Meryem Uzerli'ye sinemada da hüsran!..

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Şöhretini "Muhteşem Yüzyıl" dizisine borçlu olan oyuncu Meryem Uzerli'nin sinema filmi de gişede sınıfta kaldı...
meryem_uzerli.jpg

Takvim'de yer alan habere göre
son dizisi kötü giden reytingleri yüzünden yayından kalkacak olan Meryem Uzerli'ye bir darbe de beyaz perdeden geldi.

Uzerli'nin başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık'la paylaştığı 'Annemin Yarası' filmi, ilk 3 günde sadece 101 bin 586 kişi tarafından izlendi.

Hafta sonunun gişe galibi ise 404 bin kişiyle 'Kolpaçino 3. Devre' oldu.

Valla bunun bence meryem uzerli ile alakasi yok filmi izledim ve gercekteb harika bir filmdi konusu oyuncular gayet guzeldi. Bizim halkimiz küfürden saçmalıktan hoşlanıyor ondan oluyor bu. Kolpacinoymus ne katiyor insana ne gibi mesajlar verebilir ki sacmaliktan ote bisi degil.. izleyici oranina gore degerlendirmek saçma!!

Inatla gözumüze sokarlarsa o olur istemiyoz dedikce yok meryemin hayati yok dizisi yok sinemasi yok reklam filmi ..hadi ordan:KK11:

Meryem Üzerli'nin kendisi geliştirmesi gerek bence oyunculuk konusunda. Bakiyorum hep aynı mimik hep aynı ifade. Her rolü ayni oynuyor.Bağırması bakışı hiçbir değişme yok

Kolpaçino,Recep İvedik vb filmlere rağbet her zaman daha çok olmuştur,insanlarımız bunları seviyor,tarihi veya hayata dair filmlerin çoğu maalesef gereken değeri görmüyor ülkemizde.

Ben zaten anlamadım bu kadının nesi vardı da bu kadar şişirildi. Olması gerektiği yere geri döndü.

Bu kadını seviyorum muhteşem yüzyıl ı izlerdim ama vahide gördüm diziye girince bunun oyuncu olmadığı çok belliydi ve iyiki gitmiş. . Ayrıca kadının yüzünü çok eskittiler her yerde bu kadin

Valla ben Meryem seviyorum. İçten güzel sıcacık bir kadın. Bu arada muhteşem yüzyılda kadını hiç sevmiyordum. Hatta ben diziyi sevmiyordum. Ama o zamanlar daha Lara yi dogurmamisti. Bir magazin programında denk gelmiştim. Ne kadar sıcak ne kadar naif iyi niyetli samimi bir insan. Oha dedim beybi sen Türk ünlüsü olamazsın. Haha zaten değil. Neyse sevdim ben bu kadını. Sonra tükendi bastı gitti, doğurdu bebisini. Helal olsun canım sana. Bizdekiler tükenmez kalem mübarek. Suyunu çıkarıyorlar ama bana misin demiyorlar. Bu kadın öyle mi? Kıyamam ben ona. Gecenin kralicesi de güzeldi ilk 3 bölüm. Bir sürü bişey oldu. Ama bence senaryo kötü, konu sığ. 3 saat sürüyor. Valla benim o kadar uzun dizi izlemeye ne enerjim var ne vaktim. Bir de ben zenginlerin olaylarından sıkıldım artık. Ya mahalle dizisi ya zengin dizisi.

Tükenmişlik sendromuyla ülkeyi terk etti. Gerçekten sıkıntılı olabilir ama milletin gözünde şımarık imajı oluştu. Konuşmasını geliştirmeden başka bir dizide oynaması, o dizide cok iyi oyuncular varken Meryemin adının sivriltilmesi vs ters tepti. Sinema olayı cok başka ona bir şey diyemem. Yani sırf bu kadın için senaryo yazılması, diğer oyuncuların kenara itilmesi falan olacak şey değil. Murat Yıldırım hayranı oldugum oyuculuğunu beğendiğim biri ama meryemin parlatılması tanıtımlarda adının sürekli telaffuz edilmesi antipati yarattı. Uzun süre daha Türkçeyi öğrenmeden projelere kalkışmamalı. Wilma elles'i örnek almalı :)

Şu gecenin kraliçesindeki başarısız oyunculuğu inanılır gibi değil. Ne mimik ne konuşma ne tonlama.. Facia bence.

X