Meme Estetiği

Kullerimden dogdum18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
7
0
40
Merhabalar ben henüz çarşamba günü sağ memeden ameliyat oldum kanser hastasıyım düzgün silikon koydurmak istedim 6 ay sonra da diğer memeye konacaktı fakat doktor yuvarlak protez koymadı doğal olsun diye görüntüsü çok kötü üstten silikon belli oluyor üstü çökük duruyor ben bir daha bu parayı verip meme ameliyatı yaptıramam ki, ne yapacağım ben şimdi? Verdiğim paraya mı yanayım canımın yandığına mı? Eşimi zor ikna etmiştim üstelik. Salı günü kontrolüm var ne söyleyim doktora? Hatalarını telafi ederler mi acaba, özel üniversite hastahanesinde oldum ameliyatımı, lütfen bi akıl verin!

4B603253-87D9-4224-A56A-EDA43AFCEEAC.jpeg
Merhaba kızlar bugün ameliyatımın 5. Günü 420cc taktırdım. Göğüslerim o kadar tuhaf duruyor ki gerçekten kafayı yemek üzereyim şu duruşa bakar mısınız ? :KK43: doktor bunun düzeleceğini söylüyor çünkü silikon aşağı inecekmiş ama hep bi korku içerisindeyim. Böyle bir durum yaşayan varmı? Ve eğer yaşadıysanız ne kadar sürede silikon aşağı indi. Gerçekten günlerdir ağlıyorum böyle kalacak diye :KK43:

Merhabalar ben henüz çarşamba günü sağ memeden ameliyat oldum kanser hastasıyım düzgün silikon koydurmak istedim 6 ay sonra da diğer memeye konacaktı fakat doktor yuvarlak protez koymadı doğal olsun diye görüntüsü çok kötü üstten silikon belli oluyor üstü çökük duruyor ben bir daha bu parayı verip meme ameliyatı yaptıramam ki, ne yapacağım ben şimdi? Verdiğim paraya mı yanayım canımın yandığına mı? Eşimi zor ikna etmiştim üstelik. Salı günü kontrolüm var ne söyleyim doktora? Hatalarını telafi ederler mi acaba, özel üniversite hastahanesinde oldum ameliyatımı, lütfen bi akıl verin!
Kaç gün oldu ameliyat olalı ? Damla protez mi kondu ?

Eki Görüntüle 3395845 Merhaba kızlar bugün ameliyatımın 5. Günü 420cc taktırdım. Göğüslerim o kadar tuhaf duruyor ki gerçekten kafayı yemek üzereyim şu duruşa bakar mısınız ? :KK43: doktor bunun düzeleceğini söylüyor çünkü silikon aşağı inecekmiş ama hep bi korku içerisindeyim. Böyle bir durum yaşayan varmı? Ve eğer yaşadıysanız ne kadar sürede silikon aşağı indi. Gerçekten günlerdir ağlıyorum böyle kalacak diye :KK43:
Ben bir tuhaflık göremedim 🤷🏻‍♀️ ödemli ve yukarda şu an sadece zamanla oturacak.

Eki Görüntüle 3395845 Merhaba kızlar bugün ameliyatımın 5. Günü 420cc taktırdım. Göğüslerim o kadar tuhaf duruyor ki gerçekten kafayı yemek üzereyim şu duruşa bakar mısınız ? :KK43: doktor bunun düzeleceğini söylüyor çünkü silikon aşağı inecekmiş ama hep bi korku içerisindeyim. Böyle bir durum yaşayan varmı? Ve eğer yaşadıysanız ne kadar sürede silikon aşağı indi. Gerçekten günlerdir ağlıyorum böyle kalacak diye :KK43:
Neden ağlıyorsun gayet güzel dekolte bölgende oluşmuş biraz sabret şişlikler inecek ve daha güzel görünecek, vücudunun adapte olmasına müsade et ve altı ay sonra buraya yeniden yaz mesela eminim çok güzel oldu diyeceksin

Benim gördüğüm tek şey bu fotoğrafta korse. Bu fotoğrafa bakıp bizden nasıl yorum yapmamızı bekliyorsunuz anlamadım. Gözle gözüken bir şey yok bir şey belli olduğu yok. Yorumsuz…

İşaretlediğim yer dümdüz duruyor ve meme ucum çok önde diğer fotoğrafta tam belli olmamış sanırım . Çoğu kişinin ameliyattan sonra bile yuvarlak duruyor direk göğüsleri. Bu yüzden baya korktum. Yuvarlak silikon koydular ama şuan çok değişik duruyor.
422F24EF-732D-4D52-8F98-F61927E37C57.jpeg

İşaretlediğim yer dümdüz duruyor ve meme ucum çok önde diğer fotoğrafta tam belli olmamış sanırım . Çoğu kişinin ameliyattan sonra bile yuvarlak duruyor direk göğüsleri. Bu yüzden baya korktum. Yuvarlak silikon koydular ama şuan çok değişik duruyor.
Eki Görüntüle 3396224
420 cc ve daha 5.gününüz bence beklemelisiniz zamanla yerine oturup ödem geçince şeklini alacaktır

tamamen ödem 1 aya ödem gidecek benim 25 küsür gün oldu hala ara ara ödem oluşuyor ilk başta meme ucum resmen yere bakıyordu meme dikdörtgendi sizde de ödem var

X