Metabolic Balance

merhaba arkadaşlar.sitede gezinirken tesadüfen gördüm bu başlığı.beni bu konuda biraz bilgilendirir misiniz??? izmirde yaşıyorum.doktora gitmek şart mı bu yöntem için ??? eğer öyleyse izmirde nereye gidebilirim ve maliyeti çok yüksek olur mu ??? bana yardımcı olursanız sevinirim.
Araştırdım... İzmir de sadece alsancak nutra system de varmış... Bir incele istersen...

Araştırdım... İzmir de sadece alsancak nutra system de varmış... Bir incele istersen...
merhaba arkadaşlar.İzmir de Gökalp gökalp müstecaplıoğlu var bu konuda uzman.Ben ve bir çok arkadaşım ona gidiyoruz.Çok memnunum.Bir buçuk ayda 8 kilo verdim.Herşeyden önemlisi sağlığım düzeldi.Troid ve şeker seviyelerim düştü.Kolestrolum çok yüksekti o normal değerlere indi.Cildim düzeldi ve parladı.Onca yıl saçma sapan diyetlerle vakit kaybettiğime yanıyorum.Ben herkese öneriyorum.

bir bilgim yok canım ben de bilgi edinmeye çalışıyorum.özellikle maddi olarak uygun bir yer olması lazım.araştırmaya devam edecem ben de...

merhaba arkadaşlar.İzmir de Gökalp gökalp müstecaplıoğlu var bu konuda uzman.Ben ve bir çok arkadaşım ona gidiyoruz.Çok memnunum.Bir buçuk ayda 8 kilo verdim.Herşeyden önemlisi sağlığım düzeldi.Troid ve şeker seviyelerim düştü.Kolestrolum çok yüksekti o normal değerlere indi.Cildim düzeldi ve parladı.Onca yıl saçma sapan diyetlerle vakit kaybettiğime yanıyorum.Ben herkese öneriyorum.
ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.daha bugün kan tahlili sonuçlarımı aldım ve şekerim sınırda çıktı.yani şeker hastası adayıyım maalesef :KK43: çok üzgünüm.bu dediğiniz doktor izmirin neresinde,nasıl ulaşabiliriz kendisine??? bir de en önemlisi size ne kadara mal oldu bu,maddi olarak sıkıntıdayım.benim için önemli ne kadara mal olduğu... isterseniz özelden de yazabilirsiniz cevabı...şimdiden teşekkürler...

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.daha bugün kan tahlili sonuçlarımı aldım ve şekerim sınırda çıktı.yani şeker hastası adayıyım maalesef :KK43: çok üzgünüm.bu dediğiniz doktor izmirin neresinde,nasıl ulaşabiliriz kendisine??? bir de en önemlisi size ne kadara mal oldu bu,maddi olarak sıkıntıdayım.benim için önemli ne kadara mal olduğu... isterseniz özelden de yazabilirsiniz cevabı...şimdiden teşekkürler...
Beni de bu konuda bilgilendirir misin...

Beni de istersen özelden bilgikendirebikirsin...çok memnun olurum

Buradan çok yalvarmıştım sağolsun kimse listesini göndermemişti.Almanca ama idare ediverin artık.Google translate fln gerçekten merak eden bir şekilde çevirir sanırım.Şu an çevirmeye vaktim yok ama anlaşılmayan birşey varsa yazın cevaplarım.Sevgiler.
image.png
image.jpg
image.png

Beni de bu konuda bilgilendirir misin...
Öncelikle geçmiş olsun
Öncelikle çok geçmiş olsun.Gökalp Bey Alsancakta.Numarasını veririm daha detaylı bilgi için.Biraz maliyetli bir yöntem.2 aylık program 1050 dolar artı kdv.Ben kredi çektim.Çünkü son umudum buydu.Peşin ödeyince epeyde indirim yaptı.Ama bugüne kadar saçma sapan diyetlerle vakit kaybettiğim için çok pişmanım.Eğer şmkanınız varsa gitmenizi tavsiye ederim.

Öncelikle geçmiş olsun

Öncelikle çok geçmiş olsun.Gökalp Bey Alsancakta.Numarasını veririm daha detaylı bilgi için.Biraz maliyetli bir yöntem.2 aylık program 1050 dolar artı kdv.Ben kredi çektim.Çünkü son umudum buydu.Peşin ödeyince epeyde indirim yaptı.Ama bugüne kadar saçma sapan diyetlerle vakit kaybettiğim için çok pişmanım.Eğer şmkanınız varsa gitmenizi tavsiye ederim.
oooo bayağı maliyetliymiş.şu anda bütçem müsait değil.ama bu yöntemi çok beğendim.inşallah daha sonra.cevabınız için teşekkürler.

devam eden arkadaşlar nasıl gidiyor.Yaz kapıya dayandı:))Ben bugün itibariyle 65 kiloyu gördüm.Artık son 5 kilo olunca iyice yavaşladı.Spor yapmam lazım ama fırsatım yok.haftaya kontrolüm var.Gelişmeleri yazarım.

P platonunyegeni hangi sehirdesin acaba hangi dr a gidiyosun,Ankara ve Istanbul icin dr oneriniz varmi ? Bu konuyu okumaya calistim Ama Direk bi doktor tavsiyesine rastalayamadm Ankara ve ist icin

merhaba :) ben 21 aralıktan beri uyguluyorum. kilo veriyorum.merak ettiğim şey kilo veren arkadaşlarda sarkma olup olmadığı.teşekkürler :)

merhaba :) ben 21 aralıktan beri uyguluyorum. kilo veriyorum.merak ettiğim şey kilo veren arkadaşlarda sarkma olup olmadığı.teşekkürler :)
Ben yaklaşık on kiloya yakın verdim vücudum da sarkma olmadı.Ama yüzüm biraz çöktü.Yani görenler öyle söylüyor:)
Siz kaç kilo verdiniz?

ben 11 kilo verdim.çarşamba kontrolüm var.benimde yüzüm küçüldü. ama çökme yok .daha iyi gözüküyor başladığım zamana göre. 89 ile başlamıştım.

Çok isterimmm :) Lütfen bana da yollar mısın canım listeyi ?
Merhabalar ben de bu programı çok merak edip okumaya başladım ama çok pahalı olunca üzüldüm birde Düzce'de yaşıyoruz burada yaptırma inkanım da yok ne olur banada listeyi yazarmısınız çok ihtiyacım var zayıflamaya çok dua ederim size şimdiden çok teşekkür ederim

liste herkese göre farklı oluyor.yaptıkları kan tahliline göre oluşuyor. vücutta fazla olan şeyler listenizde yer almıyor.bu şekilde metabolizma dengeye giriyormuş herkesin ihtiyacı farklı.hem gr. olarak hemde gıdalar farklı :) biz arkadaşlarımla birlikte başladık. ortak gıda çok az listede.

X