Meme protez ve liplift aynı anda yaptırdım tecrübelerim burada

hulyapoyri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
12
7
35
merhaba hanımlar, ben bişey yaptıracağımda tecrübeleri okumak için hep sizlerin yazdıklarını okudum fikir edindim ama üye değildim. Belki benım tecrübelerime ihtiyaç duyan birileri olur diye bende yazmaya karar verdim .
4 gün önce meme protez ve liplift yaptırdım. Birgün hastanede yattım bugün evde 3. Günüm acı ve ağrıyla geçen iki gün sonunda bugün biraz daha iyiyim. Kontrole gittim geldim herşey yolunda .
protezim 400 cc ama boyum 1.75 59 kiloyum ilk gün küçükmüş bunlar dedim bugün baya kocaman sanırım ödemelerden tam yuvarlak değil şekli oturacakmış . Liplift çok iyi dudağım kalkmış mesafem bana hep uzun geliyordu ama dikiş boydan boya dikilmiş nasıl geçecek bu bilmem sormak istediklerinizi sorabilirsiniz teşekkürler ederim

Geçmiş olsun
2011 de meme büyütme ameliyatı oldum. Bende de 400 cc var, kas zarı altı yuvarlak hıgh profil. 1.68 boy benim, şu an 65 kiloyum. Büyüklügü gayet iyi, sütyen bedenim 75D . Zamanla büyüklügü belli olacaktır, acele etmeyin. Şekli şemali degişik tir zaten, çok daha güzelleşecek yani
Ben şimdi liplift olacagım. Bu konuda sizden bilgi alacaktım. Kesi izi burun altında tam sınırdan oluyor . Biraz uzun evet ama umarım güzel iyileşir İz iyileşmesi biraz kişisel bir durum. Biraz da dikkat etmek, zorlamamak lazım tabi.
Yemek yiyebiliyormusunuz mesela? Çigneme esnasında zorluk, agrı oluyormu? Gerilme, çekilme gibi his varmı? Çok ödem oluyormu? Ve mümkünse öncesi sonrası foto atarmısınız özel mesajla lütfen

Tahmin edeceğiniz gibi meme ile yaptırdığım için hissetmedim bile acısını ama tabiki burın altından burun kanatlarıma kadar kesik var burnum falan şişti yüzümde en az bence 7 gün evde olmak gerekli biram bir haftaya dikişler alınıyor ilk günler gülerken yemek yerken biraz acıyordu şıan dikiş olduğu için haşa hareketlerim sınırlı kaşınma hissi var dudağım kalkmış baya iyi görünüyor ama şişlerden midir nedir tipim değişti düzelirim inşallah:) resim olayını dikişler alındığında atayım

Yaaa, bende tipimin degişeceginden korkuyorum aslında
Makyajla dudagımı kalınlaştırdıgımda gayet güzel görünüyor. Ama elimle dudagımı yukarı kaldırdığımda garip duruyor işte Netten öncesi sonrası fotolara bakınca gayet güzeller aslında, ödemden dolayı garip duruyor dur muhtemelen. İnşallah herşey güzel olur, size de geçmiş olsun

Benim burnum çok şişti başka birine döndüm:) resim çekip gülüyoruz o derece değiştim :) ama kötü yani :) şişler Dalan indiğinde düzelirim heralde hahsh

hülya hanım ben de bu hafta Ankara'da liplift yaptıracağım, iyileşme süreciniz nasıl gidiyor, öncesi sonrası fotoğrafı paylaşabilir misiniz benimle, ben de sürecimi fotoğraflarım size

Hangi doktor acaba

Çok geçmiş olsun, herhalde şimdi çok daha iyisinizdir... Umarım her şey istediğiniz gibi olmuştur ... Ben özellikle liplift sonucunuzu merak ediyorum. Kimileri şişliğin iki ay kadar sürdüğü, dikişlerin belli olduğu, burun önü sertliğinin de uzun süre geçmediği şeklinde tecrübeler paylaşmışlar. Sizin deneyiminizi ve sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim ... Şimdiden teşekkürler...

Dikiş iziniz ne durumda ben 2 sene önce liplift yaptırdım ve kabarık bi dikiş izi kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…