Meme Protezi - Album Ekleyenler

Dream1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
458
29
Merhaba arkadaşlar ;

KK 'de ki yardımlaşma bir hayli keyifli , sohbetler , ameliyat olacak arkadaşlara destekler , geri sayımlar , ameliyat sonrası neler yapacağımız nelere dikkat edeceğimiz konusunda içtenlikle yardımlaşmalar , bunlardan ötürü bu samimiyeti yakaladığım için çok mutluyum.
Ameliyat öncesi hepimizin merak ettiği kaç cc protezin ne kadar durduğu , tabi ki bu duruş kişiden kişiye değişse de tahmini bilgi edinmek istiyoruz . İlk günlerde ki ödemler , şekilsizlikler ve daha sonrasında harika bir şekilde oturuşu , asimetriler vs..

Bilgi vermek amacıyla , profillerine album ekleyenler buraya yazarsa çok sevinirim. Hem bu başlık altında album ekleyenlerin birbirlerini bulmasınıda daha kolay sağlamış oluruz.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Canım çok güzel bir başlık olmuş gerçekten hangi protezin nasıl durduğunu görmek insana fikir veriyor. :21:

amaliyat olmuş albümü olan kızlar benı ekler mısınız ? ameliyat olmaya kesın karar verdım 1 en gec 2 aya kadar olacağım uzatmak ıstemıyorum artık. bu yzden hemen kararımı verıp doktor seçmek istiyorum

X