Mikrosefali tanısı konulan doğmamış bebegim

Rabbim hayirli sifalar versin insallah.

1.000 okudum 44.700 kaldi

700 okudum...
Okunan Toplam ; 26.000

Kalan ; 44.000

1.000 okuyorum canım Rabbim bebişinede sanada sağlık afiyet versin inşaAllah :dua:

Arkadaşlar 36 haftalık hamileyim ve bebegimin kafa capi 4hafta geriden geliyor iki perintalog mikrosefali dediler zihinsel bir özürü olmaması dr yanılması için lütfen 70.000 ya şafi okuyalım bebeğime mental fiziksel ve ruhsal olarak sağ salim doğsun inşallah adım nurten arkadaşlar
canım kıyamam inşallah sağlıklı doğum olur inşallah. ben şimdilik 100 okudum okuyabildim Allah sağlık sıhhat mutluluk nasip etsin

yumiti yumiti arkadaşım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Okunan sayı kaç oldu tam bilmiyorum ama ben 5000( beş bin) tane ya Şafii okurum. Ne olur için rahat olsun bebişini sağlıklı olarak doğacaktır, ben inanıyorum.

yumiti yumiti arkadaşım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Okunan sayı kaç oldu tam bilmiyorum ama ben 5000( beş bin) tane ya Şafii okurum. Ne olur için rahat olsun bebişini sağlıklı olarak doğacaktır, ben inanıyorum.
Allah razı olsun çok zor bir imtihan hergun dua edip ağlıyorum ınanin ki inşalalh sağlıklı hayırlı doğar 35.800 kaldı seninkileri de eklendiğimde

X