Saç Rengi ve Saç Boyama MERSİN’DE BU KUAFÖRE ASLA GİTMEYİN TOLGA KÖROĞLU KUAFÖR

zxcvbnwert

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
5
0
27
Mersin’de yaşayan bayanlar, burada sürekli kuaför önerilerine baktığınızı biliyorum. Bu yüzden benim yaşadığım rezaleti siz de yaşamayın diye burada sizle paylaşıyorum.

Bugün saçlarımı kahverengi tonlu sombre yaptırmak için Mersin Tolga Köroğlu adlı kuaföre gittim. Gitmez olaydım. Hayatımda yaptırdığım en kötü saç şüphesiz bu. ALLAH AŞKINA BİR SAÇI EN AZINDAN KAHVERENGİYE BOYAMAK NE KADAR ZOR OLABİLİR YA? GİTTİ “ KOYU KIZIL” YAPTI. Evet KOYU KIZIL. Bir kuaför nasıl bu kadar beceriksiz olabilir sinirden elim ayağım titriyor hala yolumun size düştüğünü günün allah belasını versin. Saçımın mahvolmasını geçtim, benden 500 lira aldı!!! İnstagram sayfasında 350 tl yazmasına rağmen hemde! Sırf kızılı düzeltmesini istedim diye yani, üzerine sürdüğü simsiyah boyadan 150 tl daha aldı!!! Siz kendinizi SAN kuaför falan mı zannediyorsunuz acaba!! İstanbul kuaförleri bundan uygun şaka gibi! Tüm bunları geçtim istediğimi yapamadığını söyleyince yarım saat benle bağırarak tartıştı, orada bir müşteri daha olmasa üzerime yürüyecekti sanki! Düzeltme boyası diye hazırladığı rezalet boyanın kabını öyle bir hışımla masaya koydu ki kafama atacak sandım bir an. Daha önce gittiğim kuaförlerde istediğim tonu tutturamayan kuaförler mahcup olup düzeltirlerdi ben hayatımda böyle terbiyesiz bir kuaför görmedim. Yaptırmak istediğim ve onun yaptığı rezaleti aşağıda paylaşıyorum
D9C41F36-2E44-4279-B2F4-46BFFD105F1E.jpeg
4B70871D-55A2-45BA-B244-4F9F4CA1127B.png

Evet senin ki koyu renk olmuş hatta koyu kızılda durmuyor fotoğraftan bakınca ama akıp sararma ihtimali olabilir mi biraz bekle

X