Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A
Merhaba. 30 yaşındayım amh 0.01 doktorlar donasyon önerdiler. C life denen macunu denedim hiç bir faydasini görmedim adet düzensizliğim hala devam ediyor. Bu yöntemle hamile kalan varmı gerçekten?kaç günde bir adet oluyorsunuz

Merhaba. 30 yaşındayım amh 0.01 doktorlar donasyon önerdiler. C life denen macunu denedim hiç bir faydasini görmedim adet düzensizliğim hala devam ediyor. Bu yöntemle hamile kalan varmı gerçekten?
Kaç günde bir adet oluyorsunuz

Bende kullandim yumurtlama gördüm ama ise yaramadı clife amh 003 tup bebek tedavisindeyim sadece 1 yumurtam var ve büyümüyor
Benimde 3 tüp bebek denemesi oldu hepsi aynı sekildeydi. Buyuse de yeterli olgunluğa erismiyordu. Olmadı da zaten. Nasip değilmiş. Bir de bu mfk mi denesem diye düşündüm ama oda clife gibiyse diye emin olamiyorum.

İyi hoşta arkadaşlar,mesela ben 36 yaşında 5 yıllık evliyim,3 yıldır uğraşıyoruz FSH 60 larda tüp bebek dahi başliyamadim,sorum şu ki,adetim çok düzensiz bazen aylarca gelmiyor denemediğim yöntem kalmadı,orda diyorki uzamana adet i düzenlemek için görünün,ama videolarında da adet söktürücü kullanmayın diyor.yardimcı olurmusunuz rica etsem,belki bilmediği m bir yöntemle hem adetim düzelir hemde FSH düşer

İyi hoşta arkadaşlar,mesela ben 36 yaşında 5 yıllık evliyim,3 yıldır uğraşıyoruz FSH 60 larda tüp bebek dahi başliyamadim,sorum şu ki,adetim çok düzensiz bazen aylarca gelmiyor denemediğim yöntem kalmadı,orda diyorki uzamana adet i düzenlemek için görünün,ama videolarında da adet söktürücü kullanmayın diyor.yardimcı olurmusunuz rica etsem,belki bilmediği m bir yöntemle hem adetim düzelir hemde FSH düşer
Tüp bebeeğe neden başlamadınız bu değerle beklemezler diye biliyorum

Fsh düşürmek için bi doktorla görüşün, benım tüp bebek doktorum 10un altına düşmeden tedavıye baslamaz, fsh yumurta kalitesi ile alakalı bı deger..

Merhaba hanimlar, aranizda Mfk ürünlerini alanlar biriyle irtibata geçtiler mi yoksa direk siteden kendiniz mi siparis verdiniz?

kızlar selam mfk urunler bana cok pahalı geldi ben omega 3 devit folik asit kullanıyorum ve aktardan propolis bal polen arı s
ütü karısıı yaptırdım hepsini eşim ile dün içmeye başladık. benım yumurtalarım tembel ve troid ilacı kullanıyorum bana başka önerecğinzşz ne var

kızlar selam mfk urunler bana cok pahalı geldi ben omega 3 devit folik asit kullanıyorum ve aktardan propolis bal polen arı s
ütü karısıı yaptırdım hepsini eşim ile dün içmeye başladık. benım yumurtalarım tembel ve troid ilacı kullanıyorum bana başka önerecğinzşz ne var
Aldıklarını dene canım bol yeşillik tabağı ve yürüyüşüde ekleemeni öneririm

Keçiboynuzu özü de al canım. Yürüyüş ve bol su tüketin.

Fsh düşürmek için bi doktorla görüşün, benım tüp bebek doktorum 10un altına düşmeden tedavıye baslamaz, fsh yumurta kalitesi ile alakalı bı deger..
Ay benim FSH 44.9 çıktı amh 0.01 çıktı suant 15 tr prp yaptırdım 2. Adette gelin dediler adetim 40 gün gecikti sımdı 21 günlük hap kullanıyorum hap bitince 1 hafta içinde afet olacakmışım ozaman 2. Ya da 3. Günü gelin ultrasonla bakıcaz değerleriniz cok yüksek ve cok düşük dediler bende tüp tedavisi baslar diye düşünüyordum başlamazlarmı acaba 🙄

İnşallah gerek kalmasın tabikide ama olursan gel beraber motive oluruz.🥰 Ben yurt dışında yaşıyorum ama arkadaşım eczaneden gidip
Aminnn tatlişkomm🤲🏻💜
Amin INŞALLAH hayırlı kandiller
Iyi akşamlar yeni uye oldum da bir sorum olacaktı adetime 4 gun var bugün hcg 18 cıktı ama 9 gun once de catlama iğnesi olmuştum çok merak ettim de bir bilginizcar midir gebelik olabilirmi

X