Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet bittikten sonra 3 2 3 2 ilişkiye gireceksiniz bol su, bol yeşillik tüketeceksiniz, günde en az 5000 adım atacaksınız. Hocanın kendi sattığı vitamin takviyeleri var onlardan alabilirsiniz veya başka markaların d3 k2 vitamini, omega3 ve folik asit takviyelerini kullanabilirsiniz

Merhaba sevgili anne adayları:21:Son zamanlarda duyulan Mfk Yöntemini duymuşunuzdur.Ben ve benim gibi bir çok kişiye umut olacağını düşünüyorum.Stressiz normal şekilde gebe kalma yöntemi kısaca.
Zihnimizde olumsuz ne varsa herşeyi unutuyoruz.Polikistikoveri ,sperm azlığını, düşükleri,Amh düşüklüğünü vs vs:KK73:Hatta bunların isimlerini bile doktor bey değiştirdi.Sırf bunlara takılı kalmayalım diye:KK68:Şöyle düşünün yeni evlenmişiniz ve yeni bebek düşünüyoruz.Ben bu sayede birazda olsa zihnimi boşalttım. Regl oluyorsanız eşinizde sperm varsa bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Umutsuz olmak yok:KK37:Sabırla duayla inançla inşAllah mucizlerimize kavuşacağız.
Bu yolda birbirimize destek olmaya ne dersiniz:KK60:
Bazı verilen öneriler var, neler bunlar derseniz şöyle

✅Önerilen arı sütü bal karışımı eşler 2 tatlı kaşığı kullanacak (kendisinin oranlarını belirttiği yer var ordan )
✅Omega 3 kapsül
✅Folat tablet
✅D3/K2 vitamini hepsini eşlerle birlikte kullanıyoruz.
✅Regl bitince ilişki başlar.Daha sonra 3-2-3-2 gün ara ile ilişki önerilir.Polikistikover varsa 21.22.günler önemlidir.

☘️Günde en az 5000 adım
☘️Yeşillik tabağı ve Akdeniz diyeti şeklinde beslenme
☘️Gökkuşağı tabağı
☘️1,5-2litreye yakın su

💫Daima gülümse ve olmasa bile şükret üzülme
💫Regl döngüsü 35 gün ve altı olması düzensiz regl olanların uzmana gidip düzeni sağlanmalı ve sonrasında mfk uygulanmalı
💫Kilosu olan arkadaşlarımızın kilo vermesi
Eksik olan bilgiler varsa sizlerde tamamlayablirsiniz.

Unutmayın bizler ve eşlerimiz gayet sağlıklıyız bunu kendimize hep hatırlatalım ve olumsuz ne varsa unutalım yeniden başlayalım:KK49:

Mfk tablomuzuda beni etiket yaparak istenilen bilgilerle oluştarabiliriz. Bol bebikli gebeli topik olması umuduyla arkadaşlarım:emir_bebek::anneadayı:

Güzel Anne Adayımız:KK76:
Geçirilen
Süre :KK66:
Beklenen Adet Tarihi :KK54:
Kullanılan
Takviyeler:dondurma:
Sonuç:nazar:
Narenciyecicegim Narenciyecicegim bak burda kuzum

Adet bittikten sonra 3 2 3 2 ilişkiye gireceksiniz bol su, bol yeşillik tüketeceksiniz, günde en az 5000 adım atacaksınız. Hocanın kendi sattığı vitamin takviyeleri var onlardan alabilirsiniz veya başka markaların d3 k2 vitamini, omega3 ve folik asit takviyelerini kullanabilirsiniz
Benim anlamadığım ilişki düzeyi nasıl oluyor 3 2 nasıl yani

Merhaba arkadaslar. Hayatimda ilk defa ovulasyon testi kullaniyorum. O yuzden bilmiyorum pek. Sizin cevaplariniza ihtiyacim var. Su an pik mi? Yani pik yumurtanin en olgun oldugu zaman

Eklentiler

• D6F0C64B-06DA-438E-9C6A-F696A557C4F0.jpeg
    D6F0C64B-06DA-438E-9C6A-F696A557C4F0.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 1F466785-2B11-4096-BBD9-7649B93EEF03.jpeg
    1F466785-2B11-4096-BBD9-7649B93EEF03.jpeg
    184,9 KB · Görüntüleme: 37
Şöyle söyleyim sana düzenli bir adet döngün varsa
👇🏻👇🏻👇🏻
Örneğin 7.gün adet bitti o gün ilişki
10.gün ilişki
12.gün ilişki
15.gün ilişki
17.gün ilişki şeklinde
Eğer ki 35 günde bir adet görüyorsan 21. günü değerlendir❤️
Narenciyecicegim Narenciyecicegim
Cok teşekkür ederim inşallah Rabbim bunları da vesile eyler gebe kalırız 🥰🤲🏼

Hayırr canımm☹️ Doktor Bey’in önerdiği takviyeleri sadece bir ay kullanabildim yurtdışındayım alamadım Türkiye’ye döneceğim nasipse o zaman tam anlamıyla denemek istiyorum olmassa zaten tedavi🙏🏻☀️
Peki bu grupta bu şekilde gebe kalanlar oldu mu ben yeni takibe aldım da

X