Mersin üniversitesi hastanesi Gürkan yazıcı hocaya tüp bebek yaptıran var mı?

sinem333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
103
53
4 senede 4 kaybım var. genetik testlere kadar her şey temiz , rahim filminde sol tüp kapalı çıktı en so gebeliğim sol tüpe tutundu dış gebelik oldu iğneyle düşürdüler doktorum seni daha fazla yormanın anlamı yok tüp bebek öneriyorum dedi Mersin üniversitesi Gürkan yazıcı hocaya randevu aldık sabah gideceğiz tavsiyeleriniz var mı burda tüp bebek yaptıranlar tuttu mu ? Bi de özelde 10 bin dedi üniversite hastanesinde de bu kadar pahalı olur mı süreç nasıl işler ilk denemem çok heyecanlıyım .

4 senede 4 kaybım var. genetik testlere kadar her şey temiz , rahim filminde sol tüp kapalı çıktı en so gebeliğim sol tüpe tutundu dış gebelik oldu iğneyle düşürdüler doktorum seni daha fazla yormanın anlamı yok tüp bebek öneriyorum dedi Mersin üniversitesi Gürkan yazıcı hocaya randevu aldık sabah gideceğiz tavsiyeleriniz var mı burda tüp bebek yaptıranlar tuttu mu ? Bi de özelde 10 bin dedi üniversite hastanesinde de bu kadar pahalı olur mı süreç nasıl işler ilk denemem çok heyecanlıyım .
gittinizmi benim il denememde tutmadı herkesin bünyesine göre doktor ve hemşireler çok iyi rapor varsa ilaçlarla bizim 7500 tuttu

Merhaba. Ben de gürkan hoca da tüp bebeğe başladım. Henüz transferim yapılmadı iğne aşamasındayım. Ama gürkan hocadan memnunum.

Eğer raporunuz çıkarsa ücret o kadar pahalı olmuyor. Benim ilaçlarım 1200 tl tuttu. Sanırım hastaneye de 6 bin gibi bir rakam ödeyeceğim. Ama raporlu hastayım

Merhaba Gürkan hocaya gitmeyi düşünüyorum, siz hangi aşamada siniz tavsiye eder misiniz ?

X