Microblading

Ben de 3 hafta önce yaptırdım. Hiç beğenmedim çok kötü yaptı. Hemen gelince yıkadım buhara falan tuttum. Yapmayın dedikleri ne varsa yaptım ve rötuşa gitmedim birazı aktı. Ama kaşın dışına yaptı benim kaşımı ve alttaki kaşlarımı alarak yapmış. Aldığı kaşlarım hala çıkmadı çıkınca çok kötü duracağı için 6 gün önce bitkisel solusyonla sildirme işlemi yaptırdım. Ben 400tl ye yaptırdım size çok yüksek fiyat vermişler. Bildiğim kadarıyla çok bilindik isimler değilse 400 500 civarında bu işlemin seansları. 6 gün oldu ama bi açılma olmadı bekliyorum sildirebilirsem hemen peşine bi kaş vitamini yaptırmayı düşünüyorum aldığı kaşlarım çıksın diye.

Merhaba, burada birkaç defa sordum ama bir türlü yeterli bilgiye ulaşamadım. Konunun buraya ait olmadığını bilip yöneticilerden özür diliyorum ama cidden bu benim için şuanda büyük bir dert.
Şubat ayında microblading işlemi yaptırdım, mart ayında tekrar rötuşa gittim, 2 aylık falan işlemim. Ama o kadar kötü duruyor ki aynaya bakmak bile istemiyorum. Saçımı artık boyamamaya karar verdim, düz boyatıp bıraktım. Saçım aktı, dibimden 2-3 cm koyu kestane rengi gelmeye başladı, akan yerler hafif sarımsı.
Ama kaşlarım hala o kadar koyu ki moralim bozuluyor. Hani özbek hanımefendiler varya, onların kaşlarına benziyor.
Bu kaş nasıl geçer? Arkadaşım illaki iz kalır, kalıcı bu işlem altında iz bırakacak falan diyor, moralim acayip bozuluyor. Hiç iz olmadan geçer mi, vücut kendi kendine atar mı?
İşlem esnasında hangi marka Ürün kullanıldı normalde 2 ayda oturmuş olması lazım. İşlem kalıcılığı 1 sene kadardır tabi cilt tipinize göre değişir bu durum. Kaşınızı resim atabilir misiniz baksam. Eğer gerçekten çok rahatsız edici sekildeyse yani gerçekten koyu bir ton kullanildiysa cildinizde sildirme işlemi pudlarama işlemi yaptırabilirsiniz. İlk başlarda koyu durur gerçekten ve çok kötü görünür sonra kabuk bağlar ilk işlemini atar ve zamanla oturmaya başlar dediğim gibi resim atma durumunuz olabilirse bir bakabilrim

2015 yilinda bir kil teknigi bir rotus ve sonrasinda dolgu teknigiyle ( kasimin baya ustune ) kavis seklinde microblading yaptirdim . Gayette memnundum .Kaslarimin altini surekli aliyordum konturle belli oldugu icin gayet rahato luyordu. Sonra dogal kalsin istedim basladim silme islemini arastirmaya .Siyah kas icin hemen cikar dediler ama ilk lazerle silme islemnden sonra alttan kirmizi bordo bir renk geldi.2. Seansima gittim 1 bucuk ay sonra cok hafif o kirmizilik ya acildi ya acilmadi bu rengi artik lazer gormez dediler ( eski tip q switch ).Dusunun kasimin baya ustunde dovme boyasi var ve ben bunu sildirirken ogreniyorum . Ayni yer yeni tip q switch alms tekrar gittim ( 2 yil sonra ) yara bere yapti kasimin rengi daha da koyulasti kaslarim feci dokuldu vs.Sonra bana uzak bir yerde baska bir yer buldum pico lazerle yapan ilk seans icin dusuk doz kullandi rengi acildi mi acilmadi mi pek anlamadim ama yara da olmadi.Sonra baska bir yer buldum istanbul Atasehirde cihaz yine pico lazer idi aklimda baya soru isaretiyle gittim ama kaslarimin rengi oyle bir acildi ki hatta o kirmiziligin altindan bile siyah ckti o kadar derin calismislar su an silik siluet seklinde .Deri iyilessin yine ayni yere gidecegim .Ozetlemem gerekirse arkadaslar cok iyi arastirin .Solusyon yaptirmadim coooooook acili bir islem .Lazerle silindiginde bile derin calisilan microblading izleri cikti ortaya onda ne olurdu bilemiyorum.Lazer solusyondan daha etkili fakat cihaz cok onemli cihazin yaninda kullanan kisi de onemli.Bu dediklerimi lutfen aklinizda bulundurun silme islemlerinizden once

X