Meme Estetiği Sürecim (Kas Altı)

TheQueenS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
42
10
Bugun 2 bitti 3 e basliycam yani
Çok geçmiş olsun öncelikle, 4. günden sonra daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz.

( 5. Gün kontrolüm de kombin ameliyat olan biriyle sohbet etmiştim. Onunda 6. günüydü 7. gün Almanya’ya döneceğini iş başı yapacağını hemşire olduğunu söylemişti. )

Bol bol yürüyüş ve su içmek ameliyatlardan sonra insanı ilaçlardan sonra en iyi hissettiren iki şey :)
Ne kadar yürüyüş o kadar hızlı iyileşme oluyor.

accessdenied

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
6.189
12.777
Çok geçmiş olsun öncelikle, 4. günden sonra daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz.

( 5. Gün kontrolüm de kombin ameliyat olan biriyle sohbet etmiştim. Onunda 6. günüydü 7. gün Almanya’ya döneceğini iş başı yapacağını hemşire olduğunu söylemişti. )

Bol bol yürüyüş ve su içmek ameliyatlardan sonra insanı ilaçlardan sonra en iyi hissettiren iki şey :)
Ne kadar yürüyüş o kadar hızlı iyileşme oluyor.
Cok kamburum su anda, nasil yururum bilmiyorum gercekten. Siz memnun musunuz yaptirdiginix icin? Bi de sol gogsumun ucuna sanki arada elektrik veriyolar ya da jiletle kesiyolar gibi bi his geliyo, bu gecer di mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2756 gün geçti.

TheQueenS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
42
10
Cok kamburum su anda, nasil yururum bilmiyorum gercekten. Siz memnun musunuz yaptirdiginix icin? Bi de sol gogsumun ucuna sanki arada elektrik veriyolar ya da jiletle kesiyolar gibi bi his geliyo, bu gecer di mi?
Ben sadece meme büyütme estetiği olmama rağmen kamburum 25. günümde sizin çok normal kambur olmanız.
İlk hafta ağlaya sızlana geçti, pişman olmuştum psikolojim bozulmuştu, doktorum herkes estetik ameliyatlarında ilk hafta pişman olur demişti, haklıymış, şu an sadece iyileşme odaklı olduğum için memnunum.
Elektriklenme, titreme bende de oluyor doktorum normal demişti. İlk 3 ay yaşayacağın bir çok şey normal panik yapma diye baştan anlatmıştı.
Bir de iki memenin iyileşme süreci aynı olmuyor.

accessdenied

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
6.189
12.777
Ben sadece meme büyütme estetiği olmama rağmen kamburum 25. günümde sizin çok normal kambur olmanız.
İlk hafta ağlaya sızlana geçti, pişman olmuştum psikolojim bozulmuştu, doktorum herkes estetik ameliyatlarında ilk hafta pişman olur demişti, haklıymış, şu an sadece iyileşme odaklı olduğum için memnunum.
Elektriklenme, titreme bende de oluyor doktorum normal demişti. İlk 3 ay yaşayacağın bir çok şey normal panik yapma diye baştan anlatmıştı.
Yok ben aglayip sizlayacak kadar kotu olmadim hic, kollarimi kullanabiliyorum, canim cok acisa bilr kendim oturup kalkabiliyorum 2. günde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2756 gün geçti.

Katirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
19
11
28
Çok geçmiş olsun benimde 6. Günüm bugün ilk regliniz nasıldı acaba ameliyattan ne kadar sonra oldunuz

TheQueenS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
42
10
Çok geçmiş olsun benimde 6. Günüm bugün ilk regliniz nasıldı acaba ameliyattan ne kadar sonra oldunuz
Ameliyata girdiğim zaman regliydim, çok geç bitmişti 11. gün bile kahverengi akıntı geliyordu. 25. günündeyim ameliyattan sonra daha regl olmama iki günüm var, olduktan sonra değişiklik olursa paylaşırım.