MEME KÜÇÜLTME AMELIYATI VE SONRASI

Antibiyotik verilmedi mi size yada ne zaman banyo yaptınız bölge kurumadiysada olmuş olabilir . Ben daha duş almadım 6 7 günü bekliyorum kuaförde yikattim sacimi
Yok arkadaşlar bnm doktorum 4. Günü yıkanabilrsn dedi ve saç kurutma makinası ile kuruttum banyo sonrası bandajları

Merhaba çok geçmiş olsun bende 6 Mayıs'ta oldum herşey normal giderken bir haftadır enfeksiyonla uğraşıyorum enfekte olan göğsümun dikişleri daha geniş diğeri daha ince acaba benmi yanlış hatirliyorum bakıp bakıp duruyorum psikolojim alt üst oldu enfeksiyon oldumu sizde de ve olduysa ne kadar sürer geçmesi ?Merhaba
Enfeksiyon olduğunu doktorunuz mu soyleid
merhaba benim dikişlerim henüz kapalı o yüzden bilmiyorum .Enfeksiyon dikişinizde mi oldu ? Geçmiş olsun

Antibiyotik verilmedi mi size yada ne zaman banyo yaptınız bölge kurumadiysada olmuş olabilir . Ben daha duş almadım 6 7 günü bekliyorum kuaförde yikattim sacimi
Banyo serbest dedi benim doktorum bantlı çünkü benim dikişlerimin üzeri .Hatta doktorum bana duşa girin rahatlarsınız dedi . Ben 2 kere girdim .banada sanırım antibiyotik alerji yaptı bıraktım cipro .Size hangi ilacı verdi ?

birde bir konu daha yazmak isterim .Bende olmadan çok okudum kadınlar klübü vs ama hiç yazı bulamadım şimdi yazayım umarım ilerde okuyanlar olacaktır .Ben günde 2 pakete yakın sigara içen biriydim .Sırf bu ameliyattan dolayı sigarayı bıraktım ameliyat sonrası ve inanın canım istemiyor inşallahta istemez ☺️

Banyo serbest dedi benim doktorum bantlı çünkü benim dikişlerimin üzeri .Hatta doktorum bana duşa girin rahatlarsınız dedi . Ben 2 kere girdim .banada sanırım antibiyotik alerji yaptı bıraktım cipro .Size hangi ilacı verdi ?
Bende bugün 3. Gün saçımı yikiycam ve karnımdan aşağı kısmı yikiycam korkuyorum acele etme dedi doktorum bana antibiyotik yazdı kullanıyorum bakayım ismini yazayım size

birde bir konu daha yazmak isterim .Bende olmadan çok okudum kadınlar klübü vs ama hiç yazı bulamadım şimdi yazayım umarım ilerde okuyanlar olacaktır .Ben günde 2 pakete yakın sigara içen biriydim .Sırf bu ameliyattan dolayı sigarayı bıraktım ameliyat sonrası ve inanın canım istemiyor inşallahta istemez ☺️
Aaa çok sevindim sigarayı bırakmaya vesile olmuş bende sigara yok zsten alkolde olursa içerdim zaten o yüzden zorlanmadim daha çabuk iyileşmek için önemli diyor doktorum

Şimdi arkadaslar birkac sorum olacak bende kilo verdigimden dolayı fazla deri var ozellikle fazla deriyi aldirma ve diklestirme istiyorum devletle gorüstüm ona bile para öduyücen olursa 😏 siz ne kadar verdiniz bide protezsiz oldunuz galiba direk kücültme ve dikleştirme heralde

Şimdi arkadaslar birkac sorum olacak bende kilo verdigimden dolayı fazla deri var ozellikle fazla deriyi aldirma ve diklestirme istiyorum devletle gorüstüm ona bile para öduyücen olursa 😏 siz ne kadar verdiniz bide protezsiz oldunuz galiba direk kücültme ve dikleştirme heralde
Evet direk küçültme ve dikleştirme zaten küçültürken fazla dokuyu ve deriyi aliyorlar ben özelde oldum 26bin tl

Siz 26 bine iyi olmuşsunuz nerede oldunuz çok oldu mu olalı sorduklarım 5000 euro diyor üniversite hastanesinden randevu aldım bende beş fıtığı boyun fıtıtığı oldu büyük memelerden dolayı bebeğimi bile emziremedim

Siz 26 bine iyi olmuşsunuz nerede oldunuz çok oldu mu olalı sorduklarım 5000 euro diyor üniversite hastanesinden randevu aldım bende beş fıtığı boyun fıtıtığı oldu büyük memelerden dolayı bebeğimi bile emziremedim
5bin euromi yurt dısından mı geliyorsunuz öyleyse soylemeyin bence hoş anlasıliyor galiba çok saçma bu fiyatlar

Evet direk küçültme ve dikleştirme zaten küçültürken fazla dokuyu ve deriyi aliyorlar ben özelde oldum 26bin tl
26 fena değilmiş bana kol meme birlikte 8 bin dedi devlet ama yatak parası ve anestezi parasıda istiyor sanki özel hastaneymis gibi bide sıra ne zaman gelecek belli değil şubatta 4 bindi hem bekliyorum hem fiyatlar artiyor 🤦🏼‍♀️

Aaa hayır yurt dışında değilim İnstagramdan sordum şubattan beri sıra gelmedi mi ya ben de üniversite hastanesinden özel randevu aldım 8 bine razıyım cidden biri 3500 Euro dedi direkt biri 5000 biri de 40 bin dedi işte 3500 e uro civarı cidden çok fazla

Aaa hayır yurt dışında değilim İnstagramdan sordum şubattan beri sıra gelmedi mi ya ben de üniversite hastanesinden özel randevu aldım 8 bine razıyım cidden biri 3500 Euro dedi direkt biri 5000 biri de 40 bin dedi işte 3500 e uro civarı cidden çok fazla
Tr de bi turistlere boyle tarifeler var onlar bile saçma ki neden euro ödeyecekmissiniz anlamadım kafanıza koyduysanız yüzyüze görüşün :KK66: subatta pandemiden dolayı ameliyatlar durdurulmuştu

çalıştığım için gidemedim bir de emzirdiğini için adımımı attım 20 haziranda üniversite hastenesinde boca ile görüşeceğim bakalım artık zorunlu oldu benim için

Ben kocaelide acıbadem hastanesinde oldum doktorumdan da aşırı memnunum ajandada iyiyim ama kantoron için erken bir vakit vermiş.bence doktorunuz arayıp görüşmek isteyi eğer çalışıyorsanız aksatmayın bence

Ne biliyim ilk defa sizden antibiyotiksiz direk sadece kantoron yağ ile devam eden duydum

X