MHP'de Deprem! Bakanlık Teklifi Götürülen Kenan Tanrıkulu İstifa Etti

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.815
60
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun MHP'den bakanlık teklif ettiği isimlerden olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Kenan Tanrıkulu görevinden istifa etti.

"BÖYLE BİR TEKLİFİN YAPILMASI CÜRETİNE TEPKİ OLARAK..."
mhp-de-deprem-bakanlik-teklifi-sonrasi-istifa-7631581_x_8484_300.jpg

Yazılı açıklama yapan Tanrıkulu;

"Tarafıma Ahmet Davutoğlu tarafından bir mektupla teklif edilen Geçici Bakanlar Kurulu üyeliğini 26 Temmuz 2015 tarihinde kabul etmediğime dair yazımı Başbakanlığa iletmiş bulunmaktayım.Türkiye gelinen 13 yılın sonucunda ağır güvenlik ve ekonomik zorluklar içindeyken; 46 yıllık tarihî, köklü ve saygın bir mensubiyeti olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkan Yardımcısı'na böyle bir teklifin yapılması cürretine tepki olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum." dedi.

http://www.haberler.com/mhp-de-deprem-bakanlik-teklifi-sonrasi-istifa-7631581-haberi/

Bu çok komik ya :)) ancak bizim ülkede olur.

Allahtan japon değil yoksa harakiri yapardi :))))

Mhp den değil de genel başkan uardımcılığı görevini bırakmış.nedrn böyle bir atakta bulundu ben de şaşırdım

Kenan tanrıkulunda akıl noksanlığı olduğu fikrine nasıl kapıldınız acaba.eminim adını ilk kez duymuşsundur bugün
Adamı tanımıyor olabilirim ama ben adamın şahsına değil bugünkü yaptığı harakete laf söylüyorum. Mızıkcı çocuklar gibi bana ne ben oynamıyorum :KK70:Böylesi bir adamın birde mhp genelbaşkanı olarak görev yapıyor olması partinin nasıl içler acısı bir durumda oldugunu gösteriyor:KK53::confused::KK70:

Bugün baya eğlendiniz sanırım dikkat edin sevinç zehirlenmesi yaşamayın bugünün yarını da vardır her saltanatın bir sonu da vardır elbet

twitterdan alıntı " Sizin ananıza, bacınıza bakanlık teklif edilse hoşunuza gider mi?"

şaka bi yana elbet mantıklı bi açıklaması vardır.

umarım yani..

MHP Genel Başkan Yardımcısı, Davutoğlu'nun bakanlık teklifine tepki olarak kendi partisindeki görevinden istifa etti...
MHP İzmir Milletvekili Kenan Tanrıkulu, Ahmet Davutoğlu tarafından kendisine teklif edilen Geçici Bakanlar Kurulu üyeliğini reddetti. Tanrıkulu, "MHP'nin Genel Başkan Yardımcısı'na böyle bir teklifin yapılması cüretine tepki olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum" dedi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

devlet_bahceli.jpg

Devlet Bahçeli
MHP Genel Başkanı

"Lan dur bizden niye istif... Haydaaa!"

30kadin.jpg

Zeynep Cündübey
Grafiker

"Tepki olarak eşini de boşamaz işallah..."

selimkarper.jpg

İlyas Çokeren
Özel güvenlik

"Siyasetten hiç anlamayan birisi olarak ben nasıl davranacaksam öyle davranıyorlar. İşte bu yüzden MHP. Beni gerçekten temsil ediyorlar..."

X