Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri mersinde nişan kiyafeti nereden alinmali?

Hanimlar imdattt... mersinde nisan kiyafetini nereden alabilirim bildiginiz tavsiye edebileceginiz bi magaza bir modaevi var mi?

Hanimlar imdattt... mersinde nisan kiyafetini nereden alabilirim bildiginiz tavsiye edebileceginiz bi magaza bir modaevi var mi?
merhaba canım mersinde sana nişan kıyafeti için yumateks ve samtexi tavsiye ederim. ihsan abiye de var. ayrıca forumda adil ışık network koton gibi yerlerden de bakabilirsin.

52 Kat'ın gerisinde çarşıya doğru olan yerde abiye satan bir yer vardı şu an tam ismini hatırlayamadım ama 52 Kat'tan çarşıya giderken solda kalıyor. Küçük bir girişi var iki üç yanında geniş bir ayakkabıcı vardı geçen sene. Ay ismini hatırlayamadım ama yolun karşısında Limon isimli bir mağaza olabilir gibi geliyor hatırlayamadım bak gördün mü! Neyse işte geçen sene mezuniyet için her yeri talan etmiştim de orada bulmuştum mükemmel bir elbise. Partide eski dost sonraları gergin olduğumuz bir kız arkadaş partideki en şık kız sendin dedi, öyle işte düşün artık, öyle beğenilmişti elbisem :)

İsmi hatırlarsan sen söyle bari, delirdim bak :)

Yumateks çok pahalıydı bence

Petrolden buldum... tesaduf bi bayan deniyordu. Kiz benden daha zayif 45 kilo var yokdu... dedim bunu ben giyeyim bende tam olur kilo 60 bende gercektende oyle oldu...

X