mevcut ilişkim ve korkum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam senle çıkınca havaya girmiş net.
Benimde başıma gelmişti bu yıllar önce.
Fiziken yani tövbe est ama zapzayıf bir çocuktu.
Onu sevdim değer verdim.
Başta çok istiyordu çünkü.
Bir sürü sorunu vardı hepsiyle mücadeleye hazırdım.
Hep yanında oldum hem sevgilim hem arkadasımdı.
Kilo alamıyordu kilo alması için uğraşıyordum falan filan.
Sonra bir baktım o dönem 55 kiloyum düşün bana kilo versen biraz sıkılaşsan vs demeye başladı.
Senin dediğin gibi instada başka kadınların fotolarını beğeniyordu ekliyordu falan.
Bana ilgısızleşmeye başlamıştı.
Bir hafta aramadığı oluyordu.
İki adım uzakta oturuyordu buluşmak istemiyordu benle kuzenlerine gidiyordu .
1,5 sene devam ettim bu ilişkiye.
Arkadaşlarım şaşırıyordu bu nasıl bir ilişki neden bitirmiyorsun diye.
Büyü mü yaptı sana diyen bile olmuştu yani
Sevgililer gününde doğum günümde hiç bir hediye almamıştı.
Sonra bir gün telinde bir kızla msjlaşmasınu gördüm.
İş yerinden biriymiş bana göstermedi msjını.
Flörtleşmiş herhalde.
Artık yeter dedim agzıma geleni saydım sonunda çok kötü bir şekilde kalbini kırdım.
2 sene sonra aglaya aglaya döndü ama affetmedim.
Beni gerçekten sevdin mi ben inanamıyordum dedi.
Sevmesem çekmezdim zaten.
Ama bitti .
Asla geri dönmedim dönmem de.
Bu tip insanlar gerçekten güzel bir kadın tarafından sevilince kendini birşey sanıyor .
evet ablası bile demiş kendisine bu kız sana nasıl baktı diye.. böyle düşündüğüm zaman çok yüzeysel hissediyorum ama sanırım haklısınız.

İlişki burada biter .... sonrası hastalıklı, ağdalı diyaloglar
Daha 19 yaşındasın ; sevmek, ilişki yaşamak böyle bir şey değil. Annen yaşındayım ben, tavsiyem şu ki, böyle bir ilişki karakteri geliştirme, bu şekilde alışma normal değil çünkü. Onca yıllık evliyim eşimle aramızda bırak küfür hakaret sesler bile yükselmemiştir, insanlar konuşa konuşa anlaşır kavga ederek değil. Hayatın boyunca güvenmediğin, seni mutlu etmeyen, aklında şüpheler bırakan erkeklerle ilişkini devam ettirme çünkü bunların sonu hep böyle yüz göz olmak oluyor. Üzüldüğün, hırpalandığınla kalırsın, saygısızlık hep bir üst seviyeye çıkar. Pırıl pırıl bir genç kızsın kimsenin seni böyle çirkin ilişkilerin içine çekmesine izin verme, önünde koca bir hayat var hastalıklı ilişkilerle tüketme
teşekkür ederim ❤️

Kız sende kendimi gördüm bu kadar olur.
Bende oğlak ay yay:)
Benim yükselen yengeç ama.
Evet astrolojik yorumuma geçeyim.
Şimdi sen oğlak olarak sadakatin ilişkide en önemli şey olduğunu düşünüyorsun..
Oğlak evet sevince sahiplenir korur kollar çok bağlıdır bağımlı derecesinde ilişkisine.
19 yaşında olmana rağmen yaşıtların gibi laylaylom takılmıyor sun belli.
Ay yay olması iç dünyanda sinirli bir yapı verir.
Gergin sinirli olursun ve bazen ağzından çıkanı kulağın duymaz özellikle sinirlendiğinde.
Bu çocuk koç burcu.
Koçlar sıkıntıya gelemez.
Flört etmeyi sever.bir amacı olmasada onla bunla konuşur kısıtlanmaya gelmez.
Patavatsız olur herseyi söyler kırılıcağını düşünmez kırılsan da büyütüyor der .
Ama kendileri de çok alıngan o ayrı.
Koç erkeği duyarlı değildir bencildir empati yapmaz çoğu zaman.
Ben böyle yaptım o o yüzden böyle tepki verdi demez.
Beni böyle kabul et der.
Son erkek arkadasom koçtu.özellijle sevildiğini anladığı anda iyice salar.
Bir çocuk gibi şımarır.
Ben erkek arkadaşımı ne zaman odak noktası haline getirdim benden kaçmaya başladı.
Başta o ilgili adam gitti.
Bide romantik olmuyorlar ya ne bilim biraz odunlar .
Kadın ruhundan anlamıyorlar.
Yani koç hayatı ciddiye almaz ona oyun gibi gelir oğlak hayatı ciddiye alır her sözü her hareketi.
O yüzden uyumlu olmuyor.
Bide inatçı oluyorlar gereksiz konularda.
Bende saldım artık kime gidiyorsa gitsin flört edebilir artık bol bol.
Ciddiye alınacak tipler değil.
Zaten kendi gibi tiplerle daha mutlu olur .
İki tarafta birbirinin arkasından dolaplar çevirsin banane.
Kimsenin oyuncağı değilim.
Sende böyle düşün bu adamdan git.
Ben herseyi yaptım yine adam aynı yolda inatla gidiyor .özgürlük diye diye bitirdi ilişkimizi.
Salın özgür olsunlar ya .
Değer kıymet bilmeyen adamlara bu kadar özverili olmayın ...
evet tam da bu. hatta bana bir kere demişti ki sen bana ilgi verdikçe benim sana ilgi gösteresim gelmiyor. ve ilgisinin azaldığı zamanlar hep ben çok ilgi vermeye başlamıştım. aynıları oldu yani.

evet ablası bile demiş kendisine bu kız sana nasıl baktı diye.. böyle düşündüğüm zaman çok yüzeysel hissediyorum ama sanırım haklısınız.
Bende öyle hissediyordum canım.
Ama karşı taraflar kompleksli oluyor .
Bende sevince banane ya tipi mipi umrumda olmuyor ama hayat böyle bir şey değil maalesef.
Yani kendimi övmek istemiyorum ama 170 boyunda 55 kilo olan bir kadına kilo ver diyen bir adamdı.
Kendine bakmadan.
Aç geziyordum onun yüzünden.
Biz derin düşünüyoruz ama insanlar yüzeysel.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki.
Bak hayatın başındasın.
Böyle insanları kafaya takma lütfen.
Benim hayatım bunlarla geçti gitti.
Her zaman derim ego tatmini yaşatmak için dünyaya gelmişim herhalde misyonum bu.
Ama beni asağıya çektikçe çektiler.
Normalde eğlenceli şen şakrak dans eden şarkı söyleyen kadın gitti depresif sürekli ağlayan bir güzel söze hasret olan bir kadın oldum .
Bunu lütfen kendine yapma.
Hayat adil değil.
Önce ben demeyi öğrenmelisin.

merhaba ablalarım, ketum karakterim nedeniyle çevremde uzun uzadıya bahsetmek istemediğim ilişkimi içimde bir şey kalmaması adına uzun uzadıya yazacağım. vaktiniz yoksa lütfen geçiniz. 19 yaşındayım ve sosyal medya aracılığıyla biriyle tanıştım sonrasında buluştuk ve sevgili olduk kendisini ilk gördüğümde tip olarak hiç beğenmemiştim benimle aynı boydaydı ve benden zayıftı yani absürt bir görüntümüz vardı ama kendisini karakteri, kafamızın uyuşması ve bana olan ilgisi yüzünden dış görünüşüyle yargılamayarak devam etmeye karar verdim sonrasında bir süre bu durumu taktım ama onun hiç takmaması ve beni olduğum gibi kabul etmesiyle hiç umursamamaya başladım yani baştan fail olan durum iyiye aramızda neşe kaynağı olan şakalaştığımız bir olaya evrildi. 1 buçuk senedir süregelen bir ilişkimiz var ve kendisini seviyorum hatta aşığım onun tek sözü beni günlerce mutlu edebiliyor. aynı zamanda sadece sosyal medyadan devam eden bir ilişki değil farklı şehirlerde olmamıza ve ikimizin de öğrenci olmasına rağmen elimize geçen tüm parayı birbirimizle görüşmek için kullandık yani çok ve kaliteli zaman geçirdik o yüzden yüzeysel bir ilişki değildi çevreler tanıştı ortak bağlantılar kuruldu dolu dolu geçen bir seneydi. ama zamanla ortak nokta bulamadığımız konular oldu. benim ona defalarca yapmamasını istediğim şeyleri yapması (benim düşüncem bir kadını güzel bulabilir ama benimle paylaşması hoşuma gitmez. sosyal medyadan ünlü veya popüler sayılabilecek hesapların yarı çıplak fotoğraflarını beğenmesi her seferinde yanlışkla, bilmiyor musun alışkanlık okumadan beğeniyorum falan demesi ama artık bu konuda aptal yerine konulduğumu düşünüp çıldıracak konuma gelmem vs.) , beni anlamaması, aramızda bazı kavgalarda saygı sınırını çok aşıp ağza alınmayacak küfürler etmemiz, birbirimizi aşırı hırpalamamız benim güvenimi zedeleyecek şeyler olması ve kendince gönlümü almaya çalışıp becerememesi, takıntılı kişiliğimi bilmesine rağmen ilişkide bir o kadar rahatlık istemesi ama bunların zaten uzak mesafeli ilişki yaşayan bana asla uygun gelmemesi, eski sevgilisinin adıyla bana seslenmesi (3 kere, biri doğum günümde.) gibi benim takıntılı kişiliğimi daha da öne çıkaracak davranışlarda bulunması ve eski ilişkisiyle alakalı potlar kırması (kızı stalkladığını ama kızla alakalı bir şey bulamadığını ima etmesi sonrasında geçmişte olan bir şey olduğunu iddia etmesi.), daha önce duymadığım hoşuma giden bir hitap şeklini daha önce başkasında kullanıp kullanmadığını sorduğumda sana özel demesi ama tesadüfen telefonunda başka kızı daha önceden öyle kaydettiğini görmem ve ağır kavgalar.. (telefonlarımıza bakarız ama onunki genelde yanımda rahatsız etme modunda oluyor bunu da son zamanlarda fark ettim. bence bir ilişkide şeffaflık olmalı ve taraflar şifrelerini bilmeli. ben gerçekten kurcalamadım snapchat uygulamasında telefon sistemlerimiz farklı olduğu için bir şeye bakarken pat diye önüme düştü.) ve bunlar üstüne olan birsürü şey şu an aklıma gelenleri yazdım. öncelikle farkındayım. hata yaptım, ilişkiyi bitirmem gerekiyor. sevsem dahi mutsuz olduğum şüphe duyduğum bir ilişkide olmak vücudumda dahi problemler olmasına sebep oluyor. son birkaç aydır ayrıl barış ve kavga halindeyiz ve ona karşı bakış açım değişmeye başladı onu benden 4 yaş büyük olmasına rağmen çok çocuksu görmeye başladım karakteri bana uygun değil. ama kopamıyorum. belki ilk defa aşık olduğumdan belki de benimle birsürü kötü şey yaşayıp ilişkiden aldığı derslerle benden sonraki kişiye bana yaptıklarını yapmayacağını düşünüp durmam. kendimi haksızlığa uğramış hissediyorum. senin hatan yok muydu derseniz tabiki vardı. benim en büyük hatam kendi içimde affedemeden onu affettiğimi zannetmem ve olayları sindirmeden eski halimize döndürmeye çalışmaktı. ama onun dışında yaptığım hatalar hep ufak tefek şeylerdi ve lafı bile geçmedi aramızda. aramayı unuttum falan gibi. yaptığım en büyük hata saygı sınırımı çok aşıp ona uymak oldu. benden uzaklaşmaya başlamıştı zaten yorgun kalbim ilgi bekliyordu ama ben ilgi bekledikçe o ters tepti. arkadaşlar benim bu çocuğu umursamadan hayatıma devam etmemin bir yolunu bulmam gerekiyor. lütfen böyle bir durumu aşmış kişiler varsa akıl istiyorum. ilk ilişkim değil ama ilk aşık olduğum kişi. çocuk beni büyülüyor resmen. bi özledim gel demesine binbir yalan atıp yanına fırladım ayrı olduğumuz süreç öyle bitti hiçbir şey çözülmedi. ayrı olma düşüncesi veya başkasıyla mutlu olacak beni mahvetti psikolojimi bitirdi başkasına iyi davranacak, ya pişman olursam düşünceleri beni mahvediyor ve kıyamıyorum. lütfen benim kendimi engellememe yardımcı olun. lütfen bu durumu aşmış kişilerden akıl istiyorum onunla asla olamayacağımı kabullenip önüme bakmak hayatıma odaklanıp kendi yolumu çizmek istiyorum. ama nasıl bilmiyorum :KK43:
19 yasindayken askimi dusundumde 16 yasinda lisede baslayan askim 21 yasina kadar ayni cocuga askida gectim artik adami boyle tovbestgafurullah ilah edecektim nerdeyse.lisede sabahlari iceri giris sirasinda bin tane beyaz gomlekli erkegin icinde 2 metre oteden onu secebiliyodum artik gozler kör olmus kimseyi gormuyosun.bana gore dunyada enguzel göz onunkiydi doga yesiliydi😃en guzel beyaz gomlek ona yakisirdi muhtesem annesi bembeyaz yikardi kar olurdu diger erkeklere yakismazdi😃 daha ne ithamlar ne ithamlar. Sonra biseu oldu bu surekli kizlarla takiliyodu bana biguzel takti boynuzu tabi sonradan cok pisman oldu helallik istedi evlendi gitti akrabasiyla ben ondan 6 sene sonra evlendim.esime bazen kizarim ederim.ama esimin yaninda o asik oldugum sandigim adamin esamesi bile okunamaz.esim delikanlidir merttir biraz cimridir filan ama 😃 kari kiz bos gezme olaylari olmadi hic.hep sukrederim.onunla evlenseydim surekli aklim kalacakti kime bakti kimi gordu kimle yazisti diye.yazlari ailesiyle beni yaylaya findiga gonderir kendi kadin pesinde ava cikardi muhtemelen.daha cok kucuksun bu pilav cok su goturecek.hemen evlenmeyi dusunme yeter. Bu olaylar gecer unutursun biter gider. Ama evlenirsen hemen yandiginin isaretidir

evet tam da bu. hatta bana bir kere demişti ki sen bana ilgi verdikçe benim sana ilgi gösteresim gelmiyor. ve ilgisinin azaldığı zamanlar hep ben çok ilgi vermeye başlamıştım. aynıları oldu yani.
Evey aramıyorım içimden gelmiyor diyordu benimkide.
Her gün arayan soran kıskanan herseyi merak eden adam 3-4 günde bir aramaya başladı.
Bırak göstermesin ilgi ya gerçekten uğraşmaya değmez.
Birşey istersin adamdan sanki ona dikte ediyormuş gibi algılar.
Tuhaf tipler ya.
Ya yap işte ne olcak kız istemiş bende yapayım dersin.
Yok illa inatla burnunun dikine gidecek.
Herşeyi ben biliyorum ukala tavırları.
Bilerek kıskandırmak özellikle.
Sonra kıskanınca da hesap sorma demek.
Kadın düşmanı ya bunlar .
Benim acımdan zevk alıyordu ya adam yüzde yüz eminim.
Ay şimdi böyle yazınca iyice sinir oldum.
Bide tartışma olunca susardu böyle sinirlenirdi.
Ben birşeyi savunuyorken sende savun o zaman.
Saygısızlık yapamazsın sesini yükseltemezsin adamın yanında.
Sen saygılı mı davranıyorsun diye sorarlar adama.
Bide Arzum Onanı beğenirmiş beyfendi asil diyordu.
Yahu öyle bir kadın zaten senin o laflarını kaldırır mı .
Kadının kocası Mehmet Aslantuğ oda onun gibi zarif kibar .
Yani kendilerine de hiç bakmıyorlar.

Bende öyle hissediyordum canım.
Ama karşı taraflar kompleksli oluyor .
Bende sevince banane ya tipi mipi umrumda olmuyor ama hayat böyle bir şey değil maalesef.
Yani kendimi övmek istemiyorum ama 170 boyunda 55 kilo olan bir kadına kilo ver diyen bir adamdı.
Kendine bakmadan.
Aç geziyordum onun yüzünden.
Biz derin düşünüyoruz ama insanlar yüzeysel.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki.
Bak hayatın başındasın.
Böyle insanları kafaya takma lütfen.
Benim hayatım bunlarla geçti gitti.
Her zaman derim ego tatmini yaşatmak için dünyaya gelmişim herhalde misyonum bu.
Ama beni asağıya çektikçe çektiler.
Normalde eğlenceli şen şakrak dans eden şarkı söyleyen kadın gitti depresif sürekli ağlayan bir güzel söze hasret olan bir kadın oldum .
Bunu lütfen kendine yapma.
Hayat adil değil.
Önce ben demeyi öğrenmelisin.
evet davul bile dengi dengine gerçekten. ayrıca ben böyle değildim öz saygım vardı kendimi de seviyordum ama şu an dönüştüğüm kişiden nefret ediyorum.

evet davul bile dengi dengine gerçekten. ayrıca ben böyle değildim öz saygım vardı kendimi de seviyordum ama şu an dönüştüğüm kişiden nefret ediyorum.
Bende öyleydim.
Boşver güçlü dur lütfen.
Daha yolun başındasın.
Bak bu ilişki dinamği normal değil.
Böyle gider .
Kendi hayatımdan biliyorum.
Değersiz hissettiğin anda çekileceksin.
Kimsenin oyuncağı değilsin.
İyi niyetli olmak nankörlük getiriyor hayat maalesef böyle bir şeymiş.
Bu sadece ikili ilişkiler için değil.
Arkadaslıkta da böyle.
Sınırlarını koy.

19 yasindayken askimi dusundumde 16 yasinda lisede baslayan askim 21 yasina kadar ayni cocuga askida gectim artik adami boyle tovbestgafurullah ilah edecektim nerdeyse.lisede sabahlari iceri giris sirasinda bin tane beyaz gomlekli erkegin icinde 2 metre oteden onu secebiliyodum artik gozler kör olmus kimseyi gormuyosun.bana gore dunyada enguzel göz onunkiydi doga yesiliydi😃en guzel beyaz gomlek ona yakisirdi muhtesem annesi bembeyaz yikardi kar olurdu diger erkeklere yakismazdi😃 daha ne ithamlar ne ithamlar. Sonra biseu oldu bu surekli kizlarla takiliyodu bana biguzel takti boynuzu tabi sonradan cok pisman oldu helallik istedi evlendi gitti akrabasiyla ben ondan 6 sene sonra evlendim.esime bazen kizarim ederim.ama esimin yaninda o asik oldugum sandigim adamin esamesi bile okunamaz.esim delikanlidir merttir biraz cimridir filan ama 😃 kari kiz bos gezme olaylari olmadi hic.hep sukrederim.onunla evlenseydim surekli aklim kalacakti kime bakti kimi gordu kimle yazisti diye.yazlari ailesiyle beni yaylaya findiga gonderir kendi kadin pesinde ava cikardi muhtemelen.daha cok kucuksun bu pilav cok su goturecek.hemen evlenmeyi dusunme yeter. Bu olaylar gecer unutursun biter gider. Ama evlenirsen hemen yandiginin isaretidir
evlenmek gibi bir durum söz konusu dahi değil şu 5 6 sene için yani hayatımda onun ilk tanıdığım mükemmel hali hala karşımda olsa yine de evlenmezdim bunu yapmadım en azından diyerek bir nebze de yıkık dökük olan kendime saygımı toparlamaya çalışıyorum. evlensekte muhtemelen benzer senaryolar yaşanacaktı en azından 1 sene çok büyük bir kayıp değil yaşım geçmeden fark ettim de uzaklaşma yolları arıyorum. 😔🥹 haklısınız hayat bir şekilde devam ediyor ve her zaman karşıma çıkan birileri olacaktır. o varken bile vardı insanlar ama gözüm başkasını görmeyecek kadar kör tabiki..

Evey aramıyorım içimden gelmiyor diyordu benimkide.
Her gün arayan soran kıskanan herseyi merak eden adam 3-4 günde bir aramaya başladı.
Bırak göstermesin ilgi ya gerçekten uğraşmaya değmez.
Birşey istersin adamdan sanki ona dikte ediyormuş gibi algılar.
Tuhaf tipler ya.
Ya yap işte ne olcak kız istemiş bende yapayım dersin.
Yok illa inatla burnunun dikine gidecek.
Herşeyi ben biliyorum ukala tavırları.
Bilerek kıskandırmak özellikle.
Sonra kıskanınca da hesap sorma demek.
Kadın düşmanı ya bunlar .
Benim acımdan zevk alıyordu ya adam yüzde yüz eminim.
Ay şimdi böyle yazınca iyice sinir oldum.
Bide tartışma olunca susardu böyle sinirlenirdi.
Ben birşeyi savunuyorken sende savun o zaman.
Saygısızlık yapamazsın sesini yükseltemezsin adamın yanında.
Sen saygılı mı davranıyorsun diye sorarlar adama.
Bide Arzum Onanı beğenirmiş beyfendi asil diyordu.
Yahu öyle bir kadın zaten senin o laflarını kaldırır mı .
Kadının kocası Mehmet Aslantuğ oda onun gibi zarif kibar .
Yani kendilerine de hiç bakmıyorlar.
kesinlikle kendilerine asla bakmıyorlar bazen komik geliyor bu durum. sürekli yakışıklıyım di mi diye bi haller. kendisinin çirkin olduğunu kabullenemeyen erkek davranışları klasik. çok güzel asil kadın yanında tabiki öyle biri ister kendi ne ki o kadın neyine yani. ay düşündüm de soğuma gelmeye başladı hahahah gerçekten beraber olduğun kişi kendi karakterini de yansıtıyor arkadaşlarımın ayrıl çağrıları daha da bir anlam kazandı.

kesinlikle kendilerine asla bakmıyorlar bazen komik geliyor bu durum. sürekli yakışıklıyım di mi diye bi haller. kendisinin çirkin olduğunu kabullenemeyen erkek davranışları klasik. çok güzel asil kadın yanında tabiki öyle biri ister kendi ne ki o kadın neyine yani. ay düşündüm de soğuma gelmeye başladı hahahah gerçekten beraber olduğun kişi kendi karakterini de yansıtıyor arkadaşlarımın ayrıl çağrıları daha da bir anlam kazandı.
Buda beni sevmiyor musun diyordu aşık mısın evet diyordum.
Ama kendi bir kere söylemiştir oda alkollüyken.
Çok söylenince anlamsız oluyormuş .
Aman biraz mutlu olurum diye adam korkuyor.
Sana çok iyi davransam bırakır gidersin demişti bir kere şok olmuştum.
Ben seni bıraksam da sen gitmesin derdi.
Büyük konuşma falan.
Adam ben ve adamın egosu üç kişi ilişki yaşadık.

Buda beni sevmiyor musun diyordu aşık mısın evet diyordum.
Ama kendi bir kere söylemiştir oda alkollüyken.
Çok söylenince anlamsız oluyormuş .
Aman biraz mutlu olurum diye adam korkuyor.
Sana çok iyi davransam bırakır gidersin demişti bir kere şok olmuştum.
Ben seni bıraksam da sen gitmesin derdi.
Büyük konuşma falan.
Adam ben ve adamın egosu üç kişi ilişki yaşadık.
benimkinin de hep ağzında seni seviyorumlar ama içi boş. hiç söylememesi daha iyiymiş.

Alışkanlık bence ve alışkanlıklar gerçekten sigara gibi kolay kolay kurtulamıyorsun bu yüzden bu anlattıklarınızdan yola çıkarak söylüyorum sizi yok sayan, siz onun hayatında yokmuşcasına davranan sizi cebinde görüp kaybetme korkusu yaşamayan bir adama sağlam bir ders vermelisiniz. Yokluğunuzla aratmalısınız yoksa bu devran hep böyle gidecek ve olan sizin yıllara olacak unutmayın zaman çok kıymetli bunu hak eden insanlara harcayın.

19 yaşında bunları mi düşünüyorsunuz ya gerçekten? Ben de hangi içkiyle neyi içsem kusmam diye hesap yapıyordum valla çok ilginçsiniz😆 evlenmeyecegim kişiyle çıkmam falan. Bunlar 30 yaş için bile erken laflar ya.

Her zaman derim herkes kendi dengiyle olsun .
Çocuk ona bakmayacağını düşündü , ve egosu tavan yaptı . Kendi ellerinle onu sen dönüştürdün yani.
Öylece bırak sarsılsın .
Benimde başıma geldi ama ben aşık falan olmadım, acıdım o yüzden takıldım .baktım bi havalandı, haddini bildirdim bıraktım .

Aklı başında olgun bir kızsın. Ne işin var böyle zıttırızıvık tiplerle. Alışkanlık olmuş aşk falan değil bu.. kendine gel okuluna derslerine odaklan. Tip desen yok karakter desen yok para desen yok eee...
Toksik her şeyden de uzak dur yavrucum.

evladım 19 yaşındasın sanki 3 çocuklu kadın gibi nasıl ayrılacağım benden sonra başkasına iyi davranacak bık bık bık.
şimdi 19 yaşında olsam keşkede tek derdim bu sümsük olsa.
bu kadar ciddiye alıp kendini üzdüğüne değmez yine aşık olacaksın nasılsa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X