MEME PROTEZİ yaptiranlar

JuliJuli06

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
540
578
30
Kizlaar merhaba ben meme silikon ameliyati olali 1 hafta oldu tam. Yaptirmak isteyenler soru sorabilir. Tabi benimde sorum var:KK54: 340 cc mentor high profil konuldu hala agrilarim var. İlk 3 gun muthis bi aci hissettim ben kollarimi tam hareket ettiremiyorum. Bu surec ne zaman gecer kollari tam kaldirma vs. ne zamana olur, agrilar o baski ne zaman gecer ve yan yatmaya ne zaman basladiniz :KK42: cok soru sordum ama kusura bakmayin

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Ben de cumartesi oldum çok yeni. Çok ağrılı bir süreçmiş gerçekten. Kısmi felç gibi kollar kalkmıyor,hep birinden yardım almak durumundayız. Yan yatmak için çok erken sanırım burada okuduklarımda en erken 1 aydan önce yatan yoktu sanırım. Genellikle yarı oturur vaziyette ilerliyor. Benim daha 3. Gün ve sırt ağrısından ölüyorum ,sanırım yatma kaynaklı ve medikal sütyen kaynaklı. Anladığım kadarıyla 1 haftada da geçmemiş onlar . İlj günlerle kıyaslarsan daha iyiye gidenler nedir

Geçmiş olsun. Ben de cumartesi oldum çok yeni. Çok ağrılı bir süreçmiş gerçekten. Kısmi felç gibi kollar kalkmıyor,hep birinden yardım almak durumundayız. Yan yatmak için çok erken sanırım burada okuduklarımda en erken 1 aydan önce yatan yoktu sanırım. Genellikle yarı oturur vaziyette ilerliyor. Benim daha 3. Gün ve sırt ağrısından ölüyorum ,sanırım yatma kaynaklı ve medikal sütyen kaynaklı. Anladığım kadarıyla 1 haftada da geçmemiş onlar . İlj günlerle kıyaslarsan daha iyiye gidenler nedir
Ay sanada cok gecmis olsun ben ilk gunler cok fenaydim gece uyuyamiyordum yari oturur oldugum icin popom agriyodu ve belim bugun tam 7. Gunum gece biraz daha yatar halde yattim zorda olsa kendi basima kalkabildim yavas yavas geciyo agri sadece odemlerin ve silikonun baskisini hissediyorum gogusteki kas agrilarimin %20 si falan kaldi 2 haftada daha iyi olcak sanirim:super:

sana kac cc konuldu canim hangi marka

Kizlaar merhaba ben meme silikon ameliyati olali 1 hafta oldu tam. Yaptirmak isteyenler soru sorabilir. Tabi benimde sorum var:KK54: 340 cc mentor high profil konuldu hala agrilarim var. İlk 3 gun muthis bi aci hissettim ben kollarimi tam hareket ettiremiyorum. Bu surec ne zaman gecer kollari tam kaldirma vs. ne zamana olur, agrilar o baski ne zaman gecer ve yan yatmaya ne zaman basladiniz :KK42: cok soru sordum ama kusura bakmayin
Nerde oldunuz. Fıyatını da öğrenebilir miyim. Ayrıca dikiş izi nasıl

Nerde oldunuz. Fıyatını da öğrenebilir miyim. Ayrıca dikiş izi nasıl
ben ankarada oldum Dr diren celik e oldum. 10. Gunumdeyim dun kontrolum vardi dikislerim iyimis zaten krem verdi dun doktorum kullanmaya basladim gunde 3 4 kez sur dedi izi suan var ne zaman soluklasir bilemiyorum ama beni hic rahatsiz etmiyo acikcasi

bende mentor high profil dedi doktor ve ergonomiks de dedi bir fark mı acaba bu ve göğüs kısmı ayrık duruyor mu .bene en çok bundan korkuyorum

bende mentor high profil dedi doktor ve ergonomiks de dedi bir fark mı acaba bu ve göğüs kısmı ayrık duruyor mu .bene en çok bundan korkuyorum
Gogus kismi ayrikligi tamamsn anatomik yani eger cok buyuk takilmiyosa gogus ayrikligi vucut anatominde ayriksa ayrik oluyor yani zaten sutyensiz orjinal memeli kadinlarda bile ayrik sutyen skistiriyo birlesiyor benim tamamen birlesik degil mesela 1 2 parmaklik bosluklu duruyor sutyenle bile. Gerci tamamen cizgi seklinde birlesiktr olmasini istemezdim ama bi tik daha birlesse benim icinde iyi olcakti. O yuzden anatomiksel kucuk bi boyutta degil silikonlarim gogus capima gore ama birlesmeyince birlesmiyor iste 😅 ergonomix daha yumusak ve damla sekli falan oluyor diye biliyorum ben

Gogus kismi ayrikligi tamamsn anatomik yani eger cok buyuk takilmiyosa gogus ayrikligi vucut anatominde ayriksa ayrik oluyor yani zaten sutyensiz orjinal memeli kadinlarda bile ayrik sutyen skistiriyo birlesiyor benim tamamen birlesik degil mesela 1 2 parmaklik bosluklu duruyor sutyenle bile. Gerci tamamen cizgi seklinde birlesiktr olmasini istemezdim ama bi tik daha birlesse benim icinde iyi olcakti. O yuzden anatomiksel kucuk bi boyutta degil silikonlarim gogus capima gore ama birlesmeyince birlesmiyor iste 😅 ergonomix daha yumusak ve damla sekli falan oluyor diye biliyorum ben
cevap iin teşekküğr ederim. sizin boy kilo ve ne takıldı acba

Bu doktorlar neye göre marka kullanıyor acaba.1.58 e 50 kiloyum 325 dedi bana ve ergonomiks ne yuvarlak ne damla dedi.arastirdikca da kafam karisiyor
Tamamen gogus yapiniza gore belirleniyor dokunuzun olmasi yada olmamasi etken. Bende hep damla sekli olsun diye damla sekilli silikon arastirirdim doktora gittim ve damla sekli asla gogus yapima capina enine olmicagi belirlendi bende doktoruma gozu kapali guvendim iyikide guvenmisim ilk hafta cok odemliydi odemler gecince aaa kuculdu falan oldum ama suanki halini daha cok begeniyorum o yuzden buyukluge takilma eger dogal durmasindan yanaysan zaten 300 - 400 arasi dogal goruntu elde edilen cc ler.

Merhaba, 1 sene önce yazmışsınız ama belki görürsünüz diye sorayım, şu an nasıl memnunuz? Benim 21. Günüm 225 cc mentor kas altı oldum.
23 yaş 164-52 kiloyum, İkisinin arası 3 parmak ayrık meme ucum çok acıyor hala koltuk altıma değiyor silikon hissediyorum ve sırt üstü yatıyorum yan yatmayı özledim, korse kullanıyorum ne zaman yüzüm gülecek tahminen ne zaman eski rahatlığıma kavuşucam? Deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim.

X