Meme ucundaki areola neden büyür?

imasleeper

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
328
202
27
Selamlar. Evlenmeden önce areolam normaldi. Evleneli 5 ay oldu ve hiç korunmuyoruz bebek istiyoruz. Geçen ay areolamın büyüdüğünü fark ettim ama regl olmuştum zaten. Hamileyken büyüyor diye biliyorum. Bu ay haddinden fazla büyüdü ve ucu da hassaslaştı. Beklenen adet günüm dündü.Henüz olmadım ama bu büyümeyi hamileliğe yormak istemiyorum. Uzun lafın kısası bu meretin büyümesi ile cinsel ilişkimiz arasında bir bağ var mı? Hamileliğe mi yormalıyım?

benim hamileliğimin ilk haftalarında büyümeye başlamıştı
Bende hamileliğe yormak istiyorum, ama geçen ay da büyük görünce ve regl olunca üzülmüştüm bu ay da geçen ayınkinden daha fazla genişledi ama yormak istemiyorum. İnşallah adet olmamda hamileyimdir :KK43:

Başka belirtiler var mı peki

Mide bulantısı da var ama öyle kusturcak gibi değil. Şuan bile sanki midem kazınıyor acı acı. Hep sabah bulantısı olur diye okudum ama benim hep akşam vakti 5-6 gibi başlar ve ben uyuyana kadar devam eder...

Adet tarihine ne kadar var ki test yapsanız
Mide bulantısı da var ama öyle kusturcak gibi değil. Şuan bile sanki midem kazınıyor acı acı. Hep sabah bulantısı olur diye okudum ama benim hep akşam vakti 5-6 gibi başlar ve ben uyuyana kadar devam eder...

Dündü ilk günüm ama olmadım. Ama ayın birinden beri olacak gibiyim olamıyorum ağrı var gelen giden yok şuanlık.

Dündü ilk günüm ama olmadım. Ama ayın birinden beri olacak gibiyim olamıyorum ağrı var gelen giden yok şuanlık.
Benimde dündü olmadım olacak gibi ağrı vs de yok . Test yaptım dün sabah negatif çıktı . Belki geç döllenmedjr diye umut ediyorum . Biraz daha bekleyin test için isterseniz emin olmak adina

Sizde benim gibi heyecanlısınız anlaşılan :) bende test yaptım çünkü kalkar kalkmaz benimde negatifti. Ama belirtiler olunca insan o negatifliği hep bi pozitife yorumlamaya çalışıyor :))
Benim şuan ki takıntım meme çevresinde olan halka aşırı büyüdü sebebini araştırıyorum saatlerdir... 🙃

Sizde benim gibi heyecanlısınız anlaşılan :) bende test yaptım çünkü kalkar kalkmaz benimde negatifti. Ama belirtiler olunca insan o negatifliği hep bi pozitife yorumlamaya çalışıyor :))
Benim şuan ki takıntım meme çevresinde olan halka aşırı büyüdü sebebini araştırıyorum saatlerdir... 🙃
Evet ama yapmasaydim daha iyiydi negatif görmek yoruyor insanı inşallah pozitife döner testlerimiz ☺️💕

Arkadaşlar bilen yok mu meme ucunun halkası sadece hamilelikte mi büyür ? Bilenler lütfen yardımcı olsun

Valla benimde hamilelik belirtilerimden bi tanesiydi
Öyle de işte geçen aydan fark ettim ben biraz büyüdüğünü ama zaten regl olmuştum bu ayda büyüdü ablama da gösterdim evet büyümüş bana da böyle oldu dedi ama ayın 1inden beri sabah test yapıyorum hepp negatif gerçekten canım sıkıldı artık

X