Mikrosefali tanısı konulan doğmamış bebegim

yumiti yumiti hayırla kurtul sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah bende aldığım sayıyı okudum. Rabbim tüm hamişlere hayırlı doğumlar olmayan ve isteyen herkese de hayırlı evlatlar nasip etsin amin :dua:

Birşey sormak istiyorum doktorlar bu tanıyı Yenimi koydu.
Arkadaşlar 36 haftalık hamileyim ve bebegimin kafa capi 4hafta geriden geliyor iki perintalog mikrosefali dediler zihinsel bir özürü olmaması dr yanılması için lütfen 70.000 ya şafi okuyalım bebeğime mental fiziksel ve ruhsal olarak sağ salim doğsun inşallah adım nurten arkadaşlar

Mrb ben de hamileyken 35. Haftadan sonra kizimin kafasi hoc buyumedo ben gataya gidiyordum bana oyle bi tani koymadilar ama 39. Haftada 35 haftalik kafa olcumu cikiyordu ve bebegim 34.3 cm kafa capiyla dogdu bu da normal kabul ediliyor. Ama suan kizim 7 aylik ve kafasi 40 cm en alt sinirda buyumesi yavas sadece duzenli olarak norologa gidiyoruz buyume hizina gore takip ediliyor. Insallah senin bebegin de sorunsuz dunyaya gelir. Drlara cok bakma sen usg ye de guvenme bana neler dediler. O yuzden bu duruma da binlerce sukur diyorum.

Mrb ben de hamileyken 35. Haftadan sonra kizimin kafasi hoc buyumedo ben gataya gidiyordum bana oyle bi tani koymadilar ama 39. Haftada 35 haftalik kafa olcumu cikiyordu ve bebegim 34.3 cm kafa capiyla dogdu bu da normal kabul ediliyor. Ama suan kizim 7 aylik ve kafasi 40 cm en alt sinirda buyumesi yavas sadece duzenli olarak norologa gidiyoruz buyume hizina gore takip ediliyor. Insallah senin bebegin de sorunsuz dunyaya gelir. Drlara cok bakma sen usg ye de guvenme bana neler dediler. O yuzden bu duruma da binlerce sukur diyorum.
Canim benim ki 32.hftada kaldı malasef sizin doğum ölçüsü normal sınırlarda inşallah benimde öyle olur

Bugün dr gittim arkadaşlar tekrar iki haftada hiç büyümemiş kafa çapı bugün ultrasonda beyin yanlarını iyi görmüyorum dedi cuma günü mr cektirecegim allah'ım korktuğuma vurmasın insallah

Sakın ol canim iyi şeyler düşün. Dua ediyoruz.

Bugün dr gittim arkadaşlar tekrar iki haftada hiç büyümemiş kafa çapı bugün ultrasonda beyin yanlarını iyi görmüyorum dedi cuma günü mr cektirecegim allah'ım korktuğuma vurmasın insallah

Canım benim Rabbim yardımcın olsunn..
Bu yaşadığın zorlukları kolaylasin.
Ya Şafi adıyla Şifa versin.

Canim benim insallah rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah her sey yanilticidir. Yapabilecegimiz bir sey var mi? Yarin senin icin ya safi cekecegim. Kendi evladim gibi uzuldum.

Amin canım aklına öyle seyler getirme iyi düşün iyi olsun.

Kızlar bugün mr sonucun cıktı şükür temiz ama bu hastalık yok.demek.degilmis eğer mr da problem.cikarsa daha kötü demekmiş bol bol dua bekliyorum hepinizden lütfen dualarınızda bizi de eksik etmeyin

Kızlar bugün mr sonucun cıktı şükür temiz ama bu hastalık yok.demek.degilmis eğer mr da problem.cikarsa daha kötü demekmiş bol bol dua bekliyorum hepinizden lütfen dualarınızda bizi de eksik etmeyin
Inan aklimdasin hep. Mr sonucun bakk temiz çıkmış.
Inan kii bebeğin de sağlıklı doğacak.
O anı yaşa hisset onu kucağına aldığını mutlu olduğunu hayal et.
Boll boll Şükret şimdiden Rabbime..

Inan aklimdasin hep. Mr sonucun bakk temiz çıkmış.
Inan kii bebeğin de sağlıklı doğacak.
O anı yaşa hisset onu kucağına aldığını mutlu olduğunu hayal et.
Boll boll Şükret şimdiden Rabbime..
Canim ama dr yine de hiç olumlu konuşmuyor malasef dualarınızda beni de unutmayın ne olur

Canim ama dr yine de hiç olumlu konuşmuyor malasef dualarınızda beni de unutmayın ne olur

Mutlaka dr olabilecek en kötüyü söyler....
Rabbim bilir herşeyi O ki olmazları olduran değil mi?
İste sen O'ndan dile ısrarla inançla umutla iste vazgeçme pes etme...

Allahım şifa versin benimse şifa bekleyen herkese de hayırlısıyla amin

X