Meme Küçültme Ameliyatı Olanlar

eksisozlukdengeldim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
40
13
Merhaba ben eylül ayında üniversite yada şehir hastanesinde meme küçültme ameliyatına girmek istiyorum şuan 75 kilo 170boyum var meme ölcüm 100c meme altım 80cm meme ucundan ölçünde 115 falan çıkıyor. Köprücük kemiğimle sarkan meme ucumun arası 30cm hatta 32cm falan aranızda ameliyat olanlar nasıl oldu ne kadar sürede iyileştiniz heyet raporunu nasıl aldınız ben galiba ücretsiz yaptırabiliyorum ama sizinkiler nasıl oldu ilk muayneye gittiğinizde doktor ne dedi

Ben oldum ama ozelde . Benjmde biri 30 cm biri 32 cm di. Henuz olali 1 ay olmadi. Suanda surecten memnunum yani daha yeninoldugu icin estetik bi goruntu yok zaten benim saglik acisindan cok rahatsiz ediyodu cokte estetik duruşu onemsemedim açıkçası. Olmak isteyenler bence bos yere beklemesin

Ben oldum ama ozelde . Benjmde biri 30 cm biri 32 cm di. Henuz olali 1 ay olmadi. Suanda surecten memnunum yani daha yeninoldugu icin estetik bi goruntu yok zaten benim saglik acisindan cok rahatsiz ediyodu cokte estetik duruşu onemsemedim açıkçası. Olmak isteyenler bence bos yere beklemesin
sizi fizik tedaviye yada genel cerrahiye yönlendirdi mi

sürecin nasıl olacağını ve vücudun nasıl tepki vereceğini bilmediğiniz bir ameliyat...🙄 Ameliyat olalı 2. Ay oluyor ödemler henüz gitmiş değil . Aniden ağrı sızı olabiliyor. En önemlisi işinin ehli bir doktor . Ameliyat sonrası yaşayacaklariniz da vücudunuza ve bunyenize bağlı kimi sorunsuz atlabilirken kimi de birçok komplikasyonlar yaşayabilir. Umarım sizin çok güzel geçer geçmiş olsun şimdiden🌸

sürecin nasıl olacağını ve vücudun nasıl tepki vereceğini bilmediğiniz bir ameliyat...🙄 Ameliyat olalı 2. Ay oluyor ödemler henüz gitmiş değil . Aniden ağrı sızı olabiliyor. En önemlisi işinin ehli bir doktor . Ameliyat sonrası yaşayacaklariniz da vücudunuza ve bunyenize bağlı kimi sorunsuz atlabilirken kimi de birçok komplikasyonlar yaşayabilir. Umarım sizin çok güzel geçer geçmiş olsun şimdiden🌸
teşekkür ederim siz özelde mi oldunuz devlette mi ne kadar ödediniz kaç bedenden kaç bedene düştünüz

Size tavsiyem pansumana dikkat edin ve toparlandım nasılsa deyip ilk 3 4 hafta ağır iş asla yapmayın ben 14. Güne kadar yapmadım bişey sonra toparlandım deyip enfeksiyon kaptım dikiş açıldı 2 kez daha Dikiş atıldı zor günler yaşadım bilsem en az 20 gün dikkat ederdim bünyenin hassas olup olmadığı ameliyat sonrasına kadar belli olmuyor

Meme küçültme ameliyatı olalı 1 ay oluyor ödemlerim daha gitmedi şişlikler var mememde şişlikler ne zaman iner acaba ?olanlar cevap verebilir mi? Ayrıca korseyi ne zamana kadar takıcaz

Meme küçültme ameliyatı olalı 1 ay oluyor ödemlerim daha gitmedi şişlikler var mememde şişlikler ne zaman iner acaba ?olanlar cevap verebilir mi? Ayrıca korseyi ne zamana kadar takıcaz
Benim 3 ay oldu bugün ödemlerim 3 aya kadar anca indi dahada inmez heral daha küçülmesini ıstemıyorum senin beden kaçtı kaç gözüküyor şuan korseyide artık bırak bence doktorlar 1 ay diyor ama benim doktor 10 gün taktırdı

Benim 3 ay oldu bugün ödemlerim 3 aya kadar anca indi dahada inmez heral daha küçülmesini ıstemıyorum senin beden kaçtı kaç gözüküyor şuan korseyide artık bırak bence doktorlar 1 ay diyor ama benim doktor 10 gün taktırdı
O zaman şişlikler var diye kaygıya kapılmıyayım Benim 95 di 80 oldu korseyi tak demişti doktor bende arada evde çıkarıyorum ama dışarıda hep korseyi takıyorum .inşllah daha da iyi olur.dikişlerden ödemden daha anlamadım memenin halini. Ama boynumun sırtımın ağrısından kurtuldum .

ameliyat sonrasında sütyen almam gerekli mi yoksa doktorun takacağı medikal südyen mi korse mi adı neyse tam bilmiyorum ondan birkaç tane alsam olur mu ? ve ilk südyen alışverişi nasıl olacak malum düzgün pamuklu bir südyen iyice pahalı alıp 1 ay sonra atmak istemem iç çamaşırı alımınızı nasıl yaptınız ve hiçbir iş yapmadan 200 gün yatarak iyileşilir mi dikişler vs

ameliyat sonrasında sütyen almam gerekli mi yoksa doktorun takacağı medikal südyen mi korse mi adı neyse tam bilmiyorum ondan birkaç tane alsam olur mu ? ve ilk südyen alışverişi nasıl olacak malum düzgün pamuklu bir südyen iyice pahalı alıp 1 ay sonra atmak istemem iç çamaşırı alımınızı nasıl yaptınız ve hiçbir iş yapmadan 200 gün yatarak iyileşilir mi dikişler vs
keşke 200 gün olsa ama yanlıs yazmışım 20 olacakdi😂

Medikalciden aldırdı evet 20 gün boyunca wc ve evde yürüyüş harici bişey yapma yürüyüşten zarar gelmez yeter ki yitme çekme kaldırma uzanma yapma

Ben olalali 7 hafta oldu bir göğsüm biraz geç iyileşti ama iyi ki yaptırmışim o kadar rahatladım ki. Korseyi hala takıyorum ve doktor 3 ay takacaksin dedi.ama zor oluyor korse artık sıcak havalarda.

Ben olalali 7 hafta oldu bir göğsüm biraz geç iyileşti ama iyi ki yaptırmışim o kadar rahatladım ki. Korseyi hala takıyorum ve doktor 3 ay takacaksin dedi.ama zor oluyor korse artık sıcak havalarda.
korse çıkmadan ara sıra da olsa sütyen giyemiyor musunuz ve ilk sütyen alımını nasil yapacaksınız 80 90 gibi mi yoksa sporcu sütyeni m l gibi mi alıp kullanamayıpda boşuna para vermek istemiyorum ya

Kisa süreli çıkarabilirsin dedi doktor ama gün boyuna izin vermedi.sutyen için acele etmiyorum doktor giyebilirsin deyince deneyip alırım çünkü tam beden bilmiyorum

Merhaba ben eylül ayında üniversite yada şehir hastanesinde meme küçültme ameliyatına girmek istiyorum şuan 75 kilo 170boyum var meme ölcüm 100c meme altım 80cm meme ucundan ölçünde 115 falan çıkıyor. Köprücük kemiğimle sarkan meme ucumun arası 30cm hatta 32cm falan aranızda ameliyat olanlar nasıl oldu ne kadar sürede iyileştiniz heyet raporunu nasıl aldınız ben galiba ücretsiz yaptırabiliyorum ama sizinkiler nasıl oldu ilk muayneye gittiğinizde doktor ne dedi
Ben 10 Mayısta devlet hastanesinde ucretsiz oldum 23cm uzeri ucretsiz hakkınız varmış devletin karşıladığı benim 28di ameliyat anestezi hazırlığı yapılırken dr kac beden sutyen takiyosun dedi toparlayicida 80d dedim 80c al dedi 1 beden kucultuluyomus normalde ama doktora sadece 1 kapmı küçülecek dedim en küçük bedene indirirmisiniz hocam dedim aa istiyomusun dedi evet dedim o zmn 80b al dedi cerrahi sutyen alınıyor medikal sütyen diye geçiyor tabi ameliyattaki ödemi göz onune almadık sütyen olmamis🫣😆 allahtan hastanenin altındaki medikalden almistim hemen degistirmis refakatcim 85 b takıldı bugün 22 gun oldu artık contratubex e geçtik ilk gün sızı seklinde ağrım oldu sonrasında rahat gecti hic ağrım olmadi desem yeridir ameliyattan 2 saat sonra kalktim 4 saat sonra sondayi söktüm hatta serum takmaya geldiler odaya ben refakatci koltugunda tv izliyodum hastan nerde diye sordular 🤭😅 bence korkmayın ve pozitif girin ameliyata bnim dr hastanedeki tek plastik cerrahti ve ogretim uyesiydi eli cok hafifmis gercekten cokta kibar bi dr du şuan odemli ama yinede bile güzel duruyor dikislerimde gozle görülür gbi değil yakindan bakan gorur anca😆

X