Maske Tarifleri Mermer gibi bir Cilt için

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
merhabalar ben denedim ilk gün yaptım ama suyu soğuktu benim sünizitim var başım çok ağırdı bende bıraktım yapmadım birisine sonucu yazıcam demiştim kusura bakmasın o arkadaş

Gerçekten burun üstünde işe yarıyor mu arkadaşlar, benim çok derinleşmiş siyah noktalarım var malesef...
o kuru bilmiyorum ama son gunlerde bir baska maske denedim, cok basit, burnumun uzerinde baya duzelme oldu.
1 kasik yogurt, 1 kasik un, birde gul suyu (ben tonik koydum, belki daha bile iyi olmustur)
maske oluyor bu tarif, yuzune sur, sertlesip kaliyor, 30-40 dk sonra yikayabilirsin, kaymak gibi oluyor, ben haftada 2 yapmaya calisiyorum.
he bu arada dayanabilirsen, suyla degilde, peeling yaparak cikartmaya calis yuzunden, ya da en azidan burun ustunden.

Valla iyi görünüyor bir denemek lazım, teşekkür ederim, tavsiyeni dinleyeceğim Javiera

Harika bişey sanki burnum küçüldü fondoten yerine bunu kullancam.:)
İlk denemede farketti bende

Sadece burna mı uygulanıyor canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…