MEMORİAL ŞİŞLİ TÜP BEBEK YAPTIRANLAR BURDA MI?

Tabikide paylaşırım hepimiz aynı yoldayız
Kıbrısı da duydum ama orda deneyen arkadaşların deneyimleri orayı pek tavsiye etmeyisleri.cok para ve ne otel ne konaklama ne yeme ne içme hicbir şeye karışmıyorlarmış ve araştırma ıyi değilmiş. Kiew de 3paket sistemi var ve paket içinde konaklama yeme ilaç tahlil herseyiniz dahil e 4900 euro dan başlıyo paketleri. Sizi orda türkçesi ıyi olan sorumlular katılıyormuş donerini kendin seçiyormuşsun hatta dur bak ben sana yaziyo atayım

Eklentiler

• Screenshot_20210906-132323.png
    Screenshot_20210906-132323.png
    352,9 KB · Görüntüleme: 142
  • Screenshot_20210906-132257.png
    Screenshot_20210906-132257.png
    327,6 KB · Görüntüleme: 127
  • Screenshot_20210906-132312.png
    Screenshot_20210906-132312.png
    336,4 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_20210906-132557.png
    Screenshot_20210906-132557.png
    319 KB · Görüntüleme: 126
Tabikide paylaşırım hepimiz aynı yoldayız
Kıbrısı da duydum ama orda deneyen arkadaşların deneyimleri orayı pek tavsiye etmeyisleri.cok para ve ne otel ne konaklama ne yeme ne içme hicbir şeye karışmıyorlarmış ve araştırma ıyi değilmiş. Kiew de 3paket sistemi var ve paket içinde konaklama yeme ilaç tahlil herseyiniz dahil e 4900 euro dan başlıyo paketleri. Sizi orda türkçesi ıyi olan sorumlular katılıyormuş donerini kendin seçiyormuşsun hatta dur bak ben sana yaziyo atayım
çok sevinirim canım rusyadan ukraynadan buraya gelen hastaların etrafında fır dönüyorlar tercumanları ve eminim bir çok masrafı kapsayan paketleri vardır. biz de oraya gidince eminim aynı iltimamı gösterirler neticede her ülke sağlık turizminden ciddi paralar kazanıyor. senin tecrübelerini duymaya sabırsızlanıyorum canım. inşallah istediğin gibi olur herşey guzel sonuçlarla dönersin buraya

çok sevinirim canım rusyadan ukraynadan buraya gelen hastaların etrafında fır dönüyorlar tercumanları ve eminim bir çok masrafı kapsayan paketleri vardır. biz de oraya gidince eminim aynı iltimamı gösterirler neticede her ülke sağlık turizminden ciddi paralar kazanıyor. senin tecrübelerini duymaya sabırsızlanıyorum canım. inşallah istediğin gibi olur herşey guzel sonuçlarla dönersin buraya
Inşallah oraya gitmek nasip olur ama bunun için biraz maddi manevi toparlanmamiz lazım tüp bebek merkezlerine çok paralar kaçırdık nasipte varsa gidicez bakalım herşeyin hayırlısı. Tedavi gören 10kisiden 8i mutlu dönüyor inşalalh onlardan biride ben olurum🙇‍♀️🤗

1-Gonal-f 450————-550 TL (3 kutu)

2-Zitrotek 500 mg———25 TL (2 kutu)

3-Folifoce 400 mcg———-20 TL

4-Cetrotide 250 mcg———200 TL (3 kutu)

5- Gonal-f 450————-550

6-Cerrıtide 250 mcg———200

7-Çatlatma iğnesi———-37,5(2 adet)

8-Amh testi———-125

9-Hastane————10.800(%10 indirimli)
Mrb insallah tedaviniz güzel sonuçlanır. Bu catlatma ignesini ben 1 yil önce neredeyae 250 tl ye almistim neden bu kadar ucuz sasirdim acikcasi. Bi de %10 indirimi pazarlik mi yaptiniz tanidiginiz mi vardı hastanede

Mrb insallah tedaviniz güzel sonuçlanır. Bu catlatma ignesini ben 1 yil önce neredeyae 250 tl ye almistim neden bu kadar ucuz sasirdim acikcasi. Bi de %10 indirimi pazarlik mi yaptiniz tanidiginiz mi vardı hastanede
Çok teşekkür ederim ☺️ Okmeydanı deniz eczanesinden aldım tüm ilaçları. Eşim doktor, indirimi o yüzden yaptılar.

O nerede memorial ın yakınında mı?
Ateş Eczanesine de gidebilirsiniz ..
Ben reçeteyi 0542 345 73 77 Tarık Bey'e atmıştım , fiyat olarak döndü bana Whatsapp dan ..
İdil'den de Salih Bey var , onu da kaydedin isterseniz .. 532 585 87 62
HEr ikisi de çok yakın 2 dk lık yürüme mesafesinde ..

Merhaba, ben de İzmirde güya izmirin en iyi merkezinde 3. Transferimi yaptırıcam haftaya. Bu da tutmayacak ama embriyolarımı imhaya kıyamadığımdan 3 tane koyacak bu defa. Artık bu da tutmayınca 3. Kez opu için memoriala gelmeyi planladım. İzmirde yalvarsam da pgt yapmadılar, eşime dna hasar testi yaptıralım dedim yapmayın dediler. 2,5 senedir oyaladılar beni çikolata kistin var diye. 3 ay geçici menopoza soktular, tabiki yine tutmadı çünkü sorun ben değilim. Memorialda mutlaka pgt mi yapıyorlar? Memnun musunuz? İlk başta süreç nasıl işliyor?
canım hamile olduğunu görüyorum 3tane koyulan tuttu mu yoksa memoriale mi geldin acaba?

canım hamile olduğunu görüyorum 3tane koyulan tuttu mu yoksa memoriale mi geldin acaba?
Ah canım benimki tam yılan hikayesi. Eşim kemoterapi görmüştü 10 yıl önce ve kemo öncesi sperm dondurmuştu. Baştan beri onları kullanalım dedim. Çünkü daha önceki evliliğimde doğal yolla hamile kalabilmiştim. Yok dediler, spermiograma göre iyi dediler. Dna hasarı olabilir dedim araştırmadılar ve bu 3 ünü koydular, 2 si önce tuttu ama biri boş gebelik, diğerinde kalp atışı duyulmadı ve kürtaj oldu . Artık spermlerin bozuk olduğundan emin gibiydik. Dr ne kadar taze sperm diye tuttursa da biz insiyatif aldık ve o 10 yıl önce dondurulan spermleri denefik. Embriyolar ilk kez 5. Günü gördü ve 2 tane transfer edildi ve ikisi de tuttu çok şükür. 3,5 aylığız şimdi. Giden 2,5 yılıma üzülüyorum keşke doktoru hiç dinlemeseydik. Labaratuar iyiydi İzmirdeki. Yoksa dr un bizr zararı bile oldu. Kendi kararımızla sonuca ulaştık çok şükür.

Ah canım benimki tam yılan hikayesi. Eşim kemoterapi görmüştü 10 yıl önce ve kemo öncesi sperm dondurmuştu. Baştan beri onları kullanalım dedim. Çünkü daha önceki evliliğimde doğal yolla hamile kalabilmiştim. Yok dediler, spermiograma göre iyi dediler. Dna hasarı olabilir dedim araştırmadılar ve bu 3 ünü koydular, 2 si önce tuttu ama biri boş gebelik, diğerinde kalp atışı duyulmadı ve kürtaj oldu . Artık spermlerin bozuk olduğundan emin gibiydik. Dr ne kadar taze sperm diye tuttursa da biz insiyatif aldık ve o 10 yıl önce dondurulan spermleri denefik. Embriyolar ilk kez 5. Günü gördü ve 2 tane transfer edildi ve ikisi de tuttu çok şükür. 3,5 aylığız şimdi. Giden 2,5 yılıma üzülüyorum keşke doktoru hiç dinlemeseydik. Labaratuar iyiydi İzmirdeki. Yoksa dr un bizr zararı bile oldu. Kendi kararımızla sonuca ulaştık çok şükür.
çok sevindim senin adına okurken çok duygulandım sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım :)

Arkadaşlar ben şubat ayında şehir dışından gidicem inşallah Semra Kahraman'a. Gitmeden önce mutlaka şu tahlilleri yaptır dediğiniz bir şey var mı? Yoksa tüp bebek paketinde tahlilleri yapıyorlar mı? (Rahim filmim var) Birde ilk önce ön görüşme için gitmeli miyim yoksa adetin ikinci günü gidip hemen başlıyor muyuz?

Memorial Şişli tüp bebek merkezinde benim gibi tedavi olanlar burada mı? süreç nasıl gitti nasıl devam ediyor?
Merhabalar bende 23 Nisan da başlamıştım tedaviye opu ve histeroskopi ameliyatı oldum doktorum beril yüksel di 6 embriyom donduruldu 29 haziran da transferim oldu 5AA kaliteli dendi şimdi de test günümü heyecanla bekliyorum 8 temmuz da

Merhabalar bende 23 Nisan da başlamıştım tedaviye opu ve histeroskopi ameliyatı oldum doktorum beril yüksel di 6 embriyom donduruldu 29 haziran da transferim oldu 5AA kaliteli dendi şimdi de test günümü heyecanla bekliyorum 8 temmuz da
Benimde haftaya regl olcam ins regl ile dondurulmuş embriyo transferine baslicaz ins bu yolda olan herkes kolaylıkla saglikli evlada kavuşur

ilaç olarak sadece gonal f 225 doz verildi. Bir de antibiyotik. ve sonradan da cetrotide ve son gün de ovitrelle devreye girecekmiş.
Ama ben ilk tedavimi bahçecide gördüm.gonal f iğnesinin dışında merional iğnesi ve sabah akşam femara hapı da vermişlerdi.
Sizin de böyle mi ? Bu normal mi?bir hata yoktur değil mi?

X