Microblading pişmanlığı ve sildirme

Epeyce rengi açıldı kaslarımin. Yapmış olduğum buhar banyosu, sıcak su tamponu vs işe yaradı sanırım... Umarım komple kurtulurum. Şu anda tlfnumda dünkü halı var o Hali epeyce kötü yarın atarım tekrar çekip. Fakat kaşlarım döküldü benim....
Sonrasinda cikar kaslarin
Cikmazsa da koku sende zaten kas vitaminiyle cikartirlar dert etme onu
Boya guzelce bi ciksin da

Koyuluk gitti tamam diyelim ama kaşlarımi kalinlastirmis. Kaş olmayan yere kaş yapmış:KK43: rötuşa vs gitmedim gitmem tabiki keşke bir şey olsa akıp gitse kendiliğinden tutmasa boya;(
Benim de aynısı oldu kaşımı yukarı taşımaya çalışmış alt 3 sırayı komple almış. Üst tarafa hiç kaş olmayan yere pudralama ve kıl yapmış. Çok yapay duruyordu. İlk günler bol bol yıkadım buharlı duş aldım vazelin ve bepanthen sürdüm. Biraz aktı ama çoğu kaldı malesef. Bir ay sonra solüsyonla silme işlemi yapildi ama bitkisel solusyonla. asitli olanları 2 ay geçmeden önermiyorlar deri altı iyileşmediği için çukur iz kalma olasılığı yuksek çünkü. Yaptırdığım kişi max 2 seansa çıkar dedi ama gram çıkmadı aynısı gibi duruyordu. 15 gün de onun iyileşmesini bekledim ve picosure ile sildirdim. Bence solüsyon ile vakit kaybetmeyin. Benim rengi bayağı açıldı ama komple gitmedi tabiki ikinci seansimi bekleyeceğim. Yapan kisi 1 ay boyunca renk açılmaya devam edecek dedi beklemedeyim daha iki hafta oldu

Merhabalar 1 hafta önce kaşıma microblading yaptırdım. Ama inanılmaz pişman oldum çünkü doğal kendi kaşlarımın aralarına yaptırmak isterken kadın şekil çizerken kaşımın yarısını alıp o şekilde çizdi. Ben düzeltiyor sanıyordum ama resmen alt taraftan üç sıra almış. Zaten kalın kaşlarım yok. Yaptığı kaşıda yukarıya doğru yapmış hem kıl tekniği hem de pudralama yapmış. Çok yapay duruyor bir de sürekli o aldığı alttaki kaşlarımı benim de almam gerekecek bi süre sonra kaşım da küsecek. Bu yüzden eve gelince hemen pişman olduğumu söyledim bol bol yıkasın krem sürsün demiş. Bi sürü kişiyle iletişime geçtim. Kimi krem sür diyor kimi sürme diyor. En sonunda işin ehli birini bulduğumu düşünüp ona danıştım. Bol bol yıkadım buharlı duş aldım ve vazelinin boyayı deri üstüne çekebileceğini söylediği için vazelin sürdüm. 1 hafta oldu hafifledi küçüldü dövme ama hala duruyor. Şu aşamada gündüz nemlendirmiyorum gece yatarken bepanhten merhem sürüyorum. Yaptırdığım kadın 1 hafta 10 güne çıkacak kök boya bu boşuna takıyorsun dedi çıkmayan yerler olursa 15 gün sonra bi silme işlemi yaparız çok derine girmedim zaten dedi. 15 gün demesinin sebebi 15 gün sonra tatile cikacak olması seni biraz erken alacağım gideceğim çünkü diyor. Yani bi hafta sonra silme işlemi yaptırmam lazım onun dediğine göre. Ama diğer sorduklarim ise silme işlemi için en az 1 ayın geçmesi gerektiğini yoksa skar oluşabileceğini söylüyorlar. Yaptırdığım kişiye güvenemiyorum. Kime inanacağımı şaşırdım. Sizce Yaptırdığım kişiye mi sildirmeliyim yoksa bekleyip başka bir yere mi
ne yazık ki doğal görünümden hoşlanan kadınların bundan hoşlandığını pek zannetmiyorum ben, biraz pişmanlık gibi geliyor bu işlem. başkasına gidebilirsiniz bence bu kadar kötü bi deneyim yaşadıysanız.

ne yazık ki doğal görünümden hoşlanan kadınların bundan hoşlandığını pek zannetmiyorum ben, biraz pişmanlık gibi geliyor bu işlem. başkasına gidebilirsiniz bence bu kadar kötü bi deneyim yaşadıysanız.
Kurtulmak derdindeyim şuan bi daha asla yaptırmayı düşünmüyorum😄 kesinlikle katılıyorum doğal doğal takılırken bi anda gaza geldim kaç aydır uğraşıyorum hiç gerek yok yokmuş

Kurtulmak derdindeyim şuan bi daha asla yaptırmayı düşünmüyorum😄 kesinlikle katılıyorum doğal doğal takılırken bi anda gaza geldim kaç aydır uğraşıyorum hiç gerek yok yokmuş
Sildirme asamasinda olanlar olarak cogumuz ayni seyi dusunuyoruz sanirim heheh

Merhabalar ben de aynı dertten muzdaribim. Hatta konu da açmıştım aralık ayında kendime yaptığım bu kötülükle ilgili. Hala kurtulamadım picosure düşünüyorum ama yara kabuk vs yapıyor mu ? Eylülde düğünüm var daha beter olmayayım😢

Merhabalar ben de aynı dertten muzdaribim. Hatta konu da açmıştım aralık ayında kendime yaptığım bu kötülükle ilgili. Hala kurtulamadım picosure düşünüyorum ama yara kabuk vs yapıyor mu ? Eylülde düğünüm var daha beter olmayayım😢
kaşların ne renk ?
düğününe çok az kalmış bence şu an riske girme
kabuk hafif yara oluyor 1 ay içinde düzzeliyor
benim kırmızının altından yeşil ve sarılar çıktı şu an onlar için gidiyorum

Soyle lazerle ilk silindiginde boyali kisimlarda renk degisikligi oluyor bu sadece boyanin lazere verdigi tepki
Ilk o anda kas islinmiyor sonrasinda yavas yavas siliniyor deri iyilestikce kalan renk gorunuyor soylemek istedigniz budur
Bir de ustteki boya gidince alttaki renk gorunuyor direk benin bordo kaslarimin altindan siyah cikti msela tekrar o kadar derin calisilmis
Ben de qswitch lazerle 2 yıl önce yaptırdığım mikrobladingi sildirdim bugün 3. Gün boyanın olduğu yerler bordo gibi hiçbişey sürme kabuklanacak dediler henüz kabuklanma olmadı bi gerginlik hissediyorum sadece sizde kabuklanma düşme ne kadar sürede olmuştu psikolojim bozuldu resmen ne zaman geçecek diye uyku uyuyamıyorum

Ben de qswitch lazerle 2 yıl önce yaptırdığım mikrobladingi sildirdim bugün 3. Gün boyanın olduğu yerler bordo gibi hiçbişey sürme kabuklanacak dediler henüz kabuklanma olmadı bi gerginlik hissediyorum sadece sizde kabuklanma düşme ne kadar sürede olmuştu psikolojim bozuldu resmen ne zaman geçecek diye uyku uyuyamıyorum
Alttan kirmizi renk cikiyo olabilir
Max 15 gunde cilt gozle gorunecek skeilde iyilesiyor kalan renk ortaya ickiyor korkmayin
Ama niye birsey surmeyin dediler anlamadim
Ben madecasol suruyorum
Kabuklanma ve yara herkeste farkli etki gosterir
Daha once q switchle islem yaptirdigimda kabuk degil de kapkalin yaralar olusmustu su an pico ile yaptriyorum hafif bir kabuklanma oluyor o da bi haftaya kadar soyularak atio kendini

Alttan kirmizi renk cikiyo olabilir
Max 15 gunde cilt gozle gorunecek skeilde iyilesiyor kalan renk ortaya ickiyor korkmayin
Ama niye birsey surmeyin dediler anlamadim
Ben madecasol suruyorum
Kabuklanma ve yara herkeste farkli etki gosterir
Daha once q switchle islem yaptirdigimda kabuk degil de kapkalin yaralar olusmustu su an pico ile yaptriyorum hafif bir kabuklanma oluyor o da bi haftaya kadar soyularak atio kendini
Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim peki kabuklanma kaç günde oluyor benim daha olmadı 3. Gündeyim ya da kabuklanma herkeste oluyor mudur onu da bilmiyorum krem sürmeyin dediler ya sanki krem sürsem kabuklanma olmayacak gibi anladım ben sürmediği halde olmadı daha 😞 napıcağımı bilmiyorum çok zor bi süreçmiş..

Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim peki kabuklanma kaç günde oluyor benim daha olmadı 3. Gündeyim ya da kabuklanma herkeste oluyor mudur onu da bilmiyorum krem sürmeyin dediler ya sanki krem sürsem kabuklanma olmayacak gibi anladım ben sürmediği halde olmadı daha 😞 napıcağımı bilmiyorum çok zor bi süreçmiş..
Zor degil aslinda ben de ilk zamanlar oyle dusunuyodum hehee
Kabuklanma olmasa da gerginlik hissi olur
Bazilarinda yara bazilarinda kabuklanma bazilarinda da deri gerilmis gibi olur o cilt tipine lazerin verdigi derinligr gore degisiyor
1 hafta icinde kabuklanma olabilir sonra yavas yavas gecer
Size verilen bilgiler genel bilgiler ilk seanslarda dozlar dusuk oluyor cok bi kabuklanma olamayabliyor sonraki seanslarda bir tik daha derin calisiyorlar o seanslarda kabuklanma oluyor
Bana da yara kabuk baglayacak dediler ama olmadi gerginlik var hafif kabugumsu birsey var fakat soyulup gudiyor sonra sert degil

Zor degil aslinda ben de ilk zamanlar oyle dusunuyodum hehee
Kabuklanma olmasa da gerginlik hissi olur
Bazilarinda yara bazilarinda kabuklanma bazilarinda da deri gerilmis gibi olur o cilt tipine lazerin verdigi derinligr gore degisiyor
1 hafta icinde kabuklanma olabilir sonra yavas yavas gecer
Size verilen bilgiler genel bilgiler ilk seanslarda dozlar dusuk oluyor cok bi kabuklanma olamayabliyor sonraki seanslarda bir tik daha derin calisiyorlar o seanslarda kabuklanma oluyor
Bana da yara kabuk baglayacak dediler ama olmadi gerginlik var hafif kabugumsu birsey var fakat soyulup gudiyor sonra sert degil
Anladım kabuklanma olmayabilir de yani.. süreç beni korkuttuğu için bişeyler yanlış mı oluyor diye düşündüm artık geçmesini bekleyelim bakalım ya nasip.. seninki çok yüzeydeydi dedi boya için bir de size özelden mesaj attım bakar mısınız

Anladım kabuklanma olmayabilir de yani.. süreç beni korkuttuğu için bişeyler yanlış mı oluyor diye düşündüm artık geçmesini bekleyelim bakalım ya nasip.. seninki çok yüzeydeydi dedi boya için bir de size özelden mesaj attım bakar mısınız
Yok korkmayin bazi kisilerde kizarma 2,3 saate gecebiliyo bazilarinda 1 hafta su topladigi da oluyor o korkutmasin sizi
Asil sonuc 1 ay sonrasinda cikiyor ortaya

Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. kesinlikle picosure öneriyorum 2 ay önce yaptırmıştım yavaş yavaş 2 ay içinde silindi çok hafif gölge gibi kaldı benim dışımda kimse farketmiyordu. Ben de çok dikkatli baktığımda o gölge gibi kalan kısmı görüyordum. Yine de son bi seans istedim hiç kalmasını istemiyorum çünkü. 2 gün önce 2. Seansımı yaptırdım son seans olacak benim için inşallah. 2 hafta kızarıklık oluyor sonra geçiyor

Nerde yaşıyorsunuz? Benim eşimin arkadaşı istanbul’da bu işlemi yapıyor. Işın Karaca müşterisi. Özelden atarım isterseniz çalıştığı yeri. Düzeltebilir o kız.

arkadaşlar lazer işlerimlerinden sonra kaşlarım baya açıldı fakat yeşil-sarı karışımı renkler çıktı ortaya ve lazer görmekte zorlanıyor
çoğu lazer yapan kişi bu renklerden sonra solüsyona yönlendiriyor artık mecbur gitmek durumundayım
solüsyonla ( makine ile ) silme işlemi yaptıran arkadaşlar işlemden sonra yara - kabuk -kızarıklık - gözde şişme,ödem vs bu tarz şeyler yaşadınız mı ?

Selamlar. Laser ile sildirmeye q switch siyah kaşları pico ise kızıma dönen kahveleri siliyor diye duymuştum. Ancak Nişantaşı’nda bir yerle görüştüm pico iyi değil q switch ile kızıl kahve kaşlarını halledebiliriz dediler. Deneyimlerinizi merak ediyorum benim hiç kaşım yok ve en kısa zamanda sildirip yeni temiz bir pudralama yaptıemam gerekiyor

X