Merhaba arkadaşlar rezil oldum

Üzmeyin kendinizi benim de benzeri bir şey geldi başıma çok utanmıştım ama geçiyo birkaç güne 😊. Ben çok yoğun regl olurum ve bir yere oturacaksam altıma mutlaka hırka ya da montumu koyuyorum o günden sonra.

Çalıştıgım yer için garanti bankasına hesap açtırmaya gittik o dönemde koltuk döşemesi yeşil. Bi kalktım koltuk kan içinde hemde öyle 2 damla falanda değil. Çok utanmıştım ama o an bişey yapamamıştım. Bende çıkıp uzaklaştım.
Evet o anda adeta şok oluyorsun. Hiçbir şey yapamadan sadece uzaklaşmak istiyorsun. Size de çok geçmiş olsun 😌

Benim kot pantalonuna değmişti, sevgilim yıkayıp peteklerin üzerinde kurutmuştu :)
Çok üzücü. Ama daha uzucusu benim başıma gelmişti. Reglken otel odasında yatağa bulastirmistim .
Ve odada hiçbir temizlik malzemesi yoktu. Sıvı sabun ve şal ile temizlemeye çalışmıştım, daha beter olmuştu.
Ve yanımda sevgilim vardı - aslında ben bir kenara çökmüş 'lanet olsun' derken o temizlemeye çalışıyordu. Belki kırmızısı geçmişti ama şalımın tüm yeşili bulasmisti 😂😂😂
Hayatımın en iğrenç anlarından biri olabilir, bak yine hatırladım:) ama unutmak istemezdim. Üstünden zaman geçince güzel bir anı olduğunu farkettim

Ya benim de başıma geldi bir kere. Bir yere bulaşmamıştı tabi ama kıyafete geçmişti. Yani bunu çoğumuz en az bir kere yaşamışızdır. Rezil olmak olarak düşünmeyin bence, bile isteye olan bir şey değil sonuçta. Yani cidden onca ağrıyı çekip, deli gibi kanamak nasıl isteğe bağlı olabilir ki zaten? İsteğe bağlı olsa, sağlık durumum aynı kalacak olsa ben istemezdim şahsen. :KK53:
Neyse bundan bir ders çıkarın. Rahminizin size bir sözü yok, son günü diye kanamayı durdurmuyor. O yüzden bitene kadar önlemini almalısınız. Şeffaf akıntıyı görene kadar rahatlamak yok. :KK25:
Evet asla istemezdim böyle olmasını. Bundan sonra özel günlerimde yanımda şal taşıyacağım. Oturduğum zaman belime bağlayıp üstüne oturacağım. Çok teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için💓💓

Yok yok son gün. O yüzden sanırım kalkıp kontrol etmeyi ihmal ettim. Ped kayıp sızıntı yapmış.
Ay ya tüh neyse geçmiş artık olacağı varmış sizde üzülmeyin daha fazla her kadının bu dönemlerde ilgili bunun gibi anısı mutlaka vardır benimde kaç defa oldu maalesef ne kadar dikkat etsekte oluyor

Ortaokulda sırama çıkmıştı herkes gittikten sonra kalkabilmiştim. Böyle şeylerden korktuğum için genelde altıma hırkamı koyarım alışkanlık oldu. Kendi arabamda bile altıma bir şey koymadan oturmam.

valla seninki yine ped varmis ben. regl oldugumu anladigim halde ped koyamadan gezdim.bide uzerine yagmur😂 kabus gibiydi

Merhaba arkadaşlar. Bugün tam anlamıyla rezil oldum. Sizlerden teselli bulmak için açtım konuyu. Bugün arkadaşlarımla yemek yemek için bir restorana gittik. Ben regl idim. Uzun süre oturunca sanırım lavobaya gitmeyi ihmal ettim. Regl son günüydü. Ped sızıntı yapmış ve oturduğum koltuğun dokumasına bulaşmış. Hep beraber kalkınca fark ettim. O hengamede hiçbir şey yapamadım. Çok kalabalıktı. O anda silmeye çalışsam daha kötü olur herkes de durumu anlardı. Çok çok üzgünüm. Hala kendime gelemedim. Orayı gören garsonlar, temizlemek zorunda kalan çalışanlar sizlerden çok özür diliyorum. Keşke yapabileceğim bir şey olsaydı. Keşke temizleme şansım olsaydı.
Ya kıyamam 🥰 Üzülmeyin, çoğu kadının başına gelebilir bi durum :KK70::KK71:o an gerçekten zor olur insan ne yapacağını bilemez ve yapacak pek bir seçenek de yokmuş sizin durumunuz için, geçmiş olsun. Garsonların bir şey diyeceğini sanmıyorum alışkın olabilirler bu tarz olaylara😂

Ya kıyamam 🥰 Üzülmeyin, çoğu kadının başına gelebilir bi durum :KK70::KK71:o an gerçekten zor olur insan ne yapacağını bilemez ve yapacak pek bir seçenek de yokmuş sizin durumunuz için, geçmiş olsun. Garsonların bir şey diyeceğini sanmıyorum alışkın olabilirler bu tarz olaylara😂
Evet, arkadaşım da garsonlar alışıktır, nelere şahit oluyorlardır kim bilir, çocuklar da kusuyor döküyor saçıyor diye teselli etti beni ama bu yaşta bunu yaşamak istemezdim. Çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için.

Dezenfekte etmiyorsun ki, klozete boşaltıp suyla çalkaliyorsun iyice. Zaten medikal silikondan yapiliyo, öyle çok mikrop tutacak bir şeyi yok. Yeni adet dönemin başladığında da bu işler için kullandigin bir cezvede kaynatiyorsun fokur fokur, sonra banyoya gidip temizledigin elinle takıyorsun.
Bu kadarcik.
O zaman mikrop kapma gibi bir olasılık yok.Deneyeceğim mutlaka teşekkür ederim ☺️

Üzülmeyin bu kadar herkesin başına benzeri gelmiştir ...ve herkes görünmeden uzaklaşmıştır oradan.
Kadın çalışan arayıp bulup söyleyen olacağını hiç sanmiyorum.

X