyorum küçülür mü böyle mi kalır.

Canım ben de sana bir şey sorayım. Ve diğer kızlara. Ameliyattan ne kadar sonra yüzebilir, güneşlenebiliriz? Senin doktorun sana ne dedi bu konuda?
spor olarak yüzme yapacaksan üç ay yapma yok öyle serinlemek amaçlı gireyim iki yüzeyim diyorsan üç hafta yeterli havuza girmemenizi öneririm enfeksiyon açısından yara izlerini de güneşten korumakta fayda var onun harici güneşlenmek bi zarar oluşturmaz

spor olarak yüzme yapacaksan üç ay yapma yok öyle serinlemek amaçlı gireyim iki yüzeyim diyorsan üç hafta yeterli havuza girmemenizi öneririm enfeksiyon açısından yara izlerini de güneşten korumakta fayda var onun harici güneşlenmek bi zarar oluşturmaz
Yok canım, sporda gözüm yok. Birazcık deniz yüzü görsem, azcık yüzsem gelsem yetecek bana :KK43: Evet deniz suyu en mantıklısı. Yara izlerine de flaster, yara bandı gibi bir şeyler yapıştırsam korumakta yeterli olur inşallah.

Korse dedıgın bu sutyen mı toparlayıcı...cok sıkıcı 1 ay takılacak dedı 3 renk aldım.1 aydan sonra inşallah sporcuya gecirir
Canım ben de bilemedim şimdi. Benim 1 ay kullandığım şey KORSE diye biliyordum. Toparlayıcı dediğin nedir bir fikrim yok :KK43: Korseyi de ameliyattan hemen sonra taktılar bana. Renk seçme imkanım yoktu. 1.aydan sonra da ben desteksiz, normal sutyen takıyorum şimdi

X