İğneli Epilasyon mersin' de iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalanlar

hayır ilk başladığım yere 2 sene gittim haftada bir 4 saat yüz bölgesine epilasyon yapıldı ama nasıl bildiğiniz süzgeç gibi tüm yüz cillte gözenek olmayan yerlere bile o ilk zamanlar bilinçsizdim deriye saplıyordu bunun etrafındakiler böylelikle yanıyor yalanı ile sonra yerimi değiştim bazılarına birer sene gittim ama hep aynı cilt yanığı cildi yakarak tüyü çekip çoğaltıyorlardı gördüğüm işkence ve kalıcı hasarlar cabası sonra 6 sene başka bir yere gittim pozcuda orası tam bir dehşetti kapatıldı denildi ama sanırım ilk sahibnin adı ile tekrar faaliyette daha gidip kontorl etmedim sonderece aç gözlü insana 1 liralık uyuşturucuyu 10 liradan vuran onuda epilasyonda olduğu gibi dakikası 5 tlden yaparak ve luzumunndan fazla iğne vurarak kar elde etmeye çalışan bir yer ismi "E" ile başlıyor UZAK DURUN ORDAN KİŞİLERİN SAĞLIĞINI HİÇE SAYAN AKILALMAZ YÖNTEMLER UYGULAYAN BİR YER . sonrasındada gittiğim yerler oldu ortalama bir yıl onlardada aynı adilikler.
BU CARRİEREMİ GİTTİNZ NOLUR CEVAPALYIN

yazarken sinirleniyorum parça parça yazıyorum aklıma geldikçe yazarım bunların yol ve yöntemlerini ama insan sağlığı üzerinde çok ciddi zararları var zararsız denilmesi yalan kıl yakmada etkili ama dürüst çalışılmalı ve olabildiğince kısa sürede sonuçlandırılmalı uzun yıllara yayılmamalı yoksa kişi haşat olur.
NOLUR NEREELER SÖYLEYİN BEN 19 YAŞIMDAYIM CARRİERE BAŞLADIM ÇOK KORKUYORUM

X