MİNE TAN BUTİK / İNSTAGRAM / BÜYÜK AYIP/ SAYGISIZLIK!

Elbisenin fiyati kaç lira ydi size hediye ettiler ayrıca kargocu kaç tl sizden ücret istedi

Bu butiği instagramda görmüştüm. Başınıza gelene üzüldüm. Şikayetçi olacağım deseydiniz. İnsanları paralarıyla rezil ediyorlar çok yazık.:KK12:
Çok teşekkkür ederim, beni heryerden engelledikleri için bunu söyleyeceğim bir yer kalmadı :)

Sen derdini paylaşmıyorsun ki butiğe uyarı yapılmasını istiyorsun bunu kadınlar kulübü mü yapacak?
Ayrıca hakaret edildi diyorsun şikayet etmeyeceksen nasıl çözmeyi planlıyorsun merak ettim
Hayır hanımefendi, burası kocaman bir site her meslekten olanı bulunuyor. Bu yazıyı sikayetimvar sitesinede yazdım ordan alıntı yaparak burada da paylaştım. Nereye, nasıl, ne şekilde şikayet edebilirim bunu söylemenizi bekliyorum.

Hayır hanımefendi, burası kocaman bir site her meslekten olanı bulunuyor. Bu yazıyı sikayetimvar sitesinede yazdım ordan alıntı yaparak burada da paylaştım. Nereye, nasıl, ne şekilde şikayet edebilirim bunu söylemenizi bekliyorum.

Bunları biliyor musunuz?
Herhangi bir ürünü, firmayı, kurumu, kuruluşu, Kişiyi ilgili mercilere resmi şikayette bulunmak yerine bu tip forum sitelerinde kötülemek, kötülenen Tarafın dava etme sebebidir.

Üstelik burda yazılan karalama yazıları resmi değil, mesnetsiz iddia boyutunda kalacağından karşı Tarafın tazminat Davası açma hakkı vardır.

Hele birde şikayetinizde isim soyadınızı kullanmışsınız, tespitiniz için yazıyı okumaları bile yeterli.

Bir firma, ürün, kurum vb hakkında herhangi bir şikayet, iddianız olduğunda kendinizi açılabilecek tazminat davalarından koruma adına bağlı Bulunduğunuz il/ilçenin tüketici hakem heyetine vs başvurmanız daha yerinde olur.

X