mevcut ilişkim ve korkum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tursulumakarna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
79
51
merhaba ablalarım, ketum karakterim nedeniyle çevremde uzun uzadıya bahsetmek istemediğim ilişkimi içimde bir şey kalmaması adına uzun uzadıya yazacağım. vaktiniz yoksa lütfen geçiniz. 19 yaşındayım ve sosyal medya aracılığıyla biriyle tanıştım sonrasında buluştuk ve sevgili olduk kendisini ilk gördüğümde tip olarak hiç beğenmemiştim benimle aynı boydaydı ve benden zayıftı yani absürt bir görüntümüz vardı ama kendisini karakteri, kafamızın uyuşması ve bana olan ilgisi yüzünden dış görünüşüyle yargılamayarak devam etmeye karar verdim sonrasında bir süre bu durumu taktım ama onun hiç takmaması ve beni olduğum gibi kabul etmesiyle hiç umursamamaya başladım yani baştan fail olan durum iyiye aramızda neşe kaynağı olan şakalaştığımız bir olaya evrildi. 1 buçuk senedir süregelen bir ilişkimiz var ve kendisini seviyorum hatta aşığım onun tek sözü beni günlerce mutlu edebiliyor. aynı zamanda sadece sosyal medyadan devam eden bir ilişki değil farklı şehirlerde olmamıza ve ikimizin de öğrenci olmasına rağmen elimize geçen tüm parayı birbirimizle görüşmek için kullandık yani çok ve kaliteli zaman geçirdik o yüzden yüzeysel bir ilişki değildi çevreler tanıştı ortak bağlantılar kuruldu dolu dolu geçen bir seneydi. ama zamanla ortak nokta bulamadığımız konular oldu. benim ona defalarca yapmamasını istediğim şeyleri yapması (benim düşüncem bir kadını güzel bulabilir ama benimle paylaşması hoşuma gitmez. sosyal medyadan ünlü veya popüler sayılabilecek hesapların yarı çıplak fotoğraflarını beğenmesi her seferinde yanlışkla, bilmiyor musun alışkanlık okumadan beğeniyorum falan demesi ama artık bu konuda aptal yerine konulduğumu düşünüp çıldıracak konuma gelmem vs.) , beni anlamaması, aramızda bazı kavgalarda saygı sınırını çok aşıp ağza alınmayacak küfürler etmemiz, birbirimizi aşırı hırpalamamız benim güvenimi zedeleyecek şeyler olması ve kendince gönlümü almaya çalışıp becerememesi, takıntılı kişiliğimi bilmesine rağmen ilişkide bir o kadar rahatlık istemesi ama bunların zaten uzak mesafeli ilişki yaşayan bana asla uygun gelmemesi, eski sevgilisinin adıyla bana seslenmesi (3 kere, biri doğum günümde.) gibi benim takıntılı kişiliğimi daha da öne çıkaracak davranışlarda bulunması ve eski ilişkisiyle alakalı potlar kırması (kızı stalkladığını ama kızla alakalı bir şey bulamadığını ima etmesi sonrasında geçmişte olan bir şey olduğunu iddia etmesi.), daha önce duymadığım hoşuma giden bir hitap şeklini daha önce başkasında kullanıp kullanmadığını sorduğumda sana özel demesi ama tesadüfen telefonunda başka kızı daha önceden öyle kaydettiğini görmem ve ağır kavgalar.. (telefonlarımıza bakarız ama onunki genelde yanımda rahatsız etme modunda oluyor bunu da son zamanlarda fark ettim. bence bir ilişkide şeffaflık olmalı ve taraflar şifrelerini bilmeli. ben gerçekten kurcalamadım snapchat uygulamasında telefon sistemlerimiz farklı olduğu için bir şeye bakarken pat diye önüme düştü.) ve bunlar üstüne olan birsürü şey şu an aklıma gelenleri yazdım. öncelikle farkındayım. hata yaptım, ilişkiyi bitirmem gerekiyor. sevsem dahi mutsuz olduğum şüphe duyduğum bir ilişkide olmak vücudumda dahi problemler olmasına sebep oluyor. son birkaç aydır ayrıl barış ve kavga halindeyiz ve ona karşı bakış açım değişmeye başladı onu benden 4 yaş büyük olmasına rağmen çok çocuksu görmeye başladım karakteri bana uygun değil. ama kopamıyorum. belki ilk defa aşık olduğumdan belki de benimle birsürü kötü şey yaşayıp ilişkiden aldığı derslerle benden sonraki kişiye bana yaptıklarını yapmayacağını düşünüp durmam. kendimi haksızlığa uğramış hissediyorum. senin hatan yok muydu derseniz tabiki vardı. benim en büyük hatam kendi içimde affedemeden onu affettiğimi zannetmem ve olayları sindirmeden eski halimize döndürmeye çalışmaktı. ama onun dışında yaptığım hatalar hep ufak tefek şeylerdi ve lafı bile geçmedi aramızda. aramayı unuttum falan gibi. yaptığım en büyük hata saygı sınırımı çok aşıp ona uymak oldu. benden uzaklaşmaya başlamıştı zaten yorgun kalbim ilgi bekliyordu ama ben ilgi bekledikçe o ters tepti. arkadaşlar benim bu çocuğu umursamadan hayatıma devam etmemin bir yolunu bulmam gerekiyor. lütfen böyle bir durumu aşmış kişiler varsa akıl istiyorum. ilk ilişkim değil ama ilk aşık olduğum kişi. çocuk beni büyülüyor resmen. bi özledim gel demesine binbir yalan atıp yanına fırladım ayrı olduğumuz süreç öyle bitti hiçbir şey çözülmedi. ayrı olma düşüncesi veya başkasıyla mutlu olacak beni mahvetti psikolojimi bitirdi başkasına iyi davranacak, ya pişman olursam düşünceleri beni mahvediyor ve kıyamıyorum. lütfen benim kendimi engellememe yardımcı olun. lütfen bu durumu aşmış kişilerden akıl istiyorum onunla asla olamayacağımı kabullenip önüme bakmak hayatıma odaklanıp kendi yolumu çizmek istiyorum. ama nasıl bilmiyorum :KK43:

merhaba ablalarım, ketum karakterim nedeniyle çevremde uzun uzadıya bahsetmek istemediğim ilişkimi içimde bir şey kalmaması adına uzun uzadıya yazacağım. vaktiniz yoksa lütfen geçiniz. 19 yaşındayım ve sosyal medya aracılığıyla biriyle tanıştım sonrasında buluştuk ve sevgili olduk kendisini ilk gördüğümde tip olarak hiç beğenmemiştim benimle aynı boydaydı ve benden zayıftı yani absürt bir görüntümüz vardı ama kendisini karakteri, kafamızın uyuşması ve bana olan ilgisi yüzünden dış görünüşüyle yargılamayarak devam etmeye karar verdim sonrasında bir süre bu durumu taktım ama onun hiç takmaması ve beni olduğum gibi kabul etmesiyle hiç umursamamaya başladım yani baştan fail olan durum iyiye aramızda neşe kaynağı olan şakalaştığımız bir olaya evrildi. 1 buçuk senedir süregelen bir ilişkimiz var ve kendisini seviyorum hatta aşığım onun tek sözü beni günlerce mutlu edebiliyor. aynı zamanda sadece sosyal medyadan devam eden bir ilişki değil farklı şehirlerde olmamıza ve ikimizin de öğrenci olmasına rağmen elimize geçen tüm parayı birbirimizle görüşmek için kullandık yani çok ve kaliteli zaman geçirdik o yüzden yüzeysel bir ilişki değildi çevreler tanıştı ortak bağlantılar kuruldu dolu dolu geçen bir seneydi. ama zamanla ortak nokta bulamadığımız konular oldu. benim ona defalarca yapmamasını istediğim şeyleri yapması (benim düşüncem bir kadını güzel bulabilir ama benimle paylaşması hoşuma gitmez. sosyal medyadan ünlü veya popüler sayılabilecek hesapların yarı çıplak fotoğraflarını beğenmesi her seferinde yanlışkla, bilmiyor musun alışkanlık okumadan beğeniyorum falan demesi ama artık bu konuda aptal yerine konulduğumu düşünüp çıldıracak konuma gelmem vs.) , beni anlamaması, aramızda bazı kavgalarda saygı sınırını çok aşıp ağza alınmayacak küfürler etmemiz, birbirimizi aşırı hırpalamamız benim güvenimi zedeleyecek şeyler olması ve kendince gönlümü almaya çalışıp becerememesi, takıntılı kişiliğimi bilmesine rağmen ilişkide bir o kadar rahatlık istemesi ama bunların zaten uzak mesafeli ilişki yaşayan bana asla uygun gelmemesi, eski sevgilisinin adıyla bana seslenmesi (3 kere, biri doğum günümde.) gibi benim takıntılı kişiliğimi daha da öne çıkaracak davranışlarda bulunması ve eski ilişkisiyle alakalı potlar kırması (kızı stalkladığını ama kızla alakalı bir şey bulamadığını ima etmesi sonrasında geçmişte olan bir şey olduğunu iddia etmesi.), daha önce duymadığım hoşuma giden bir hitap şeklini daha önce başkasında kullanıp kullanmadığını sorduğumda sana özel demesi ama tesadüfen telefonunda başka kızı daha önceden öyle kaydettiğini görmem ve ağır kavgalar.. (telefonlarımıza bakarız ama onunki genelde yanımda rahatsız etme modunda oluyor bunu da son zamanlarda fark ettim. bence bir ilişkide şeffaflık olmalı ve taraflar şifrelerini bilmeli. ben gerçekten kurcalamadım snapchat uygulamasında telefon sistemlerimiz farklı olduğu için bir şeye bakarken pat diye önüme düştü.) ve bunlar üstüne olan birsürü şey şu an aklıma gelenleri yazdım. öncelikle farkındayım. hata yaptım, ilişkiyi bitirmem gerekiyor. sevsem dahi mutsuz olduğum şüphe duyduğum bir ilişkide olmak vücudumda dahi problemler olmasına sebep oluyor. son birkaç aydır ayrıl barış ve kavga halindeyiz ve ona karşı bakış açım değişmeye başladı onu benden 4 yaş büyük olmasına rağmen çok çocuksu görmeye başladım karakteri bana uygun değil. ama kopamıyorum. belki ilk defa aşık olduğumdan belki de benimle birsürü kötü şey yaşayıp ilişkiden aldığı derslerle benden sonraki kişiye bana yaptıklarını yapmayacağını düşünüp durmam. kendimi haksızlığa uğramış hissediyorum. senin hatan yok muydu derseniz tabiki vardı. benim en büyük hatam kendi içimde affedemeden onu affettiğimi zannetmem ve olayları sindirmeden eski halimize döndürmeye çalışmaktı. ama onun dışında yaptığım hatalar hep ufak tefek şeylerdi ve lafı bile geçmedi aramızda. aramayı unuttum falan gibi. yaptığım en büyük hata saygı sınırımı çok aşıp ona uymak oldu. benden uzaklaşmaya başlamıştı zaten yorgun kalbim ilgi bekliyordu ama ben ilgi bekledikçe o ters tepti. arkadaşlar benim bu çocuğu umursamadan hayatıma devam etmemin bir yolunu bulmam gerekiyor. lütfen böyle bir durumu aşmış kişiler varsa akıl istiyorum. ilk ilişkim değil ama ilk aşık olduğum kişi. çocuk beni büyülüyor resmen. bi özledim gel demesine binbir yalan atıp yanına fırladım ayrı olduğumuz süreç öyle bitti hiçbir şey çözülmedi. ayrı olma düşüncesi veya başkasıyla mutlu olacak beni mahvetti psikolojimi bitirdi başkasına iyi davranacak, ya pişman olursam düşünceleri beni mahvediyor ve kıyamıyorum. lütfen benim kendimi engellememe yardımcı olun. lütfen bu durumu aşmış kişilerden akıl istiyorum onunla asla olamayacağımı kabullenip önüme bakmak hayatıma odaklanıp kendi yolumu çizmek istiyorum. ama nasıl bilmiyorum :KK43:
Bu hayatta hiç kimse vazgeçilmez değildir. Hiç kimse sizden değerli de değil. Sadece kendinizi düşünün mutlu olmaya bakın. Yaşınızda daha çok genç böyle boş şeylerle kendinizi yormayın

19 yaşında ve ilk sevgililer için ne kadar da detaylı anlatım yapmışsınız. Ben 8 yıllık evliyim bu kadar detaylı anlatamam.
Detaycı birisiniz yorulmayin bu adamla
haklısınız ve o bir o kadar rahat ve detaylara takılmayan birisi. uygun olmadığımızı biliyorum ama kalbime söz geçirmekte zorlanıyorum.

Daha çok küçüksünuz o kalp ne sözler dinleyecekkk. Bir daha gözden geçirin en kısa zamanda.
biraz daha bu durumu kabullenip ilişkiyi bitirmek gibi bir düşüncem var fakat sonrasında nasıl uzak kalacağımı veya hayatıma bakacağımı inanın bilmiyorum evet dedikleriniz doğru ama şu an çok ütopik geliyor aşmam için bir tavsiyeniz var mı

maalesef koç, yükselen yengeç. ben oğlak, yükselen boğa, ay yay

Şaşkınım ikizlere inanılmaz benziyor.
Anladığım kadarıyla şeytan tüyü var, çekici yönünün yanında güven vermiyor.
Hayatı yüzeysel yaşayan, kolaylıkla yalan söyleyen ve bunda ne var ki diye düşünen biri..
Kendileri gibi biriyle neden olmasın, lakin çok dürüst, şeffaf insanlar için bu tipler zulümdür. Kendimden biliyorum.

Şaşkınım ikizlere inanılmaz benziyor.
Anladığım kadarıyla şeytan tüyü var, çekici yönünün yanında güven vermiyor.
Hayatı yüzeysel yaşayan, kolaylıkla yalan söyleyen ve bunda ne var ki diye düşünen biri..
Kendileri gibi biriyle neden olmasın, lakin çok dürüst, şeffaf insanlar için bu tipler zulümdür. Kendimden biliyorum.
evet ben gereksiz şeffaf biriyim ve karşımdaki de başta öyle gibiydi. yani ben nasıl biri istiyorsam öyleydi ama zamanla şapka düştü kel göründü durumunu yaşadık. şeytan tüyüne katılıyorum ses tonu olsun başta nasıl yaklaşması gerektiği olsun hepsini çok iyi biliyor. bu yüzden de kopamıyorum. oğlak burcuyum yükselenim boğa fazlasıyla toprak etkiliyim az çok karakterimi çıkartmışsınızdır bana asla uygun değil ama çekti işte beni kendine çırpındıkça batıyorum.

evet ben gereksiz şeffaf biriyim ve karşımdaki de başta öyle gibiydi. yani ben nasıl biri istiyorsam öyleydi ama zamanla şapka düştü kel göründü durumunu yaşadık. şeytan tüyüne katılıyorum ses tonu olsun başta nasıl yaklaşması gerektiği olsun hepsini çok iyi biliyor. bu yüzden de kopamıyorum. oğlak burcuyum yükselenim boğa fazlasıyla toprak etkiliyim az çok karakterimi çıkartmışsınızdır bana asla uygun değil ama çekti işte beni kendine çırpındıkça batıyorum.

Ben benzer özellikli biriyle 10 seneden fazladır evliyim.
Bu tipler böyle maalesef.
Ne huzurla yanında kalabiliyorsun, ne de gönül rahatlığıyla birakabiliyorsun..

Yasin cok genç. Yeniden sever sevilirsin.
Karakterini çok yorar bu. Şimdi gücün var ama yıllar sonra hayat telaşın, sorumluluklarin arttığında sırtında kambur gibi gelecek. Acilen kurtulmaya bak, sana ulaşmasını engelle.

Ben benzer özellikli biriyle 10 seneden fazladır evliyim.
Bu tipler böyle maalesef.
Ne huzurla yanında kalabiliyorsun, ne de gönül rahatlığıyla birakabiliyorsun..

Yasin cok genç. Yeniden sever sevilirsin.
Karakterini çok yorar bu. Şimdi gücün var ama yıllar sonra hayat telaşın, sorumluluklarin arttığında sırtında kambur gibi gelecek. Acilen kurtulmaya bak, sana ulaşmasını engelle.
haklısınız tam da dediğiniz gibi onunla ne huzurluyum ne de bırakabiliyorum defalarca bırakmaya çalıştım hepsinde geri geldi anlık ikna olduğumu sandım yalnız kaldığımda ne yapıyorum ben daha ne kadar düşebilirim diye içten içe kendimi yedim. bırakmam gerekiyor.

saygı sınırını çok aşıp ağza alınmayacak küfürler etmemiz, birbirimizi aşırı hırpalamamız
Okumayı burada bitirdim, 32 yaşına gireceğim. Hayatıma da türlü türlü insan girdi, çıktı. Birinden ile ağza alınmayacak olanı geç küfür duymadım.
Asla normal bir şey degil. Ne sen söyle, ne senin ettiğin hakaretleri dinleyecek kadar özsaygısi düşük insanlari hayatına al, ne de biri sana söyleyebilsin. Ne münasebet ya.
Yasin genç, kalbin yüz bin kere daha atar. Yolla su capsizi, paranı da değmeyecek bu adam için harcama, turlara falan katil, kulüplere gir,sosyelles.kendi sehrinden daha duzgun birini bul

Bu yaşta bu kadar ciddiyete gerek var mı peki?. Bu kadar ciddileşmek için çok gençsiniz.dur bir gör, geçir. Senin aklın dışarıda kalmasa, karşındakinin kalıyor işte bu yaşlarda.o yüzden herkes bas bas bağırıyor erken evlilik pişmanlıktır diye.iki taraf da dış dünyaya doymamiş oluyor çünkü.o yüzden beyefendi de kendi çabalarıyla, elinden geldiğinde dış dünyaya doymaya çalışıyor.eee madem o kadar seviyorsunuz ayrılmanıza gerek yok sadece bu yaşa ikinizin de bu ciddiyete gelemeyeceğini, evlilik planları yapılamayacağını kabul ederek yaşamaya devam edin aşkınızı.siz de abartıyorsunuz belli ki adam da gözünüze mi sokuyor sanki ? Alıp elinize telefonu didik didik ediyormuşsunuz.iyi valla.sizden ayrılmıyor cinnet geçirip.yaptığı da boş beleş iki sanal hamle.

Adam senle çıkınca havaya girmiş net.
Benimde başıma gelmişti bu yıllar önce.
Fiziken yani tövbe est ama zapzayıf bir çocuktu.
Onu sevdim değer verdim.
Başta çok istiyordu çünkü.
Bir sürü sorunu vardı hepsiyle mücadeleye hazırdım.
Hep yanında oldum hem sevgilim hem arkadasımdı.
Kilo alamıyordu kilo alması için uğraşıyordum falan filan.
Sonra bir baktım o dönem 55 kiloyum düşün bana kilo versen biraz sıkılaşsan vs demeye başladı.
Senin dediğin gibi instada başka kadınların fotolarını beğeniyordu ekliyordu falan.
Bana ilgısızleşmeye başlamıştı.
Bir hafta aramadığı oluyordu.
İki adım uzakta oturuyordu buluşmak istemiyordu benle kuzenlerine gidiyordu .
1,5 sene devam ettim bu ilişkiye.
Arkadaşlarım şaşırıyordu bu nasıl bir ilişki neden bitirmiyorsun diye.
Büyü mü yaptı sana diyen bile olmuştu yani
Sevgililer gününde doğum günümde hiç bir hediye almamıştı.
Sonra bir gün telinde bir kızla msjlaşmasınu gördüm.
İş yerinden biriymiş bana göstermedi msjını.
Flörtleşmiş herhalde.
Artık yeter dedim agzıma geleni saydım sonunda çok kötü bir şekilde kalbini kırdım.
2 sene sonra aglaya aglaya döndü ama affetmedim.
Beni gerçekten sevdin mi ben inanamıyordum dedi.
Sevmesem çekmezdim zaten.
Ama bitti .
Asla geri dönmedim dönmem de.
Bu tip insanlar gerçekten güzel bir kadın tarafından sevilince kendini birşey sanıyor .

aramızda bazı kavgalarda saygı sınırını çok aşıp ağza alınmayacak küfürler etmemiz, birbirimizi aşırı hırpalamamız benim güvenimi zedeleyecek şeyler olması

İlişki burada biter .... sonrası hastalıklı, ağdalı diyaloglar
Daha 19 yaşındasın ; sevmek, ilişki yaşamak böyle bir şey değil. Annen yaşındayım ben, tavsiyem şu ki, böyle bir ilişki karakteri geliştirme, bu şekilde alışma normal değil çünkü. Onca yıllık evliyim eşimle aramızda bırak küfür hakaret sesler bile yükselmemiştir, insanlar konuşa konuşa anlaşır kavga ederek değil. Hayatın boyunca güvenmediğin, seni mutlu etmeyen, aklında şüpheler bırakan erkeklerle ilişkini devam ettirme çünkü bunların sonu hep böyle yüz göz olmak oluyor. Üzüldüğün, hırpalandığınla kalırsın, saygısızlık hep bir üst seviyeye çıkar. Pırıl pırıl bir genç kızsın kimsenin seni böyle çirkin ilişkilerin içine çekmesine izin verme, önünde koca bir hayat var hastalıklı ilişkilerle tüketme

maalesef koç, yükselen yengeç. ben oğlak, yükselen boğa, ay yay
Kız sende kendimi gördüm bu kadar olur.
Bende oğlak ay yay:)
Benim yükselen yengeç ama.
Evet astrolojik yorumuma geçeyim.
Şimdi sen oğlak olarak sadakatin ilişkide en önemli şey olduğunu düşünüyorsun..
Oğlak evet sevince sahiplenir korur kollar çok bağlıdır bağımlı derecesinde ilişkisine.
19 yaşında olmana rağmen yaşıtların gibi laylaylom takılmıyor sun belli.
Ay yay olması iç dünyanda sinirli bir yapı verir.
Gergin sinirli olursun ve bazen ağzından çıkanı kulağın duymaz özellikle sinirlendiğinde.
Bu çocuk koç burcu.
Koçlar sıkıntıya gelemez.
Flört etmeyi sever.bir amacı olmasada onla bunla konuşur kısıtlanmaya gelmez.
Patavatsız olur herseyi söyler kırılıcağını düşünmez kırılsan da büyütüyor der .
Ama kendileri de çok alıngan o ayrı.
Koç erkeği duyarlı değildir bencildir empati yapmaz çoğu zaman.
Ben böyle yaptım o o yüzden böyle tepki verdi demez.
Beni böyle kabul et der.
Son erkek arkadasom koçtu.özellijle sevildiğini anladığı anda iyice salar.
Bir çocuk gibi şımarır.
Ben erkek arkadaşımı ne zaman odak noktası haline getirdim benden kaçmaya başladı.
Başta o ilgili adam gitti.
Bide romantik olmuyorlar ya ne bilim biraz odunlar .
Kadın ruhundan anlamıyorlar.
Yani koç hayatı ciddiye almaz ona oyun gibi gelir oğlak hayatı ciddiye alır her sözü her hareketi.
O yüzden uyumlu olmuyor.
Bide inatçı oluyorlar gereksiz konularda.
Bende saldım artık kime gidiyorsa gitsin flört edebilir artık bol bol.
Ciddiye alınacak tipler değil.
Zaten kendi gibi tiplerle daha mutlu olur .
İki tarafta birbirinin arkasından dolaplar çevirsin banane.
Kimsenin oyuncağı değilim.
Sende böyle düşün bu adamdan git.
Ben herseyi yaptım yine adam aynı yolda inatla gidiyor .özgürlük diye diye bitirdi ilişkimizi.
Salın özgür olsunlar ya .
Değer kıymet bilmeyen adamlara bu kadar özverili olmayın ...

Okumayı burada bitirdim, 32 yaşına gireceğim. Hayatıma da türlü türlü insan girdi, çıktı. Birinden ile ağza alınmayacak olanı geç küfür duymadım.
Asla normal bir şey degil. Ne sen söyle, ne senin ettiğin hakaretleri dinleyecek kadar özsaygısi düşük insanlari hayatına al, ne de biri sana söyleyebilsin. Ne münasebet ya.
Yasin genç, kalbin yüz bin kere daha atar. Yolla su capsizi, paranı da değmeyecek bu adam için harcama, turlara falan katil, kulüplere gir,sosyelles.kendi sehrinden daha duzgun birini bul
haklısınız biraz daha mantıklı düşünmeye başladım 😔 böyle asla olmamalıydı

Bu yaşta bu kadar ciddiyete gerek var mı peki?. Bu kadar ciddileşmek için çok gençsiniz.dur bir gör, geçir. Senin aklın dışarıda kalmasa, karşındakinin kalıyor işte bu yaşlarda.o yüzden herkes bas bas bağırıyor erken evlilik pişmanlıktır diye.iki taraf da dış dünyaya doymamiş oluyor çünkü.o yüzden beyefendi de kendi çabalarıyla, elinden geldiğinde dış dünyaya doymaya çalışıyor.eee madem o kadar seviyorsunuz ayrılmanıza gerek yok sadece bu yaşa ikinizin de bu ciddiyete gelemeyeceğini, evlilik planları yapılamayacağını kabul ederek yaşamaya devam edin aşkınızı.siz de abartıyorsunuz belli ki adam da gözünüze mi sokuyor sanki ? Alıp elinize telefonu didik didik ediyormuşsunuz.iyi valla.sizden ayrılmıyor cinnet geçirip.yaptığı da boş beleş iki sanal hamle.
evet ama kişiliğim bu, hep böyleydim manasız ilişkiler yaşamayı bağlanmadan sadece karşılıklı ilgi hoşa gittiği için evlilik düşünmeden birileriyle olmayı denedim ama bakış açım hiç değişmedi sevgili olduğum kişiyle evlenmeyeceksem yanlız kalmayı seçtim hep. kendi aptallığıma ve verdiğim emeğe yanıyorum daha çok. sanki bunlardan uzaklaşmak zor geliyor bana. telefon kurcalama kısmına da gelince evet normalde de telefonlarımıza bakıyoruz fakat bu sefer gerçekten kendisi rica etti bir şey ayarlamam için ama ben dediğim gibi kurcalayıp saçma sapan yerlere girdim öylelikle gördüm. ne evlilikler bitiyor öyle kaybolacak çok bir emekte yok ortada aslında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X