MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLDUM...

Can'ım bana sormadın ama söyleyeyim bişey takmıyorlar. Mideni kesip küçültüyorlar. Devlet hastaneleri vki tutarsa para almıyor. Üniv hastaneleri cüzi bi ücret alıyor. Özelde fiyatlar değişiyor ama lütfen doktorunuzu ve hastanenizi iyi araştırın. Face de bu konu üzerine açılmış yığınla grup var. Ben özellikle doktor adı vermiyorum vebal almak istemem ama insanlar bu konuda çok rahat isim verebiliyorlar. Sadece şunu söyleyeyim bazı hastane ve doktorlar mimli çoğu hastalarında kaçak hatta ölümle sonuçlanan vakalar olmuş. Detaylı araştırırsanız öğrenirsiniz hangi doktorlar ve hastaneler olduğunu..
Tskrlr cnm bilgin icin ben 80 kiloyum dovumdan sonra aldm sezeryan oluncs hic veremiyosn zaten kilo siniri varmidr acaba

Tatlım eğer daha önce özele gitmediysen bi araştırıp iyi bi diyetisyene gidebilirsin. Zaten çoğu benzer saatlerde benzer öğünler veriyor. İş bizde bitiyor aslında. Düzenli yesek, kahvaltıdan sonra ekmek yemesek. Bi öğün et salata öbür öğün sebze salata yoğurt yesek, aralarda süt yoğurt meyve ceviz yesek bide yürüyüş yapsak vermez miyiz? Tabiki veririz benim yıllarca para akıttığım diyet listeleri bu saydıklarım ve ufak değişimler içeriyordu diyetisyene gitmenin avantajı sürekli kontrolde olmanın verdiği haftaya tartıya çıkıcam kaçamak yapmayayım düşüncesi..
Bende istemiyorum valla. Aşağılıyor zaten çoğu devlettekiler. Özel de bilemiyorum fayda görürmüyüm? Dukan ya da isveç düşünüyorum ben..

Tatlım eğer daha önce özele gitmediysen bi araştırıp iyi bi diyetisyene gidebilirsin. Zaten çoğu benzer saatlerde benzer öğünler veriyor. İş bizde bitiyor aslında. Düzenli yesek, kahvaltıdan sonra ekmek yemesek. Bi öğün et salata öbür öğün sebze salata yoğurt yesek, aralarda süt yoğurt meyve ceviz yesek bide yürüyüş yapsak vermez miyiz? Tabiki veririz benim yıllarca para akıttığım diyet listeleri bu saydıklarım ve ufak değişimler içeriyordu diyetisyene gitmenin avantajı sürekli kontrolde olmanın verdiği haftaya tartıya çıkıcam kaçamak yapmayayım düşüncesi..
Kesinlikle öyle... ben bugun ilk kez tuzsuz şekersiz kahvaktı yaptım.ö 1 haşlanmış yumurta bir dilim ekmek yedim o kadarcık :)

Kesinlikle öyle... ben bugun ilk kez tuzsuz şekersiz kahvaktı yaptım.ö 1 haşlanmış yumurta bir dilim ekmek yedim o kadarcık :)
Can'ım normal ekmek kan şekerini oynatıyor. Esmer ekmeğin sevdiğin bi çeşidini bul istiyosan 2 dilim ye. Bide kahvaltıda yumurtanın yanında peynir ve zeytin veya ceviz mutlaka ye. Ara öğünleri atlamazsan öğünlerde deli gibi acıkmazsın kendini kontrol etmen daha kolay olur. Bol su ve yürüyüş tabikiiiii :KK200:

Merhablar ben 17 yasindayim ve vki 34 tüp mide ameliyatini ailemin izni olursa olabiliyormuyum internette bazi yerlerde olur bazi yerlerde ise olmaz yaziyodu bilgi verebilirseniz sevinirim

Merhablar ben 17 yasindayim ve vki 34 tüp mide ameliyatini ailemin izni olursa olabiliyormuyum internette bazi yerlerde olur bazi yerlerde ise olmaz yaziyodu bilgi verebilirseniz sevinirim
canım vki 35 ve üstünü özelde olabiliyorsun. 40 ve üstünü devlet hastaneleri ücretsiz yapıyor.

Valls tatlim bi versem cok iyi olcsk bildign guzel bir diyet his kilo verdicek vsrsa paylssirmisin benle
canım diyet kişiye özeldir ama sağlıklı beslenerek kilo verebilirsin. biraz da spor yaparsan oldu da bitti maşallah.. sabah kahvaltı dışında ekmek yeme. öğle et türü bişey ye yanında bol salata. akşam sebze yanında mutlaka yoğurt ve bol salata. öğünlerin Arasında meyve kuruyemiş yoğurt ayran gibi şeyler tüket bol su iç. zaten tatlı hamur işi Kızartma falan yememek gerekiyor. bunları diyetisyene gitme imkanın yok diye yazdım ama imkanın varsa bi diyetisyene git çünkü kendi kendine diyet yaparken bazı hatalar metabolizmayı kilitliyor ve kilo vermek zorlaşıyor. eğer daha önce çok diyet yapmadıysan daha kolay kilo verirsin :KK66:

Daha once hoc diyet yapmadim tatlim dogum yapmadan once 55 kiloydum simdi kizim iki bucuk yasinda 80 kilo oldum cok kilo aldim hamile kaldifim da 64 kiloydum

X