Meryem Uzerli Murat Yıldırım'a abayı yaktı!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Aynı dizide başrol oynayan Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım’ın aşk yaşadığı iddia edildi. İkilinin önceki gün Rumeli Hisarı’nda baş başa kahvaltı yapması ise iddiaları güçlendirdi.
meryem_uzerli.jpg

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre
son dönemde sık sık duyduğumuz dizi aşklarına bir yenisi daha ekleniyor. Tanıtımları aylar öncesinden yapılan ve şimdilerde istenilen reytinge bir türlü ulaşmayan ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin başrol oyuncuları Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım’ın sürpriz bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Daha önce haklarında aşk dedikodusu çıkan ama “Sadece arkadaşız” diyen ikilinin son dönemdeki samimiyeti dizinin yapım ekibinin de dikkatini çekti. Önceki gün Rumeli Hisarı’nda baş başa kahvaltı yapan Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın yakınlığı aşk dedikodularını daha da güçlendirdi.

MURAT YILDIRIM (FOTO GALERİ)

Meryem Uzerli’nin, Can Ateş ile birlikteliğinden Lara isminde bir kızı var. Murat Yıldırım ise oyuncu eşi Burçin Terzioğlu’ndan iki yıl önce boşandı.

Bir senaryo daha gerçek mi oluyor?

Meryem Uzerli’nin adı bir dönem oyuncu Ozan Güven ile anılmış ancak ikilinin daha sonra sinema
filmi için bir araya geldikleri ortaya çıkmıştı.

Murat Yildirim Meryem Uzerli'ye abayi yakmis olamaz mi? Nerden biliyolarmis Meryem'in abayi yaktigini? Walla ben erkek olsam ve de ayni dizide oynuyorsam ben de coktan abayi yakmistim kadin hem cok guzel hem de cok sempatik :)

Bunlar neredeyse bir yıldır bu diziyi çekdi çekiyolar sürekli bşrlikte röportajları falan vardı yazın dubaidemiydi bi arap kanalına bile gittiler daha yenimi abayı yakmış dizi tutmayınca
Reklam kokan hareketler bunlar
( gerçi meryem uzerlinin çabucak herkese abayı yakacak bi havasıda var ya)

Adam yenice boşandı. Kadın da ayrıldıydı birilerinden, Ozan Güven miydi sonuncusu ne:KK64:

Yani doğru da olabilir haber. Sonuçta dipdibe geçen saatler, haftalar sözkonusu..

Ben bu adamı anlayamıyorum hacıya umreye gidiyor sonra bi bakıyorum ekranlarda dudak dudağa falan acayip yani

Bu millet bi dizi aşklarından elçin sangu ile barış Arduç u gerçrkleştiremedi maşallah hepsi de birbirine abayı yakıo :KK70:
Ama bunlar hiç yakışmıolar öle bişi olmasın :KK12:

Ben kadinken gözlerimi alamıyorum kadından adam abayi yaktiysa haklıdır :confused:

Bu ne ya, kadın yapıştı ülkeye, hamile kaldı kaçtı hemde adamdan habersiz hamile kaldı , sırf çöreklenmek için inşallah ülkeye dönmez dedim yıne döndü , türk erkeğini kapaklıycak illa.

Bu ne ya, kadın yapıştı ülkeye, hamile kaldı kaçtı hemde adamdan habersiz hamile kaldı , sırf çöreklenmek için inşallah ülkeye dönmez dedim yıne döndü , türk erkeğini kapaklıycak illa.
kadının suçu ne,onu abartanlara bakmak lazım,medya abartıyor,tuba bu beren filan,çok gereksız ,sinem kobal gibi,oyuncu bıle değiller,oysa gerçek oyuncular bu ülkede

X