Meme Küçültme Estetiği ve Mutlu Son :)

Kisgunesi01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
1
0
29
Merhaba ben Eylül ayında Meme küçültme ve toparlama ameliyatı oldum aynı zamanda liposuction da yapıldı. Ameliyat öncesi çok araştırma yaptım ve Serkan SAYILIKAN Hocamda karar kıldım. Ameliyattan sonraki dönemde ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Serkan Bey işinde profesyonel başarılı ve çok ilgili bir doktor. Daha 4 ay geçti ama neredeyse çok az iz kaldı onlarda zamanla geçecek. O kadar mutluyum ki bunu size anlatamam yıllardır boşuna korkudan beklemişim aslında korkulacak hiçbir şey yok Serkan Beye çok teşekkür ederim benim hayatıma küçük ama aslında çok büyük bir dokunuş yaptı. Serkan Beye son derece güvenebilirsiniz arkadaşlar emin olun asla pişman olmayacaksınız. :)

Merhabalar
21 Ocak 2021 tarihinde Bilateral Mastektomi ameliyatı oldum
Ameliyat öncesi doktor arayışı içerisinde olup defalarca birçok doktora göründüm devlet hastaneleri dahil hayal kırıklığına uğrayıp çok büyük korku ve kaygı yaşadım.
Beklemem riskli olmasına rağmen yaşadığım korku ameliyatımın önüne geçti.Yakınlarımın baskısı ile ameliyat olmak kaçınılmaz oldu.Hayatımdaki en büyük sanş ne deseler Doktorum diyebilirim.Bir insan mesleğinin sıfatını ancak bu kadar taşıyabilir.Yaklaşık 4 ay geçti sanki ben o zor günleri hiç yaşamamış gibiyim. Sağlık konusunda her ne durumda olursa olsun doktorumuzu seçerken hastaya güven veren , anlayan , maddiyattan önce sağlığımızı ön planda tutan , güler yüzlü, naif , hastasını takip eden doktorları seçmeliyiz.
Profesyonel ekibiyle beni sağlığıma kavuşturan ve yukarıda ifade ettiğim herşeyi bana hissettiren Sayın Hocam size sonsuz teşekkürler

İYİ Kİ VARSINIZ..

HAYATHND

Son düzenleyen: Moderatör:
X