Meme Küçültme Dr Asude Köksal

Rozaa22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2024
5
0
25
Kızlar merhaba Dr Asude Köksal’a meme küçültme ameliyatı için gideceğim yakın zamanda yaptıran ve fiyat paylaşabilecek olan var mı muayene için randevu aldım başka şehirden gideceğim lütfen fiyat konusunda fikir olması açısından yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar merhaba Dr Asude Köksal’a meme küçültme ameliyatı için gideceğim yakın zamanda yaptıran ve fiyat paylaşabilecek olan var mı muayene için randevu aldım başka şehirden gideceğim lütfen fiyat konusunda fikir olması açısından yardımcı olabilir misini

Hangi doktora yaptırdınız.sureci paylaşmanız mümkün mu
Ben Prof.Doktor Yavuz Başterziye yaptırdım gerçekten bu konuda profesyonel bütün hastaları bu şekilde düşünüyor 1 gün hastanede kaldım ertesi gün direnler çıkartıldı ve taburcu edildim tabiki de ağrı oluyor ama asla şiddetli değil yatıp kalkarken zorlanıyorsunuz ama 3-4 güne bir şey kalmıyor ameliyatımı perşembe oldum yarın işe başlayacağım şu an korse takıyorum ve dikiş yerleri kaşınıyor ama eğer düşünürseniz Yavuz beyi şiddetle öneririm hem işinde çok iyi hem de çok ilgili ki bence ücret olarakta diğer doktorlara göre çok çok uygun kliniği Kadıköy caddebostanda

Yavuz Basterzi İstanbuldaymis ben Ankarada yaşıyorum.yaklasik 3,4 aydır doktor araştırıyorum ameliyattan da korkuyorum açıkçası. Bazıları çok zor yazıyor. Maşallah siz ise başlayacak kadar iyisiniz. Darısı bana

Yavuz Basterzi İstanbuldaymis ben Ankarada yaşıyorum.yaklasik 3,4 aydır doktor araştırıyorum ameliyattan da korkuyorum açıkçası. Bazıları çok zor yazıyor. Maşallah siz ise başlayacak kadar iyisiniz. Darısı bana inşallah.

Yavuz Basterzi İstanbuldaymis ben Ankarada yaşıyorum.yaklasik 3,4 aydır doktor araştırıyorum ameliyattan da korkuyorum açıkçası. Bazıları çok zor yazıyor. Maşallah siz ise başlayacak kadar iyisiniz. Darısı bana inşallah.
Amin inşallah. Korkma ben de 1 sene araştırdım hep korktum ama 5 ay sonra düğünüm var istediğim gelinliği giyebilmek için yaptırdım keşke önceden yaptırsaymışım korkacak bir şey yokmuş evet acıyor ama asla ciddi bir ağrı değil ki sonucunda resmen bambaşka bir insan oldum çok mutluyum tavsiye ediyorum.

ben de Yavuz beyin instagramına baktım meme küçültmeler başarılı görünüyor. Yalnız ben Roma'da yaşıyorum. Ameliyattan kaç gün sonra dönebilirim sizce? Ameliyattan sonra ne kadar süre sonra kontroller oluyor?

Yavuz Basterzi İstanbuldaymis ben Ankarada yaşıyorum.yaklasik 3,4 aydır doktor araştırıyorum ameliyattan da korkuyorum açıkçası. Bazıları çok zor yazıyor. Maşallah siz ise başlayacak kadar iyisiniz. Darısı bana
Korkma ben Ankarada devlette olup memnun kaldim😆

Kaç gr doku çıkardı peki sizde
Amin inşallah. Korkma ben de 1 sene araştırdım hep korktum ama 5 ay sonra düğünüm var istediğim gelinliği giyebilmek için yaptırdım keşke önceden yaptırsaymışım korkacak bir şey yokmuş evet acıyor ama asla ciddi bir ağrı değil ki sonucunda resmen bambaşka bir insan oldum çok mutluyum tavsiye ediyorum.

Korkma ben Ankarada devlette olup memnun kaldim😆
Bende devlette olacaktım ama çok geç tarihe gün verdiler siz nerede oldunuz nasıl geçti süreç

ben de Yavuz beyin instagramına baktım meme küçültmeler başarılı görünüyor. Yalnız ben Roma'da yaşıyorum. Ameliyattan kaç gün sonra dönebilirim sizce? Ameliyattan sonra ne kadar süre sonra kontroller oluyor?
Kontrol süreleri değişiyor ben ilk kontrolüme 1 hafta sonra gideceğim ondan sonra ise 1. Ayda

Çok geçmiş olsun fiyat bilgisi paylaşırsabilir misiniz

Geçmiş olsun peki küçültme tek mi yaptırdınız ne kadar sürdü ameliyat

X