Meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum ama korkuyorum lütfen yardımmmm

Merhaba D cup mı göğüs bedenin inşallah bir an önce bu yüklerden hepimiz kurtuluruz ne kadar korksakta hepimiz aynı problemleri yaşıyoruz şimdiden çok geçmiş olsun 😢
Doktor 90D dedi😥 Metreyle ölçünce 107 ile 110 arası ölçün dedi bide göğüslerim baya sarkık🙁 inşallah hepimiz kurtuluruz ağustos sonu ameliyat olcam inşallah korkuyorum ama cesaretimi toplayacağım bi şekilde☺️

Çok iyiydi benim sürecim.20 gün oldu tüm ev işlerini tek başıma yapıyorum 😊Ah benimkileri görmeliydin nerdeyse karnıma iniyordu o kadar büyük 🙄Benimde ters T şeklinde. İlk açıldığında biraz dehşete düşmedim değil izleri görünce. Ama şu an bütün o siyah iz şekli gitti.Gogus ucu ve aşağı inen çizgi yok gibi.Gogus altindakiler biraz belirgin ama daha çok yeni normal.Bu arada benimkiler B cup.Doktorum korse önermedi,hatta sütyen bile takmıyorum 🥳Havuza denize girdim çok rahat.Umarim benim gibi güzel geçer hayallerine kavuşursun 😘
İnşallah canım çok teşekkürler ♥️🤗 bide ben hep burun ameliyatı hem meme küçültme aynı anda olcam burnumda kemik var iyice kaydı nefes alamaz duruma geldim iyice ikisi aynı anda çıksın istedim Allah yardımcım olsun 🥲 bide ben çalışıyorum 8-9 gün izinli olsam yeterli mi sizce? Doktor yeterli dedi ama biraz korkularım var özellikle memeden🥲

İnşallah canım çok teşekkürler ♥️🤗 bide ben hep burun ameliyatı hem meme küçültme aynı anda olcam burnumda kemik var iyice kaydı nefes alamaz duruma geldim iyice ikisi aynı anda çıksın istedim Allah yardımcım olsun 🥲 bide ben çalışıyorum 8-9 gün izinli olsam yeterli mi sizce? Doktor yeterli dedi ama biraz korkularım var özellikle memeden🥲
Canım memeden hiç korkma gerçekten. Hatta çalışınca daha çabuk atlatırsın. Oyalandigimda minik sizilari bile hissetmiyordum.

Teşekkür ederim cnm cevabın için insll benimde iyi gcer toparlarim biran once
Çok iyiydi benim sürecim.20 gün oldu tüm ev işlerini tek başıma yapıyorum 😊Ah benimkileri görmeliydin nerdeyse karnıma iniyordu o kadar büyük 🙄Benimde ters T şeklinde. İlk açıldığında biraz dehşete düşmedim değil izleri görünce. Ama şu an bütün o siyah iz şekli gitti.Gogus ucu ve aşağı inen çizgi yok gibi.Gogus altindakiler biraz belirgin ama daha çok yeni normal.Bu arada benimkiler B cup.Doktorum korse önermedi,hatta sütyen bile takmıyorum 🥳Havuza denize girdim çok rahat.Umarim benim gibi güzel geçer hayallerine kavuşursun 😘
Mrb canım bende dün oldum ameliyat şuan 90 b cup takıyorum merak ettiğim ödem falan oluyor onlar gittikçe göğüs ölçüm kuculecekmi siz böle bir şey yaşadınız mı kuculdumi yani zmanla oturdukca

Bende aynı şekildeyim randevu aldım ameliyat için ama dediğiniz gibi panik atak yaşıyorum resmen
Arkadaşlar ben dün ameliyat oldum hiç ama hiç korkmayın olup cikiyorsunuz herkes çok şiddetli ağrılar acılar oluyor dedi ama yaşan bir olarak söylüyorum ki çok fazla.agri ve avı olmadı bugün 2.gunum hafif yanma ve sızı oluyor ama çok rahatım kollarımı bile rahat kaldırıyorum hatta tüm gün evde dolandım durdum korkmayın olun mutlaka

Arkadaşlar ben dün ameliyat oldum hiç ama hiç korkmayın olup cikiyorsunuz herkes çok şiddetli ağrılar acılar oluyor dedi ama yaşan bir olarak söylüyorum ki çok fazla.agri ve avı olmadı bugün 2.gunum hafif yanma ve sızı oluyor ama çok rahatım kollarımı bile rahat kaldırıyorum hatta tüm gün evde dolandım durdum korkmayın olun mutlaka
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşirsiniz 🌺 bedeniniz kaçtı önceden acaba? Ben de ameliyat olcam inşallah ağustos sonu ama doktorum beden ile ilgili birşey söylemedi 90D ölçüm ve vücuduma göre oldukça baya büyük🥲

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşirsiniz 🌺 bedeniniz kaçtı önceden acaba? Ben de ameliyat olcam inşallah ağustos sonu ama doktorum beden ile ilgili birşey söylemedi 90D ölçüm ve vücuduma göre oldukça baya büyük🥲
Canim inan ölçümü bilmiyorum toparlayicida en buyuk bedeni kullaniuordum2 kilodan fazla doku çıkardığını söyledi şuan 90 b cup takıyorum ama ödem ve gazlı bezleride hesaba katarsak zamanla 85 b olur diye dusunuyorum

Yıllarca sizin gibi korkumdan bekledim durdum bende.Sonra bir yazı daha bu kocaman memelerle geçiremeyecegim diyip aniden karar verdim vee hemen ameliyatı oldum.Çünkü beklersem vazgeçecektim biliyorum.Sonuç bugün 9. günüm.Ameliyat öncesi rutinime döndüm sayılır. 80F ameliyat öncesi.Şu an B oldu.Ah bakmalara doyamiyorum.O kadar güzel, küçük ve dikler kii🤭Ameliyat sürecinde şöyle anlatayım size,bir tane bile ağrı kesici kullanmadım ameliyat sonrası.Bu kadar mı hafif geçer süreç. Yıllardır bunun icin mi ertelemisim hayallerimi dedim🙄şu an istediğim herşeyi gönlümce giyiyorum.Sutyensiz bile çok rahat gezebilirim.Korkacak hiçbirsey yok inan bak.Öyle korse falanda istemedi benim doktorum.Şu an minik sızılar dışında hiç ameliyatlı gibi değilim.
Meme ucu hissiyatsizligi olustu mu sizde?

Canım memeden hiç korkma gerçekten. Hatta çalışınca daha çabuk atlatırsın. Oyalandigimda minik sizilari bile hissetmiyordum.
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun ☺️ dren denilen şey beni çok geriyor. Ondan size takıldı mı acaba? Takıldıysa ne zaman çıkarıldı, çıkarılırken acıdı mı?

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun ☺️ dren denilen şey beni çok geriyor. Ondan size takıldı mı acaba? Takıldıysa ne zaman çıkarıldı, çıkarılırken acıdı mı?
Evet tabi ki takıldı. Hatta beni ameliyattan daha çok korkutuyordu.Ama hiç hissetmedim gercekten.Bende sizin gibi buralarda olanlara hep dren soruyodum😊3. Gün çıkarıldı

Mrb canım bende dün oldum ameliyat şuan 90 b cup takıyorum merak ettiğim ödem falan oluyor onlar gittikçe göğüs ölçüm kuculecekmi siz böle bir şey yaşadınız mı kuculdumi yani zmanla oturdukca
Çok geçmiş olsun canım nerde ameliyat oldun nasıl geçiyor ameliyat sürecin senin adına çok sevindim inşallah bir an önce iyleşirsin ve küçük göğüslerinle mutlu bir hayat yaşarsın 🥰🥰🥰🥰

Merhaba hanımlar ben meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. Göğüslerim aşırı büyük ve beni artık çok zorluyorlar tamamen panik atak yaşıyorum bir yandan da ameliyat olmak istiyorum aranızda benim gibi olupta göğüs küçültme amaliyatı olanlar varmı ? Ve doktor önerilerinizi de bekliyorum şimdiden teşekkürler
Ben ameliyat olalı 15 gün oldu, 36dd kullanıyordum şimdi net ölçümü bilmiyorum ama en fazla 80B olmuştur, açıkcası ben olanların gazına geldim şöyle rahat böyle rahat geçti genel yorumlar ama hiç rahat bir süreç değil,iki hafta kolunu kullanamıyorsun net olarak, hassasiyet hat safhada,en yumuşak sporcu sütyeni bile hassasiyet veriyor,birde dikiş açılması derdi var on gündür pansuman yapıyorum, zor bir süreç yazın sakın olma bu ameliyatı ben kışı beklemediğime pişman oldum.Dediğim gibi ben biraz gaza gelip ameliyat sonrası yardıma ihtiyaç duymam diye kimseyi cagırmadım tek geçirdim bu süreci illa ki yanında birileri olması lazım, sonuç tatmin edici ama en az bir ay çok dikkat etmen gerekiyor

Ben ameliyattan çok direnlerden korkmuştum ya.Ama hiç hissetmedim çıkarken. Sadece içinizden birşey akiyormuş gibi bi his oldu.ilk 9 gün başımı bide göğüs altimdan yıkandım.Sonra hergun tam duş aldım.Baya hızlı iyileştin dedi doktorumda.Fiyatta 30 bin tuttu benim.Öyle korse falan da aldırmadı doktor.Normal bir yarım atlet istedi.
Canım çok geçmiş olsun, ameliyatını nerede ve hangi doktorda oldun? İnşallah darısı başımıza 🙏🏻

Canım çok geçmiş olsun, ameliyatını nerede ve hangi doktorda oldun? İnşallah darısı başımıza 🙏🏻
Ben Bursa inegöl'de oldum canım.Doktorum Kadir Aksoy.Gerçekten iyi bir doktor.Bana seni sutyensiz gezdirecegim dedi🤭Gerçekten hiç takmama gerek kalmiyor.İnşallah sende tadarsın bu duyguyu

X