MİDE BALONU OLAN ARKADASLARA IHTIYACIM VAR

Pofuduk77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
4
2
42
Arkadaslar 1.68 boyunda 89 kiloyum.surekli kilo al ver diyet yap biktim usandim.yasim 39 artik yardimci birseylere ihtiyac duyuyorum.cunku acliga tahammulum yok..gecen ay mide balonu kararimla endoskopiye girdim.uyandigimda buyuk husran yasadim.cunku midemde iki tane kucuk ulser varmis ve doktorum once onu tedavi edip sonraki ay takariz balonu dedi.ilaclari kullandim ve yarin sabah eger bi sorun yoksa balonum takilacak.bu konuda tecrubesi olan arkadaslardan destek bekliyorum.neler yasadiniz paylasirmisiniz

Merhaba; umarım mide balonunu taktırmamışsındır , ben 27 haziranda taktırdım ve cidden çok pişman oldum. 6 gün içinde 15 tane serum yedim ve yürüyememeye başladm artık elim ayagım tutmuyor ve ilk 3 gün boyunca sadece kan kustum ve yarın gidip balonu tekrardan cıkartıcam . sırf bu şikayetimi dile getrmek için bu siteye üye oldum. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar hemen vazgeçin düşünmeyin bile diyet ve sporla daha saglıklı bir şekilde kilo verebiliriz. kendinize eziyet etmeyin verdiginiz paraya yazık.

Merhaba; umarım mide balonunu taktırmamışsındır , ben 27 haziranda taktırdım ve cidden çok pişman oldum. 6 gün içinde 15 tane serum yedim ve yürüyememeye başladm artık elim ayagım tutmuyor ve ilk 3 gün boyunca sadece kan kustum ve yarın gidip balonu tekrardan cıkartıcam . sırf bu şikayetimi dile getrmek için bu siteye üye oldum. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar hemen vazgeçin düşünmeyin bile diyet ve sporla daha saglıklı bir şekilde kilo verebiliriz. kendinize eziyet etmeyin verdiginiz paraya yazık.
[/QUOTE

Canim 29 unda taktirdim.ilk iki gun hastanede serumlarla gecti ama dunden beri evimdeyim baya iyiyim.halsizim sadece.kramplarim epey azaldi.hic kusmadim.senin durumuna uzuldum .malesef bazi bunyelere kabul ettirmek cok zor oluyormus.iki arkadasimda yaptirdi 25 er kilo verdiletr cok memnunlar.ama en zor bunye bile 10 gunde alisiyormus azicik daha dayanma sansin varmi

Merhaba bende mide balonu uygulamas düşünüyorum. 2 senede cok fazla kilo aldim pcos varmis ustunede hamile kaldim. Spor ve diyetle 30 kilo verdim suan 77 kiloyum boyum 163 spora devam ediyorum ama kilo vermemde durdu cabalamaktanda inanki yoruldum istanbuldayim pendikte ozel hastanede taktiracagim takma cikartma 8 bin tl dedi. Hamileyken aşırı mide bulantim vardi ilk 3 ay baya kötüydüm. Aklima o surec geliyor o surecten dahada beter olurum diye cok korkuyorum. Yaptirmadim ama 1 ay sonra yaptirmayi dusunuyorum. 20 25 kiloya kadar verirsin dedi. Diyetin ustune gunde 1 saat spor yaparim diye düşündüm hizli vercegim icin sarkma olmasin diye. Ama ciddi derecede korkuyorum cocugumda var okadar kotu olursam hem param bosuna gider hemde cocuga bakamamaktan korkuyorum. Siz yaptirdiniz mi

X