Hamur İşleri Milföy Manti (Resimli)

mantıya bayılırım buda çok güzel görünüyor en kısa zamanda mutlaka deniycem hemde pratik aslında ellerine sağlık canım paylaştığın için sağol

dün yaptım kıslarrrr buda resmiii benimkiler çiçek gibi açıldılar:)mantı giibi katlamıştım ama böle oldular..bide mantının tadınada hiç benzemiyo..tadı kötü deil ama mantıda deill..çok begenmedimmm..

Son düzenleme:
resim006akj.jpg

çok nefis oldu. eşim çok beğendi. önce denemek için az yaptım. ama kalabalık misafirim gelince çekinmeden yapabileceğim tarifler listesine aldım.

bende yapmistim bunuda sanirim firinda fazla tuttum cok kurumustu yada icini az koydum ici biraz kuruydu :))

kızlar bunun ağzını iyice kapatıp haşlama olarakta yapılmazmı acaba genelde çoğu
kişi farklı tadı demiş
ben eğer böyle yaparsam çayın yanına yoğurtsuz yaparım
ama pratik olsun diye suda haşlanmazmı
ellerine sağlık yağpan arkadaşlar

kızlar bunun ağzını iyice kapatıp haşlama olarakta yapılmazmı acaba genelde çoğu
kişi farklı tadı demiş
ben eğer böyle yaparsam çayın yanına yoğurtsuz yaparım
ama pratik olsun diye suda haşlanmazmı
ellerine sağlık yağpan arkadaşlar

Milföy haslanmaz diye biliyorum canim.Bu yüzden firinda yapiliyor.
Cayin yaninda da yenilebilir diye yazmistim zaten.Yogurt eklmezsin minik börekler olur.

dün yaptım kıslarrrr buda resmiii benimkiler çiçek gibi açıldılar:)mantı giibi katlamıştım ama böle oldular..bide mantının tadınada hiç benzemiyo..tadı kötü deil ama mantıda deill..çok begenmedimmm..

Tad olarakta zaten ben demedim,mantiyla birebir tadinin oldugunu.
Bu da mantilarin bir versiyonu.Yakinda da sosyete mantisi tarifi var,yufkadan yapilan,onu vericem.Ama bunlarin tai hep birbirinden farkli oluyor.

ayy bune ne kadar güzel bişey kesinlikle yapıcam...ay ben kk da gördüğüm çoğu şeyi yapıyorum kilo alıcam sonunda....ellerinize sağlık

walla dahiane şeyler ögrenıyorum burda cok hos gorunuyo ellerıne sağlık

X