Merhaba arkadaşlar 5.gun 5aa kalite 2 embriyo transferi

Benimde bugün belimde sol tarafta ağrı oluyor korkuyorum bişey mi oluyor diye inşallah önemli bişey değildir
Canim o agri cok normal ben de de cok oldu doktoruma sormustum korktugum icin , rahim genisledigi icin bu tarz agrilar normalmis onemli olan cok siddetli ve gecmeyen agri olursa ve kanama olursa bu durumda hemen acile gitmek gerekiyormus

Hmm ben kritik yaşı geçmişim kağıda 1 işlediler ama 2 tane kattilar cnm
Aynen canim 35 yas ve uzeriydi galiba 2 embriyonun serbest olmasi ben 28 oldugum icin musaade etmediler olsun saglik olsun bebisler sihhatle dogsunda gerisi onemsiz zaten hepimiz icin bu boyle :KK66:

6.gun yaptım cnm çok silik çıktı 7.gun erken gebelik testi yaptım bariz belli çıktı sonra gittim kan verdim 7.gun 49 çıktı
Canım ben 1saat önxe kan verdım dayanamadım :KK43: 99,5 cıktı hamileyim galiba offff bilmiyorum şuan cok değişiyimhamileyim dimi oldu tuttu

Hastanenin usulsuzlugu olmus galiba bu normalde yas buyukse ve tekraralayan negatif falan olunca cift embriyo konuluyomus cok arastirmistim
Özel hastane cnm 2 katıp 1 yazdilar bence gayet te iyi oldu belki pcos luyum ondandır belki hastane ile ilgili bir şeydir

Özel hastane cnm 2 katıp 1 yazdilar bence gayet te iyi oldu belki pcos luyum ondandır belki hastane ile ilgili bir şeydir
Ben bahceci de yaptirdim orda cok net konustular ben de de pko var ama hic bir olumsuz tarafini tasimiyorum cok sukur herseyim normal sadece rezerv fazla ordan bi kendini belli ediyor :) doktor sansli gruptasin demisti hatta ama yani bence hastanenle alakali bir durumdur

Maşallah canım rabbim kucağına aldirsin inşallah biz keseyi gördük te çok küçüktü aralarında 3 gün var yarın tekrar çağırdı doktor 6+0 6+3 olduk çok şükür birde bebekleri görseydim rahat edecektim kalp i kaç haftada duydunuz
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🤲🏻🤲🏻

X