meme operasyon sürecim nasıl ilerliyor

Kuzum bugün 2.ayim agrım oluyor üşümeye hiç gelmiyor kasılıyor koltuk altımdan başlayan ağrılar oluyor temizlik yaparken ve şuan sağ memem kendi cumhuriyetini ilan etti ve his yok en kısa zamanda topraklarıma katmak istiyorum

Ödemler gidince küçülüyor ve küçülmese bile şekli oturduğu için vücudunuza uygun duracaktır
Boyun kaç Benim 300 cc takıldı 2.ayim hala sağ memem yumuşamadı ve his kaybı var ben Kankam la beraber amelyat oldum kız seks yaptı onda his var gayet iyi ilerliyor ben yok masaj kremler yok aman korseler bebekler gibi baktım agrım var sağ memem kendi cumhuriyetini ilan etti ve his yok ben seksten uzağım bende yine his yok anlamadım bu işi normale dönmek dönmek istiyorum yedim bir halt farkındayım vallahi kızlar küçük ama dikse yaptırmayın bıçak altına yatmayın derim

Bana bir konu hakkında yardımcı olabilir misiniz

Merhaba bende düşünüyorum ama merak ettigim bisey var. Ameliyat olduktan sonra meme dokusu nasil oluyor. Yani silikonlu memeye dokuldugunda yine yumuşak meme hissi veriyor mu yoksa topa dokunur gibi bir his mi oluyot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…