Meme Estetiği Sürecim (Kas Altı)

Çok geçmiş olsun benimde 6. Günüm bugün ilk regliniz nasıldı acaba ameliyattan ne kadar sonra oldunuz

Çok geçmiş olsun benimde 6. Günüm bugün ilk regliniz nasıldı acaba ameliyattan ne kadar sonra oldunuz
Ameliyata girdiğim zaman regliydim, çok geç bitmişti 11. gün bile kahverengi akıntı geliyordu. 25. günündeyim ameliyattan sonra daha regl olmama iki günüm var, olduktan sonra değişiklik olursa paylaşırım.

Merhaba çok geçmiş olsun. Yaşadıklarınız gün gün yaşadım desem yeridir. 7. Gün araç kullanfım şuan yatıyorum agrım var ameliyatım cok riskli gecti sol gögsümden 2 kere ameliyat oldum. Suan tek korkum protezi vücudum kabul edecek mi? Doktorum o riski atlattık diyor fakat sag gögsümdeki morarma ve sararma bile geçti ama sol gögsüm mor ve şiş en önemlisi ağrı devam ediyor

Öncelikle cok gecmis olsuuuuuun yaşlarımız aynı ve yaşadıklarımızıda bırbırıne aşırı benzer buldummm. Neyseki gecmis bitmiş üzerinden 2 ay bile gecmis senınkının canım atlatmışsın, umarım simdi hersey yolundadır. Darisi benim basıma :) Aslında benimde biraz cesaretlendirilmeye ve yalnız olmadığımı hissetmeye ihtiyacım var, bu yüzden kendi yasadiklarimi anlatmaya baslayayım bi:) Bende 3 gun once kas altı oldum ve hani beklediğimden cok daha zor ve acılı geçiyor süreç.. Hiç 4-5 gun evde oturayım aa 6.gun kendımı dışarı atarım normal hayatıma dönerimlik bi durum hissetmiyorum :/ Cok acı/ağrımın dışında göğsümde duran iki yabancı cisim olduğunu aşşşşşırı hissediyorum hani yatmak kalkmak felaket işkence ve onları orada hissetmem normal mi bu denli.. ? Bu kadar zorlu oldugunu bilseydim sanırım bi korkar tüyerdim:) . Sende de aynımıydı? Örneğin ben icerideki cisimleri (canım silikonlar evet siz:)) felaket hissediyorum ve hep böyle mi gidecek korkuyorum. Sonradan azalacak mı bu his ? Birde dehşet ödemliyim yanlara doğru patlayacak gibi göğüslerim... Hadi onuda geçtiml hafif çatal her zaman hayalimdi ama ama şuan o kadar ayrık duruyorlar ki anlatamam..Sonradan yaklaşacak mı birbirine yoksa böyle mi kalır hep ? Of amma sormuşum sorgu odası gibi shhdhshdsh baya vaktini çaldımm. Ama şimdiden teşekkür ederim cevabını bekliyorum sabırsızlıkla:)

Çok geçmiş olsun şuanki halinizden memnun musunuz alıştınız mı

Çok geçmiş olsun benim 3. ayım bitti ve ağrılarımda öyle ama sağ sola yatarken hissediyorum o da geçecekmiş, gelelim sorularına :)
İlk 1 ay süper olmayı bekleme ama ben 4. günü akşamı tek başıma yürüyüşe çıktım ve döndüğümde o kadar canım yanmıştı ki ağlaya ağlaya döndüm ama iyi ki de tek çıkmışım kural ne kadar çok yürürsen o kadar çabuk iyileşirsin.
Evet yabancılık hissetme oluyor doğal olarak pişmanlık oluyor ama hepsi geçiyor. 2. aydan sonra bu memeler benim zaten diyorsunuz.
Ödemler gidince küçülüyor o memeler .. 1. aydan sonra ödemim geçmişti.
Benimkiler de yeni yeni yakınlaşıyor yapışık bir çatal haline getirmedim hiç çünkü şu an içleri yara hemen waoww olmayacak en az 1 sene diyor doktorlar yakınlaştırmak için.
Umarım beklentini karşılamıştır :)

Burcu hanım merhaba bende yeni ameliyat oldum 5. Günüm bende sağ göğsümden 2 kere ameliyat oldum. Sağ göğüste Hematom birikmesi oldu drenle akmadı, doktor ameliyatla boşaltıp yeni bir slikon taktı sol göğsüm şuan gayet iyi fakat sağ çok ağrıyor koluma kramp giriyor ağrı kesiciyle geçiyor. Sizin durumunuz nasıl şuan ben vücudum kabul etmeyecek diye endişeliyim

1 haftaya kadar yan yatabilirim belki, su an tek umudum bu acikcasi, ben liposuctionda yaptirdim karin ve kalcaya ayni ameliyatta, korseler, ödemler, yatamamak, hepsi bi arada oynaticam sanki kafayi
Geçmiş olsun meme büyütme estetiği yaptırırken benimde basenlerimden yağ alındı bacaklarımın arkası mosmor oldu gece sızıdan ve ağrıdan uyanıyorum sürekli sizin nasıl oldu kaç günde geçti morluklarınız

Benim nerdeyse 3 ay olucak morluklar tamamen gecmedi hala, ama benim siyahti resmen, agrim kalmadi neyse ki, siz ne zaman yaptirdiniz?

Doktoruna guven. 1 ay sonra da keske daha buyuk olsalardi diyeceksin. Hic bir seyin kalmayacak 15 gün olsun once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…