Meme estetiğim her anı paylaşalım, yardımmm!!!

meraloluk

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2013
1
0
Kızlar merhaba,
Ben 22 yaşındayım. yıllardır göğüslerim büyümedi. en sonunda annemleri ikna ettim ve ameliyat olacağım. ama bazı çekindiğim noktalar varç. Yarın ilk muayene için doktorumla randevum var. Bana yardımcı olur musunuz?? Çok çekiniyorum. İlk muayenede neler oluyor???

slm cnm bende bu hafta muayene olucam ilk defa bende cok merk efiyorum ilk muyanede neler konusulur. sen nerde olucaksin.ben ankaraya gidicem.

Kızlar merhaba,
Ben 22 yaşındayım. yıllardır göğüslerim büyümedi. en sonunda annemleri ikna ettim ve ameliyat olacağım. ama bazı çekindiğim noktalar varç. Yarın ilk muayene için doktorumla randevum var. Bana yardımcı olur musunuz?? Çok çekiniyorum. İlk muayenede neler oluyor???

Yaşıtım merabaa :)
en doğru kararı vermişsin, muayene oldun sanırım biraz geç olmuş cevap yazmak için. Nasıl geçti?

slm cnm bende bu hafta muayene olucam ilk defa bende cok merk efiyorum ilk muyanede neler konusulur. sen nerde olucaksin.ben ankaraya gidicem.

Ankara'da kime gideceksiiin? Ramazandan sonra olacaktın noldu yeni gelişmeler? :) bi de ben seni İstanbul'da ameliyat olmayı düşünüyorsun diye hatırlıyodum..

İlk muayene biraz gergin geçiyor ama doktorlar rahatlatıyorlar zaten, şöyle bi bakıp ne olur ne olmaz hemen söylüyorlar :) sonra siz ne istediğinizi anlatıyorsunuz onlar yöntemleri vs anlatıyorlar.. Ne istediğini bilerek gitmek en iyisi o yüzden.

gızıst cnm ben ankaraya gıdıcem kayseriden. cumartesı ıcın randevu almam gerekiyor. ankarada bıkac dr la görüşmek ıstıyorum tavsıyelerınız varmı haftasonuna muayene olabılırsem ıcıme sınen bı dr a ramazandan sonra gun belırleyıp olmak ıstıyorum.

X