Mide balonu

Geçmiş olsun umarım sıkıntıların hafifler ben hiç kusmadim ama tarif edilemeyecek şişkinlik var dünyaları yesem bu kadar sis hissetmem herhalde☺️ama geçecek ve çok güzel sonuclar alacağız sen nerede taktirdin ben Beylikdüzü'nde özel bir hastanede markası bari Globe memnunum suanda

Merhaba mide balonu taktırmayı düşünüyorum önerebileceginiz memnun kaldığınız doktor öneriniz varsa çok memnun olurum İstanbul avcılar Beylikdüzü civarı olursa sevinirim 🙏
Biz eşim için çok araştırma yaptık. Mide balonu botoksu vs cok doktorla konustuk
Daha sonra işinde ehli bir doktor bey bunların hepsi şarlatanlık, para tuzağı vereceği 3,5 kilo daha sonra fazlasıyla geri alacak sporla bile verebilir demişti. Bize mide ameliyatı olmamız daha iyi demişti. Öyle de yaptık . 7 ayda 60 kilodan fazla verdi . O kdar memnun ki

Geçmiş olsun umarım sıkıntıların hafifler ben hiç kusmadim ama tarif edilemeyecek şişkinlik var dünyaları yesem bu kadar sis hissetmem herhalde☺️ama geçecek ve çok güzel sonuclar alacağız sen nerede taktirdin ben Beylikdüzü'nde özel bir hastanede markası bari Globe memnunum suanda

X