MİNE TAN BUTİK / İNSTAGRAM / BÜYÜK AYIP/ SAYGISIZLIK!

ddonmezz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
20
8
Ben DİLARA DÖNMEZ. MİNE TAN BUTİK adı altında Instagram üzerinden satış yapılan bir butikle ilgili şikayetimden bahsedeceğim. 23 Temmuz tarihinde yayınladıkları Seda Önder'in giydiği mor bir elbiseyi profillerinde paylaştılar. Bende beğenip aynı gün elbiseyi Whatsapp yoluyla sipariş verdim. Özel bir gün dolayısıyla nişan için şartlı bir şekilde sorup onaylamaları doğrultusunda kabul ettiler ve sipariş verdim ancak elbise bana 26sında sipariş verdim ancak elbise bana 26sında gelmedi çünkü kargolayan arkadaş kargolamayı unutmuş denildi, sipariş alınmamış denildi, not alınmamış denildi, bedeni yok denildi tam 5-6 butikten olan kişiye anlattım bu sorunu kimisi kabul etmedi, biri hediye verelim dedi bende kabul ettim bu elbiseyi çok istemiştim ve nişan önemli bir gün olduğu için bu elbiseye 400 Tl'lik ayakkabı ve çanta alışverişimden dolayı da maddi zarardayım. Elbise evime 27 Temmuz Pazartesi günü geldi. Bende Sürat Kargo çalışanına durumu anlattım bana böyle bir bilgi gelmedi dedi ve götürdü kargoyu ve şubeye sorup yarınki kargoyla size getireyim tekrar dedi bekledim sonraki gün Sürat Kargonun tüm şubelerine 0850'li ve 444'lü de dahil tüm numaralarını aradım ama kimseyle görüşemedim. Butikten bir bayan elbiseyi hediye veremeyeceklerini indirimli verebileceklerini söyledi onu da kabul ettim ama elbise bana geri gelmedi. Aksine 29 Temmuz 2015 tarihinde MİNE TAN BUTİK'ten elbisenin onlara geri gittiğini ve bana 9 ilk geliş 9 da onlara geri gidiş masrafı olan 18 Tl yi karşılamamı istedikleri mesajıyla uyandım aksi takdirde hukuk departmanına yönlendirecekmiş. Arama yaptık karşılıklı daha kendilerini dahi tanıtmadan bana suçlama yaparak yüksek bir ses tonuyla konuşmanın kayıt altına alındığını söyleyen bir bayanla konuştum ve kayıt altına alınan bir konuşmada önce isimler söylenir tanıtılır sonra şikayet dile getirilir diyerek uyardım adının XX olduğunu elbiseyi neden almadığımı söyledi. Bende kargocunun bana dediğini numaralarını aradığımı ancak ulaşamadığımı bir bilgim olmadığını söyledim. Beni kırdılar, kendi hatalarını bana mâl ettiler, saygısızca güya Kayıt altına alınan konuşmada bana saygısız, ayıplanan tavırlarından sözlerinden ve ithamlarından dolayı kendilerinden şikayetçiyim. Hem beni maddi hemde özel günümde dahi bu sorunlarla uğraştıracak kadar manevi ve psikolojik olarak 5 gündür farklı insanlardan aranmam konusunda çok yıprandım ve çok gerildim. Böyle butiklere itibar edilmemesini, güvenip alışveriş yapılmamasını tavsiye ediyorum ve bu butiğe bir uyarı yapılmasını istiyorum. Ne yapabilirim söylerseniz bütün konuşmaların kayıtları ve fotoğrafları mevcut butiğe bir uyarı yapılırsa sevinirim. Sevgiler.

Bu butiği instagramda görmüştüm. Başınıza gelene üzüldüm. Şikayetçi olacağım deseydiniz. İnsanları paralarıyla rezil ediyorlar çok yazık.:KK12:

Sıkıntı ne ben anlamadım tam olarak. Elbise siparis vermissiniz ertesi gün gelmis kabul etmemişsiniz diye geri gonderilmis kargo parasi sizden istenmis. Dogru mu anladim?

çok uzun geldi. yarıya kadar okudum sayılır. ücretini ödedin magdur oldun galıba?
instagramda bişi yaomak istiyorsan
sayfayı paylaş dolandırıcı tagıyla etıket yap.

Sıkıntı ne ben anlamadım tam olarak. Elbise siparis vermissiniz ertesi gün gelmis kabul etmemişsiniz diye geri gonderilmis kargo parasi sizden istenmis. Dogru mu anladim?
okumaya calıstım ben de anlamadım

kısaca özetlese iyi olur aslında

Hayır ben bana pazar günü ulaşmasını istedim tabiki dediler ama güya unutmuşlar göndermeyi ama bana bir arkadaşları gönderdik biri göndermedik biri elimizde yok vs. diyerek oyaladılar nişan töreninde giyecektim bu elbiselerine güvenipte 400 TL lik ayakkabı ve çanta aldım sonrasında kargom geldi kapıda ödemeli ancak hediye edelim özür olarak dediler ama kargocuya bilgi verilmemiş ben şubemize sorayım sonra yarın getireyim dedi gelmedi kargo ve bundan dolayı da beni suçlayıp azarlayıp telefonu yüzüme kapattılar ücreti benden istediler ve heryerden engellediler.

Hayır ben bana pazar günü ulaşmasını istedim tabiki dediler ama güya unutmuşlar göndermeyi ama bana bir arkadaşları gönderdik biri göndermedik biri elimizde yok vs. diyerek oyaladılar nişan töreninde giyecektim bu elbiselerine güvenipte 400 TL lik ayakkabı ve çanta aldım sonrasında kargom geldi kapıda ödemeli ancak hediye edelim özür olarak dediler ama kargocuya bilgi verilmemiş ben şubemize sorayım sonra yarın getireyim dedi gelmedi kargo ve bundan dolayı da beni suçlayıp azarlayıp telefonu yüzüme kapattılar ücreti benden istediler ve heryerden engellediler.
kargo ne kadardı ki? en fazla 15 tl dir heralde? ücreti havale mı yapmıstın?

Her yerde konu acmissnz masallh
Birinde yanlış yazarak konu açmışım yeni üyeyim ve nasıl sileceğimi de bilemedim bu 2. konu bence karıştırıyorsunuz ve gereksiz yargılıyorsunuz. Eskisini nasıl sileceğimi anlatırsanız kaldırabilirim.

Her sorunu olan savcılığa gitseydi adliye kuyruktan geçilmezdi zannımca hanımefendi ? :) Derdimi KADINLAR KLÜBÜ adlı bir sayfada bir derdim var konusuyla paylaşmayı da yanlış bulmuyorum.
Sen derdini paylaşmıyorsun ki butiğe uyarı yapılmasını istiyorsun bunu kadınlar kulübü mü yapacak?
Ayrıca hakaret edildi diyorsun şikayet etmeyeceksen nasıl çözmeyi planlıyorsun merak ettim

X