Meme küçültme meme ucu dikişleri erimedi

Ayy inşallah yaa bugün 9. Gün eski body vardı onu giydim toparlayıcı sütyen ile duran görüntüm gibi duruyordu o yüzden bu ameliyatı olanlardan yorum almak istedim gerçek boyutuna ne zaman gelir diye😂 insan merak ediyor
Kac kg cikti ? Doktora bağlı inan ama kuculmustur kuculecekkk❤️

Ameliyat raporun yok mu. Bactroban unutma bide kaç ay medikal sutyen sonra ne kadar sporcu sutyen ?
Ay baktım şimdi yazmıyo😂 şöyle 6 hafta boyunca full korse sadece banyo yaparken çıkarıcam 6 hafta sonra gündüzleri serbest ne istersen gece 6 ay boyunca korse ile devam edicem

Ay baktım şimdi yazmıyo😂 şöyle 6 hafta boyunca full korse sadece banyo yaparken çıkarıcam 6 hafta sonra gündüzleri serbest ne istersen gece 6 ay boyunca korse ile devam edicem
Ben 8 hafta korse. Sonra sporcu sutyenine gectim . Arada sutyen bulamayınca giyiyorum şuan daha 2 tane var😅🤦‍♀️

Yaa ne demek rica ederim :) zor bir süreç meme küçültme insan kime ne soracağını bilemiyor o yüzden faydam olduysa ne mutlu :) 3. seneden bildiriyorum tartışmasız bugüne kadar verdiğim en iyi karar
Mrb tekrar büyüme falan oldu mu acaba ben de salı olacağım İnsaAllah Dr hamilelik düşünüyorsan eski haline döner dedi

Mrb tekrar büyüme falan oldu mu acaba ben de salı olacağım İnsaAllah Dr hamilelik düşünüyorsan eski haline döner dedi
Selamlar, yok benim hala ilk günkü gibi sadece bir tık yumuşadığı için daha aşağıda duruyor ameliyat sonrası haline göre o kadar. Henüz hamile kalmadım ama artık ona da kalınca bakarız :)

45 gün önce meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum. 3. Haftada tüm dikişler eridi ama meme ucu çevresinde dikişlerim hala duruyor kabuk bağlıyor silikon dikiş ipi yüzeye çıkıyor dikiş noktasından birkaç yerde de iltihap3akiyor yara kalkınca bu durum normal midir sizce? Bir ayda bütün dikişler düştü diyenler vardı meme ucunda dikiş reaksiyon gösteriyor dedi doktor sarı kantaron sür dedi hiç dikiş alınmalı vs böyle şeyler söylemedi.
Aynı durumdayım aynısı şuan benşm de meme ucum yüzeye çoktı doktor erimemiş sorun yok erir dedi ama ermiyor 1 buçuk ay olcak

Hadi ya çok şükür atlatmissiniz geçip gitmiş valla ben 2 3 hafta bu fotodakinden daha kötüsü hale de geldi dikiş iplerini kendim3cekip çıkardım normalde asla cesaret edemem ama çıkardıktan sonra iyileşme başladı şükür bu bile çok zorladı beni sizi düşünemiyorum:/ şimdi nasılsınız bedeniniz kaç. Birde tam beden ne zaman belli oluyor 3 ay sonra deniyor ama bilmiyorum 85b dedi doktorum medikal sütyen çok sıkıyor başka sütyen de de 85b alsam sıkar mı acaba 2 ay olacak daha da küçülür mü sizce birkaç model aldim biribol geldi diğer ürünü bekliyorum bakalım
Bende mi çeksem gelmiyor ama çeksem de yaa aynı durumdayım meme ucu çıkıyor eriyen dikişler erimemiş yüzeyde sert çekşyorım gelmiyor da biri halka gibi kessem içten açılır mı bilmiyorum of

45 gün önce meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum. 3. Haftada tüm dikişler eridi ama meme ucu çevresinde dikişlerim hala duruyor kabuk bağlıyor silikon dikiş ipi yüzeye çıkıyor dikiş noktasından birkaç yerde de iltihap3akiyor yara kalkınca bu durum normal midir sizce? Bir ayda bütün dikişler düştü diyenler vardı meme ucunda dikiş reaksiyon gösteriyor dedi doktor sarı kantaron sür dedi hiç dikiş alınmalı vs böyle şeyler söylemedi.

Aynı durumdayım aynısı şuan benşm de meme ucum yüzeye çoktı doktor erimemiş sorun yok erir dedi ama ermiyor 1 buçuk ay olcak
Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun aynı zamanda Kandiliniz mübarek olsun. Allah kısmet ederse bende Ank Gazi ünv hastanesinde ameliyat olacağım geçenlerde aradılar sizi yarın alabiliriz diye sonra gece acil ameliyat olmuş ekip sabah hala ameliyatta idi iptal edildi listede ilk baştasınız arayacağız dediler bakalım ne zaman ararlarsa bilemedim bana süreçten biraz bahsedermisin acaba koca ameliyattan korkmuyorum sadece şu diren çekilirken ne yaşayacağım bilmediğim için tedirginim bilgi verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun aynı zamanda Kandiliniz mübarek olsun. Allah kısmet ederse bende Ank Gazi ünv hastanesinde ameliyat olacağım geçenlerde aradılar sizi yarın alabiliriz diye sonra gece acil ameliyat olmuş ekip sabah hala ameliyatta idi iptal edildi listede ilk baştasınız arayacağız dediler bakalım ne zaman ararlarsa bilemedim bana süreçten biraz bahsedermisin acaba koca ameliyattan korkmuyorum sadece şu diren çekilirken ne yaşayacağım bilmediğim için tedirginim bilgi verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

X