Mine Tan Butik

missinterpreter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2016
6
0
Bundan yaklaşık iki hafta önce minetanbutik kullanıcı ismini kullanan bir butikten elbise siparişi verdim. Elbise 3 gün içerisinde elimde oldu. Fakat beden sıkıntısı çektim ve aynı gün kargoyla değişim için geri gönderdim. İçine istediğim ürünü ve bedenini belirten bir not bıraktım. Kargo takip numarasına kadar şirkete bildirdim. Bana aynı gün içerisinde geri kargolayacaklarını söylediler fakat olmadı. Bir iki gün sonra tekrar kendilerine yazdığımda ürünün kendilerine ulaştığını ve hemen kargoya verileceğini 1-3 iş günü içerisinde elime ulaşacağını söylediler. 3 gün sonra kargo şirketine gittiğimde ürünün kargo çıkışının dahi yapılmadığını öğrendim. Telefonla butiği aradım ve oraya gideceğimi ürünü bizzat kendim alacağımı söyledim. Telefonu kapatır kapatmaz kargo takip numarası geldi o dakika kargoya vermiş. Ertesi gün kargo elimde oldu. Eve gelip elbiseyi denediğimde aynı bedenin etiketini kesip M beden yapıştırdıklarını fark ettim. Yani S beden almıştım M ile değiştirilmesini istedim ama onlar S bedenin etiketini kesip M yapıştırıp aynı ürünü bana iade ettiler. Allah' tan göndermeden ölçülerini almıştım. İnsanları aptal yerine koymakta üstlerine yok. Tekrar onlarla görüştüğümde benimle dalga geçtiler ve ters ters konuştular. ''Mine Tan' ın kendisiyle görüşmek istiyorum'' dediğimde ''Mine Tan yurt dışında isterseniz ülke ismi verelim oraya kadar gidin gelin'' gibi cümleler kurdular. En önemlisi de ürünün faturasız gelmiş olmasıydı. faturasız geldiği için hiçbir hak talebinde bulunamayacağım söylendi. Bende maliye bakanlığını arayıp ihbarda bulundum. Butiğe de rezilliklerini akşam haberlerinde izleyeceklerini söyledim. Gereken her türlü işlemi yapıp dava açacağım. Lütfen kimse bu butikten alışveriş yapmasın. Bu sorumsuzlukla üç tane şubeyi nasıl yönetiyor merak ediyorum doğrusu!

Minetan butikten bende şikayetçiyim! Ürünleri kalitesiz ve defolu. İnstagram hesaplarından ayakkabı siparişi verdim yanlış numara yolladılar parayı ödeyip 1 hafta ürünün değişimini bekledim ve yolladıkları ürün resmen hüsran. Görsellerdeki ürünle alakası yok resmen insanı kandırıyorlar güvenlerini istismar ediyorlar. Satıcıyla görüştüğümde ise tabi ki kabul etmediler bir de dalga geçer gibi "ne bekliyordunuzki" diye bi yanıt aldım ve tek ulaşabildiğimiz WhatsApp hesaplarından engellendi. Tüketici olarak haklarımın farkındayım ve tenezzül ettikleri 60 lirayı helal etmiyorum. Tüketici haklarına başvuru yapacağım,maliyeyede şikayet edicem faturasız ürün yolladıkları için terbiyesiz dolandırıcılar

Minetan butikten bende şikayetçiyim! Ürünleri kalitesiz ve defolu. İnstagram hesaplarından ayakkabı siparişi verdim yanlış numara yolladılar parayı ödeyip 1 hafta ürünün değişimini bekledim ve yolladıkları ürün resmen hüsran. Görsellerdeki ürünle alakası yok resmen insanı kandırıyorlar güvenlerini istismar ediyorlar. Satıcıyla görüştüğümde ise tabi ki kabul etmediler bir de dalga geçer gibi "ne bekliyordunuzki" diye bi yanıt aldım ve tek ulaşabildiğimiz WhatsApp hesaplarından engellendi. Tüketici olarak haklarımın farkındayım ve tenezzül ettikleri 60 lirayı helal etmiyorum. Tüketici haklarına başvuru yapacağım,maliyeyede şikayet edicem faturasız ürün yolladıkları için terbiyesiz dolandırıcılar

Size de mi faturasız ürün yolladılar? Mutlaka maliyeye şikayet edin ben ettim ve şikayetim sonuçlandı para cezası yediler. Normalde fatura kesiyorlarmış ama sanırım internet üzeri alışverişlerde vermiyorlar tüketici haklarına gideriz diye. Kendilerini çok akıllı zannediyorlar ama baya baya yürek yemişler. Kim bilir kaç kişinin günahına girdiler böyle. Mutlaka şikayet edin ve sonucu bana da bildirin lütfen

X