Saç Rengi ve Saç Boyama Merak Ettiginiz SAÇ RENKLERİNİ Burdan Paylasiniz ...

mrb kızlar.. saçlarım önceden hep küllü kumral tonlarıydı. sonra sıkldm we koyu kahwe yaptim gecen hafta. koyu kahwe ile kullu kahwe karistrdim siyaha yakin bi renk oldu. sac rengimi acmak istiyorum. bu yogun acicilari kullananlar yardimci olurmsnz.. palette yogun acici ile kullu kumrali karistrsam acarmi sacimi. bude gecen hafta boyadim kopmasindan korkuorum.

Kizlar bu sac rengini nasil evde yapabiliri
images

Kızlar merhaba size bir soru lütfen gören herkes bana bir zahmet cevap yazsın.
Sizler size hangi renk daha çok yakışır ve siz hangi renk saça sahip olmayı istediğinize nasıl karar veriyorsunuz.????

Sormamın nedeni ben çok kararsızım kızıl denedim bakır denedim siyah denedim kahve tonları denedim ama ben hala saç rengimi bulamadım en çok şunu beğendim diyebileceğim bir renk yok ya da en iyi bu renk bana yakıştı diyemiyorum.

Sorun bende mi başımda saç kalmayacak.

Merhaba kızlar ben hem forumda hem de saç boyama konusunda yeniyim:) cok beğendiğim bir renk var ama bizim boyalarda hangi renge denk düşüyor bilemedim loreal 9rb light reddish blonde bilenler yazarsa cok sevinirim:KK9:

Eklentiler

• Screenshot_2016-01-06-20-52-45.png
    Screenshot_2016-01-06-20-52-45.png
    123,4 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar merhaba size bir soru lütfen gören herkes bana bir zahmet cevap yazsın.
Sizler size hangi renk daha çok yakışır ve siz hangi renk saça sahip olmayı istediğinize nasıl karar veriyorsunuz.????

Sormamın nedeni ben çok kararsızım kızıl denedim bakır denedim siyah denedim kahve tonları denedim ama ben hala saç rengimi bulamadım en çok şunu beğendim diyebileceğim bir renk yok ya da en iyi bu renk bana yakıştı diyemiyorum.

Sorun bende mi başımda saç kalmayacak.
açıkçası bunu aslında saçını boyattıktan sonra en yakın arkadaşlarına sorsan da bi sonuca ulaşırsın, çünkü bazen kendi bakış açımız bizi yanıltabilir, genellikle yakın arkadaşlarıma sorarım, doğru cevabı bulurum ama ben yine de kendi istediğim renge boyarım asi ruhluyum napimm :KK14:

Merhaba kızlar ben resimdeki saç rengini cok begendim. Baska renkler icin cok kuafore gittim ve istedigim renk olmadi hic bi zaman ve saclarim surekli boyatmaktan cok yiprandi. Kendim boyamak istiyorum ama hangi rengi alcagimi bilemiyorum. Kendi sacim koyu kestane.sizce bu ne renk. Koyu kestane saci hangi renge boyarsam elde edebilirim

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-17-21-07-13.png
    Screenshot_2016-02-17-21-07-13.png
    221,9 KB · Görüntüleme: 87
X