Memnuniyetsizlik Topiği!

egunal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
40.161
6.645
Alışveriş yaptığınız ve yaptığınız alışverişten memnun olmadığınız üyeler hakkında yorum yazabilirsiniz..

*Karşılıklı polemiğe girmek !
*Hakaret etmek !
*Saygısızlık !
*Aşağılama !
*Küfürlü konuşma! Yasaktır..

**Alışverişlerinizdeki aksaklıklardan ( ürünü göndermeme, para ödememe, ürünün beklendiği gibi çıkmaması vb gibi) sitemiz sorumlu değildir, sorumluluk satıcı ve alıcılara aittir.

valla benim memnuyetsizliğim oldu ama başa gelen çekilir artık yapacak bir şey yok bir daha kıyafet harici bir şey almamaya karar verdim ama kimseyi rencide etmek istemem bazı arkadaşlar satılamayacak şeyleri satmakta ve ürünün eksikliklerini belirtmemekte ama dediğim gibi tercih edip aldığım için kimseye değil kendime kızgınım.
:KK11:

valla benim memnuyetsizliğim oldu ama başa gelen çekilir artık yapacak bir şey yok bir daha kıyafet harici bir şey almamaya karar verdim ama kimseyi rencide etmek istemem bazı arkadaşlar satılamayacak şeyleri satmakta ve ürünün eksikliklerini belirtmemekte ama dediğim gibi tercih edip aldığım için kimseye değil kendime kızgınım.

Ya arkadasim kizma kendine bosuna birilerine güvenmek suc mu.bende burdan degil de baska bir siteden yaklasik bir ay önce chicco mama sandalyesi aldim.fiati 150 tl.satan bayan yok iste kargo firmasiyla anlastm 45 e yollayacagm falan dedi kabul ettim kargo bir geldi 85 tl.bana mama sandalyesi 235 e patladi ki sifiri ve daha üst modeli o zaman kampanyada 300tl idi.ürünü satmadan önce benimle cici cici konusan bayan ne telefonlarimi acti ne mesajlarima cevap yazdi.eminim buralarada takiliyordur bilsinki hakkimi helal etmiyorum.üründe bir geldi leş gibi üstünde yemek lekeleri insan bir siler.ah ah acik ismini yazmak vardi millet bilsinde uzak dursun diye ama neyse.siz siz olun alisveris yaparken dikkat adin ürün gelmeden paranin tamamini yollamayin ben öyle yapmistm ama ders oldu.supapatya sana dedim kendine kizma diye ama bende cok kizdim kendime vallahi giden paradan ziyade o tip bir insana para kazandirdigim icin malesef ama kul hakkindan korkmayan cik insan var

Ya arkadasim kizma kendine bosuna birilerine güvenmek suc mu.bende burdan degil de baska bir siteden yaklasik bir ay önce chicco mama sandalyesi aldim.fiati 150 tl.satan bayan yok iste kargo firmasiyla anlastm 45 e yollayacagm falan dedi kabul ettim kargo bir geldi 85 tl.bana mama sandalyesi 235 e patladi ki sifiri ve daha üst modeli o zaman kampanyada 300tl idi.ürünü satmadan önce benimle cici cici konusan bayan ne telefonlarimi acti ne mesajlarima cevap yazdi.eminim buralarada takiliyordur bilsinki hakkimi helal etmiyorum.üründe bir geldi leş gibi üstünde yemek lekeleri insan bir siler.ah ah acik ismini yazmak vardi millet bilsinde uzak dursun diye ama neyse.siz siz olun alisveris yaparken dikkat adin ürün gelmeden paranin tamamini yollamayin ben öyle yapmistm ama ders oldu.supapatya sana dedim kendine kizma diye ama bende cok kizdim kendime vallahi giden paradan ziyade o tip bir insana para kazandirdigim icin malesef ama kul hakkindan korkmayan cik insan var
canım bende 20 tl aldığım ürüne 57 tl kargo parası ödedim ,aldığım bir ürün yırtık çıktı ,biri dedğin gibi kirli ,hediye diye tarihi 1.5 yıl geçen ürün yollandı .zaten burada kimden bir şey alacak olsan 15-20tl tutar diyorlar ama gelince şok oluyorsun yüzü astarından pahalıya geliyor kar yapalım derken 2. el ürünü aynı paraya almış oluyoruz birde ayıplı ürün satıp eksikliğinide belitmiyorlar işte en güzeli almamak yada en azından kargo dahil pazarlık yapmak.

aynen canım eşim siteye girmemi istemiyor 20 tl bir ürün aldım kargosu 57 tl tuttu eşime nasıl söyliyeceğimi şaşırdım.
Waaay :KK57: 57.- TL. mı 5.700 TL. mı? Bu çok yüksek bir rakam.
İnternet alışverişlerimizde kargo ücretini göz ardı etmemek lazım.
Ben de 10.- TL. lık kitap için 10.- TL. kargo ödemiştim. :KK51:

Kizlar benimde gonderdigim urunun ucretini yatirmadi sahsiyetin bi nickini bile hatirlamiyrum ben yatirdimdeyip siyrildi diyorum ki yok yatmamis ama ben yatirdimmm der arkadas israrla ne diyim Allaha havale ettim Ben genelde bisey satarken karsimdakinin eline kargo ulasir memnu olur oyle derim yatir itiraz eden cikmaz cok arkadasa urun satmisimdir.Lakin beni ii bilen arkadaslar ok alinca hemen yatirirlar sagolsunlar.Karsilikli guven cok onemli her saat musait olamiyorsaniz kkb ye gireceginiz saatleri belirtin kizlar lutfen.sunlari ariyorum ...deyip mail yazanlarda rica ediyorum olumlu veya olumsuz sizin icin ugrasan arkadaslara cvp yazin.

Kizlar benimde gonderdigim urunun ucretini yatirmadi sahsiyetin bi nickini bile hatirlamiyrum ben yatirdimdeyip siyrildi diyorum ki yok yatmamis ama ben yatirdimmm der arkadas israrla ne diyim Allaha havale ettim Ben genelde bisey satarken karsimdakinin eline kargo ulasir memnu olur oyle derim yatir itiraz eden cikmaz cok arkadasa urun satmisimdir.Lakin beni ii bilen arkadaslar ok alinca hemen yatirirlar sagolsunlar.Karsilikli guven cok onemli her saat musait olamiyorsaniz kkb ye gireceginiz saatleri belirtin kizlar lutfen.sunlari ariyorum ...deyip mail yazanlarda rica ediyorum olumlu veya olumsuz sizin icin ugrasan arkadaslara cvp yazin.
canım senin gibisi bize pek denk gelmiyor demekki aldığım 2kişi haricinde diğermerinden hiç memnun kalmadım.

aynen canım eşim siteye girmemi istemiyor 20 tl bir ürün aldım kargosu 57 tl tuttu eşime nasıl söyliyeceğimi şaşırdım.
Aynen canim aglanacak halimize guluyorum esim zibinlari gordugunde direk dedigi elin eskisini alacagina pazardan yenisini alirdin dedi benim icin marka onemli degil aslinda giyibilecek kadar duzgun olsun yeter yoksa eskimis markayi almak icin canatmiyorum bizim bebelerinde giydikleri var ama ben giydrdgim cok kullanilmis bir kiyafeti niye satiyim ki bu teknolejik makine degil eskisede kullanilsin asil olan burda bir iki defa giydirdigin atmaya kiyamadigim bi urunu satmak yoksa biz severek kullandik deyip hasati cikmis bi urunu niye aliyim ki severek kullandik dedigini ha aldim kafam calismadi ben sandim bir iki defa giyilmis neyse kendime ve benim gibi magdurlara ebru gundes ten ah bu kafam ah gelsin :)

Ya berirselma cok güldüm sana arkadasim demissinya biz severek kullandik deyip satiyorlar diye.hakikaten öyle bazen bakiyorum en olmayacak seyleri satisa cikariyorlar.tamam hamile ve bebek ürunleri cok pahali insan bir dünya para döküyor sonrasinda degerlendirmek istiyor ama dokuz ay giydigin haşat pantolonda satilmazki.

Aynen canim aglanacak halimize guluyorum esim zibinlari gordugunde direk dedigi elin eskisini alacagina pazardan yenisini alirdin dedi benim icin marka onemli degil aslinda giyibilecek kadar duzgun olsun yeter yoksa eskimis markayi almak icin canatmiyorum bizim bebelerinde giydikleri var ama ben giydrdgim cok kullanilmis bir kiyafeti niye satiyim ki bu teknolejik makine degil eskisede kullanilsin asil olan burda bir iki defa giydirdigin atmaya kiyamadigim bi urunu satmak yoksa biz severek kullandik deyip hasati cikmis bi urunu niye aliyim ki severek kullandik dedigini ha aldim kafam calismadi ben sandim bir iki defa giyilmis neyse kendime ve benim gibi magdurlara ebru gundes ten ah bu kafam ah gelsin :)
aynen tıkanmaktan rengi solmuş şeyi satıyorlar resimdede belli olmuyor pamuklanmış şeyleri banada eşim sinir oluyor bi tane alıp düzgün alalım alma bir daha dedi banada dediğin gibi bende marka takıntım yok ama millet kasınca sanıyorsun yeni gibi gelince şok :) :KK57:

kızlar merhaba :) memnun kalmadığınız arkadaşların nicklerini yazmanız mümkün müdür bizde yanlışlamaya yanmayalım :) tamam kimseyi rencide etmeyelim ama en azından temkinli davranalım :))

kızlar merhaba :) memnun kalmadığınız arkadaşların nicklerini yazmanız mümkün müdür bizde yanlışlamaya yanmayalım :) tamam kimseyi rencide etmeyelim ama en azından temkinli davranalım :))
Canim benim simdi yazariz yazmaya da sonra onlarda ekmegimize mani oluyorsunuz memnun musterilerim var diyecek ooo laf uzar ortsm gerilir burda kizlarla yaziyoruz ama hepimiz safligimiza gulmek icin ama gercekten merak edyrsan hepimizin profilindeki mesajlar kismindan yazdiklarina gozat derim :)

Canim benim simdi yazariz yazmaya da sonra onlarda ekmegimize mani oluyorsunuz memnun musterilerim var diyecek ooo laf uzar ortsm gerilir burda kizlarla yaziyoruz ama hepimiz safligimiza gulmek icin ama gercekten merak edyrsan hepimizin profilindeki mesajlar kismindan yazdiklarina gozat derim :)
estağfurullah canım saflık ne demek :KK43: Çok yazık iyi niyeti kötüye kullananlara :KK43:(

valla arkadaşlar bende bir kaç defa alışveriş yaptım ama sanırım bir daha yapmam özellikle kıyafet elektronik gibi gereçler bir kaç kişiden yaptığım alışverişlerde hiç memnun kalmadım eşimlede papaz oldum zaten baştan kızmıştı 2 ci el almama şimdi daha dikkatliyim beğendiğim ürün olursa özellikle soruyorum bize yakın ise gidip görüp elden almayı tercih ediyorum

Bence guzel urunler deyip kotu lekeli yada kusurlu urun yollayanlarin isimlerini vermek lazim ki kimse kandirilmasin 2. El aliniyor diye kimse afedersiniz enayi yerine koyulmamali.Sonucta kullanilmis bile olsa para veriliyor. Site yonetimine duyrulur lutfen memnun kalinmayan saticilarin ismi verilsin böylelikle hakliyla haksiz ayrilmis olup bizlerinde ici rahat eder ve kimse kandirilmamis olur. Burda bir kac kisi yuzunden kimse zan altinda kalmamis olur.

Burayı okudum da korktum. Ben de satış yaptım, aldığım da oldu ama Allah'tan öyle büyük sorunlarla karşılaşmadım. Kargo konusunda size tavsiyem alacağınız veya satacağınız şeyin paket ölçülerini ptt kargodan gönderi ücreti hesaplamadan hesaplayabilirsiniz. En azından aşağı yukarı ne kadar tutacağını bilirsiniz 1-2 TL aşağı ve yukarı olması büyük şoklar yaratmaz. Onun dışında alış veriş yapacağınız kişinin üyelik tarihine ve daha önceki satışlarındaki yorumlara bakabilirsiniz. Olması gerektiği gibi kullanılırsa çok faydalı aslında bu site. Bu kadar tüketici yaşıyorken ve bebek o kadar masraflı iken aslında güzel bir sistem diyorum ben. Umarım iyi insanlarla karşılaşırsınız. Bol Şanslar..

En güzeli elden teslim almak ya da elden teslim etmek,hem kargo derdi olmuyor hem de kişi ürünü yakından görüyor,ben bu şekilde iki ürün sattım,parayı da elden aldım yine de sorun olursa arayın dedim,farklı illerden olduğu zaman bir sürü şey gelebiliyor insanın başına

X