Mikrosefali tanısı konulan doğmamış bebegim

Arkadaşlar 36 haftalık hamileyim ve bebegimin kafa capi 4hafta geriden geliyor iki perintalog mikrosefali dediler zihinsel bir özürü olmaması dr yanılması için lütfen 70.000 ya şafi okuyalım bebeğime mental fiziksel ve ruhsal olarak sağ salim doğsun inşallah adım nurten arkadaşlar
Merhabalar bebeğinizde problem oldum u acaba

Evet oğlum mikrosefali olarak doğdu yaşıtlarından fiziksel ve zihinsel olarak geride şu an 3 yaşında

Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim şifasını ve dayanma sabrını versin. Benimde bebeğimin kafası alt sınırında altında 26 haftalık hamileyim. Perinatolojiye gideceğiz. Bebeğin anne karnındayken tekme atıyor hareket ediyor muydu?

Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim şifasını ve dayanma sabrını versin. Benimde bebeğimin kafası alt sınırında altında 26 haftalık hamileyim. Perinatolojiye gideceğiz. Bebeğin anne karnındayken tekme atıyor hareket ediyor muydu?
Evet hareketliydi kafa çapının küçük olması dışında hamileliğimde bir sıkıntı olmadı.

32. Haftada 10 gün geride olarak başladı 39. Haftada doğurdum .
Teşekkür ederim cevapladığınız için. 3 hafta geride benim bebeğim ve hala gramlardayız beslenemiyor umarım bende sağlıkla alırım bebeğimi kucağıma

X