Memnuniyetsizlik Topiği!

Yeni uye / sifir mesaj kisilerden urun almayin.. Ürun alacaginiz kisinin mesajlarina, konularina, satislarina bakip inceleyin.. O sekilde alisveris yapin..

bunu neye dayanarak söylediniz bilmiyorum 10 elin 10 parmağı tabi ki bir değil ama bende 2013den beri üyeydim fakat uzun bir süre geri kalınca şifremi unuttum ve doğal olarak yeni üyelik açmak zorunda kaldım. Bu mesajınızla benim gibi başka olan üyelerde varsa önlerini kesmiş olabileceğinizi düşünüyorum satış veya arama amaçlı konu açanların.

sare_asya sare_asya hanım ürünler elinize gectimi, memnun kaldınız mı diye neden sormadınız?
Sormanız gerekiyor mu, gerekmiyor ama ben olsam sorarım.
Sizden alışveriş yaptım, ki bu benim ilk ikinci el alışverişim...
Herseyde çok güzel anlaştık,
Sonra çıktınız dediniz ki altlığın tekini bulamadım onun yerine başka bişi göndersem olur mu?
Olur dedim ne göndereceğinizi bile sorgulamadım.
Bulamadığınız altlığın yerine iki çift çorap bitane patik koymuşsunuz, amenna...
Sıfır dediğiniz ürünlerde lekeler vardı onada amenna...
Kargom geldi, keşke çift poşetleyip yollasaydınız kargoyu, ki poşet alt köşeden yırtılmış poşetin içindekiler görünüyordu hadi onada amenna...
ürünün teki eksik çıktı...
Size demiştim ki devamlı müşteriniz olabilirim...
Bana bir ürünün eksik gelmesi çok önemli değil, olsada olur olmasada olur, ama burda bi güven durumu var değil mi?
Ben size ürünlerinizin fiyatını hesabınıza yatırırken nasıl ki eksik yada yanlış yatırmadıysam, sizinde ürünleri gönderirken aynı titizlik ve dikkatle göndermeniz gerekiyor.
Burda insanların önce alıcam diyip sonra geri dönmelerini eleştirirken, bazılarına hakaret ederken yada beddualarınızı yollarken, acaba birazda kendinize mi baksanız ben ne kadar dörtdörtlük bi satıcıyım diye...
Başkalarını karalayıp kendini pamuklara sarmak herzaman çok kolaydır,
Ben eksik, özensiz gönderilmiş, söylendiği gibi çıkmamış bir üründen hiçbişi kaybetmedim, ama siz güven kaybettiniz.

sare_asya sare_asya hanım ürünler elinize gectimi, memnun kaldınız mı diye neden sormadınız?
Sormanız gerekiyor mu, gerekmiyor ama ben olsam sorarım.
Sizden alışveriş yaptım, ki bu benim ilk ikinci el alışverişim...
Herseyde çok güzel anlaştık,
Sonra çıktınız dediniz ki altlığın tekini bulamadım onun yerine başka bişi göndersem olur mu?
Olur dedim ne göndereceğinizi bile sorgulamadım.
Bulamadığınız altlığın yerine iki çift çorap bitane patik koymuşsunuz, amenna...
Sıfır dediğiniz ürünlerde lekeler vardı onada amenna...
Kargom geldi, keşke çift poşetleyip yollasaydınız kargoyu, ki poşet alt köşeden yırtılmış poşetin içindekiler görünüyordu hadi onada amenna...
ürünün teki eksik çıktı...
Size demiştim ki devamlı müşteriniz olabilirim...
Bana bir ürünün eksik gelmesi çok önemli değil, olsada olur olmasada olur, ama burda bi güven durumu var değil mi?
Ben size ürünlerinizin fiyatını hesabınıza yatırırken nasıl ki eksik yada yanlış yatırmadıysam, sizinde ürünleri gönderirken aynı titizlik ve dikkatle göndermeniz gerekiyor.
Burda insanların önce alıcam diyip sonra geri dönmelerini eleştirirken, bazılarına hakaret ederken yada beddualarınızı yollarken, acaba birazda kendinize mi baksanız ben ne kadar dörtdörtlük bi satıcıyım diye...
Başkalarını karalayıp kendini pamuklara sarmak herzaman çok kolaydır,
Ben eksik, özensiz gönderilmiş, söylendiği gibi çıkmamış bir üründen hiçbişi kaybetmedim, ama siz güven kaybettiniz.
Yazdiklariniz karsisinda şoka ugramis durumdayim.. Altligi bulamadigimi size yazip onun yerine daha yuksek fiyatta ve sifir olan örme patikleri koydum.. Sifir dedigim hangi urunde leke var? Eksik cikan kiyafet hangisi? Ben o paketi tamamen oźene bözene yikayip utuleyip o sekilde gonderdim.. Kiyafetler cok fazla oldugu icin posete sigdirmakta cok zorlandim.. Paketlemeye cok dikkat ederim, benden alisveris yapan herkes bilir.. Bu zamana kdr onca satis yaptim boyle bir seyle ilk defa karsilasiyorum..Sizle birlikte ayni anda 2 arkadasa daha satis yaptim iksiine de sormadim, kendileri geri donus yaptilar urunler ile ilgili.. Urunlerin tamamini kargoya verip karsi odemeli olarak gonderebilirsiniz.. Kargo ucretini karsilarim.. Paranizi da iade ederim.. Bu onemli degil..
Yalniz onca suclama.. Beddualar.. Baskalarini karalama.. kendimi pamuklara sarmalama, v.s.. Asla bu tarz biri olmadimm. Sanirim ne olup bittigini anlamadan yazmissiniz.. Burada surekli bulunan arkadaslar, yoneticilerimiz Kazen ve Mune bilirler. Zamaninda burada 5 kisiyi dolandiran ve mahkemelik oldugumuz bir kisiye istinaden yazmis oldugum mesajlari okudunuz sanirim..

Dedigim gibi urunleri hemen adresime geri gonderebilirsiniz.. tinimini_hnm tinimini_hnm

Yazdiklariniz karsisinda şoka ugramis durumdayim.. Altligi bulamadigimi size yazip onun yerine daha yuksek fiyatta ve sifir olan örme patikleri koydum.. Sifir dedigim hangi urunde leke var? Eksik cikan kiyafet hangisi? Ben o paketi tamamen oźene bözene yikayip utuleyip o sekilde gonderdim.. Kiyafetler cok fazla oldugu icin posete sigdirmakta cok zorlandim.. Paketlemeye cok dikkat ederim, benden alisveris yapan herkes bilir.. Bu zamana kdr onca satis yaptim boyle bir seyle ilk defa karsilasiyorum..Sizle birlikte ayni anda 2 arkadasa daha satis yaptim iksiine de sormadim, kendileri geri donus yaptilar urunler ile ilgili.. Urunlerin tamamini kargoya verip karsi odemeli olarak gonderebilirsiniz.. Kargo ucretini karsilarim.. Paranizi da iade ederim.. Bu onemli degil..
Yalniz onca suclama.. Beddualar.. Baskalarini karalama.. kendimi pamuklara sarmalama, v.s.. Asla bu tarz biri olmadimm. Sanirim ne olup bittigini anlamadan yazmissiniz.. Burada surekli bulunan arkadaslar, yoneticilerimiz Kazen ve Mune bilirler. Zamaninda burada 5 kisiyi dolandiran ve mahkemelik oldugumuz bir kisiye istinaden yazmis oldugum mesajlari okudunuz sanirim..

Dedigim gibi urunleri hemen adresime geri gonderebilirsiniz.. tinimini_hnm tinimini_hnm

Kimseye iftira atmak gibi bir durumum olamaz,
Bundan önce kime nasıl satış yaptıgınızı ben bilmem,
Memnun kalanlarda olmuş olabilir,
Durum benim açımdan anlattığım gibi birebir doğrudur,
Yukarda Allah şahidim dediğim hersey doğrudur...
Bu arada size demiştim ki ben sürekli sizden alışveriş yapabilirim, lütfen kadınlar kuulübünde paylaşmadan önce bana gönderin ürünlerin fotolarını, sizde okeylemiştiniz yanlış mıyım? Bi baktım yeni ürünler eklemişsiniz, bana yollıycaktınız ama resimleri ilkin öyle anlaşmamışmıydık?
Yani olayı neresinden tutmaya kalksam bi sakatlık durumu...
Valla sare hanım siz bi kendinizi benim yerime koyup bi düşünün bakalım, olayı bi tekrar yorumlayın...
Ürünleri tekrar yollamıycam uğraşamam,
Ama bundan sonra sizinle ilgili yapacağım tekşey sizden alışveriş yapmamak olacak...

Topigi okuyan arkadaşlar..
Ben 5 seneye yakindir kk.da alis ve satis yapmaktayim.. 2 yil kadar once benimle birlikte dolandirilan 5 arkadas oldu.. Bilen eski arkadaslar bilirler.. Bizi forumca cok ugrastirdilar.. Yonetim dahil.. Bu insan bizi dolandirmakla kalmayip, agiza alinmayacak kufurlerle, agir ithamlarla, akil almaz bir sekilde bize saldirdilar.. Mahkemelik olduk.. Kari/ koca hapse girdiler ve bir sure sonra ciktilar.. Maddi, manevi beni ve dolandiran diger arkadaslari cok zorladilar.. Ve o gunden bugune farkli uyelikler alip insanlari dolandirmaya devam ettiler. Burada uyardigim cok fazla arkadasim oldu. Dolandirilmaktan kil payi kurtulan arkadaslar oldu.. Urunlerini kargodan
geri ceken arkadaslar oldu.. Halen mahkemesi olup da giden arkadasim bile var konu ile ilgili...
Site Yonetimi (Kazen ve Mune) ile de bu olay esnasinda irtibat halindeydik.. Onlar da konuya vakiflar..
Daha onceki sayfalarda konustugum, yani uslubumu bozdugum kisi, bizi dolandiran sahisin farkli farkli uyelikleridir.. Yanlis anlasilmasini istemem..
Bu gune kadar satis yaptigim hic bir arkadastan olumsuz bir durumla karsi karsiya gelmedim.. Tam aksine memnuniyet topigine yazan arkadaslarimiz da oldu, ozel mesajla geri donenler de.. Cok yakin zamanda, kargomu gonderdikten sonra, kendisine geri donus yapmadigim ve kendilerinin geri donus yaptigi iki arkadas daha oldu tesekkurlerini sunan..
Urun satmaktan cok guven kazanmak, her konuda sonuna kdr her turlu yardimda bulunmak isterim her zaman.. Yardimda da olsun, satişta da olsun her zaman buradayim..

sare_asya sare_asya hanım sakin!
İnsanlar sizi benim dolandırdığımı zannedecek!
Ben ne yazdım siz ne cvp verdiniz?
Sizi dolandıran şahısta çok takılı kalmışsınız.
Ki sizi dolandıranla ilgili bi mevzu geçirmedim,
Vaktinizi çalıp ürünlerinizi almaktan vazgecen kişilere bayağı söylenmişsiniz önceki sayfalarda onun üzerinden konuştum,
İnsanlar para ödiycek alıcak enine boyuna sormak hakları, sonradan vazgecebilirler... buda satış yapmanın zorluklarından...
Herkese çok güzel satışlar yapmışsınız anladık artık anlatıp anlatıp durmayın,
Sizden memnun alışveriş yapmış olanlar olabilir dedim zaten bi önceki yazımda...
Ben kendimle ilgili kısmını söylüyorum,
Bana yapmadınız bu kadar basit...
Lütfen uzatmayın cvp vermiycem artık...

Merhaba arkadaşlar :KK68: sare_ bugün yazicaktim sana önce burdan sorayım dedim :) dava açan arkadaşlar burda mı ne surecteler bilgi verebilirlermi? Buarada bu yüzsüz arsız hala buralarda sanırım.

Merhaba arkadaşlar :KK68: sare_ bugün yazicaktim sana önce burdan sorayım dedim :) dava açan arkadaşlar burda mı ne surecteler bilgi verebilirlermi? Buarada bu yüzsüz arsız hala buralarda sanırım.
Hic kimseden ses cikmadi, hic bilmiyorum.. Benim mahkemem de Aralık ayinda yani 3 ay önce oldu..
(2016 yılında sikayet, mahkeme 3 yil sonra :))
Buralarda hala canim ama kimsenin bir seyden haberi yok. Inandirmak da güç oluyor insanlari.. Özel mesajla uyardigim üyeler hala oluyor ama pek fayda sagladigini dusunmuyorum..

Burdadir tipsiz. :duduk: benimde öyle oldu cnm 3. Duruşma da karar vermiş hakim aslında 2.durusmaya gittim çok da iyi bir hakimdi tamam dedim bu verir ceza. Değişmiş sanırım 3.3.de karar verilmiş ama itiraza gidicem. Bide ifadesi var ailece gülme krizine girdik:KK70: 3 yıl geçti boşver dedim amann ifadeyi görünce bu ceza almadan durmak yok dedim. Okuyosundur inş emel cik 2.cocugu da yapmışsın maşallah hala bu islerdesin. Kocanida gördüm biara iddaa yapıp satıyor milleti bide o dolandiriyor yontemleriniz değişmiş. Onun içinde güzel planlarım var.

Burdadir tipsiz. :duduk: benimde öyle oldu cnm 3. Duruşma da karar vermiş hakim aslında 2.durusmaya gittim çok da iyi bir hakimdi tamam dedim bu verir ceza. Değişmiş sanırım 3.3.de karar verilmiş ama itiraza gidicem. Bide ifadesi var ailece gülme krizine girdik:KK70: 3 yıl geçti boşver dedim amann ifadeyi görünce bu ceza almadan durmak yok dedim. Okuyosundur inş emel cik 2.cocugu da yapmışsın maşallah hala bu islerdesin. Kocanida gördüm biara iddaa yapıp satıyor milleti bide o dolandiriyor yontemleriniz değişmiş. Onun içinde güzel planlarım var.
Ben de gordum canim iddiaya baslamislar. Nette kol geziyorlar her alanda..
Her yerde türemisler.. Facesi acik zaten.
Ikinci cocuk dogmus 1.5 yasina gelmis.. Dolandirdiklari insanlarin paralariyla ev falan yapmislar..

Vallaha bunların kimlikler Google da gezdiği için birileride bunların kimliklerini kullanıyorlar etme bulma dünyası. Dolandırıcı dolandiriciyi çekiyor işte :halay::KK70:bide bu yorum yazmış arkadaşlar bizim kimliklerimizi kullanıyor bunlar dolandırıcı diye. Allahını işine bak emel demir nelerle ugrasiyor:KK70:

Cuma günü yine dolandırıcılık mi yaptnz aynı seklde dolandırıldım yarın savcılığa gıdıyorum

Vallaha bunların kimlikler Google da gezdiği için birileride bunların kimliklerini kullanıyorlar etme bulma dünyası. Dolandırıcı dolandiriciyi çekiyor işte :halay::KK70:bide bu yorum yazmış arkadaşlar bizim kimliklerimizi kullanıyor bunlar dolandırıcı diye. Allahını işine bak emel demir nelerle ugrasiyor:KK70:
Cuma gunu letgo ankarada tugba aydin ismiyle 4 moms satıyodu dolandırıldm

X