Mide küçültme revizyon

yengechanim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
2
2
30
Merhaba. İkinci kez tüp mide ameliyatı olan yada olmayı düşünen var mi?Ben 7 sene önce oldum baya kilo aldım geri eski kiloma ulaştım eski doktorumdan randevu alıp almama konusunda kararsızım. Fiyat bilgisi vs olan varsa yazabilir mi?

Yeniden kilo alma ihtimaliniz çok yüksek bence önce psikolojik olarak hazırlanın bir uzmanla sonra ameliyat düşünün. Benim arkadaşım da aynı şekilde oldu doktoru önce psikoloğa yönlendirdi.

Kilo alımı çoğunlukla psikoloji kaynaklı oluyor zaten

Merhaba. İkinci kez tüp mide ameliyatı olan yada olmayı düşünen var mi?Ben 7 sene önce oldum baya kilo aldım geri eski kiloma ulaştım eski doktorumdan randevu alıp almama konusunda kararsızım. Fiyat bilgisi vs olan varsa yazabilir mi?
Kaç kilo ile ameliyat oldunuz?

Tamam konuya ben devam edeyim o halde.Bugun ekol hastanesinde gorusmeye gittim.bugun aldigim fiyat 100bin tl.Doktor sahsen beni asiri derecede rahatlatti.kilo olarak sormayin konuya vki olarak bakiliyor benimki 31. Ileri derecede reflum var persembe gunu endeskopi icin tekrar gidiyorum gelismeleri yazacagim.Benim durmumda olanlara fikir olsun istedim. 2016 da tup mide olmustum o zaman vki 41 di.

9.nisanda arefe gunu amelyatimi oldum.doktorum ozgur kavak.bugun eve geldim.Bunu unutmadan ozellikle yazmak istedim cunku insan unutuyo cektigi aciyi.tup midede ilk geceniz nasil gectiyse revizyondada aynisi.benimki tam baypass oldu sizinki farkli da olsa ilk gece ne cektiyseniz onu cekiyosunuz.Ilk 24 saat agri bulanti v.s. bittim tukendim.Bunun disinda simdilik her sey yolunda.bide bunlari ozellikle paylasmak istedim cunku insan yine kilo alip yine gitmeye utaniyor ama hic utanilacak bir ortam yok asla o tarzda bir konusma da yok en azindan benim gittigim hastane ve ekip oyleydi.

X