Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Mineralli Fondöten markası önerebilecek olan var mı ?

Ramses93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
43
0
Kaç tane fondöten , pudra denedim gerçekten bilmiyorum .. Zerotanin kullanıyorum hala sadece hafif lekelerim kaldı . Mineralli Fondöten kullanmam gerektiğini söylediler .
Önerisi olan var mı ?

Maybelline pure make up mineral ve max factor Natural minerals foundation'u tavsiye ederim

Kaç tane fondöten , pudra denedim gerçekten bilmiyorum .. Zerotanin kullanıyorum hala sadece hafif lekelerim kaldı . Mineralli Fondöten kullanmam gerektiğini söylediler .
Önerisi olan var mı ?

bizde bi arkadaşımla fondöten araştırıyoruz..fresh minerals diye bi fondöten bulduk.sadece eczanelerde satılıyomuş.yakınımızdaki bi eczaneye gidip denicez.ünlülerin kullandığı bi markaymış herhalde.hazal kaya,seda sayan...clınıque de kullandım ben onuda tavsiye ederim...

bizde bi arkadaşımla fondöten araştırıyoruz..fresh minerals diye bi fondöten bulduk.sadece eczanelerde satılıyomuş.yakınımızdaki bi eczaneye gidip denicez.ünlülerin kullandığı bi markaymış herhalde.hazal kaya,seda sayan...clınıque de kullandım ben onuda tavsiye ederim...

evet fresh minerals cok ıyı bır markaymıs bende duydum..

Kızlar peki bu fresh mineralsın kapatıcılığı ve yüzdeki kalıcılığı nasıl?

ben de uzun bir süre youngblood mineral fondöten kullandım
pudra gibi fırça ile sürüyosun cildin nemiyle krem haline geliyo
senin cildin şu anda çok kuru olsa gerek
bu tür ürünleri satan eczanelerin makyaj günleri oluyor oraları takip edip deneyerek alırsan daha iyi olur

bella pierre kullanıyorum diğerlerine göre ucuz ve güzel, normal fondötenler gibi sivilce sorunumu da körüklemiyor ayrıca rengi ciltte durdukça güzelleşiyor.. istanbuldaysan cevahirde alt katta stantları var denetip çık dışarı gez dolaş akşam bak yüzüne sonrada okse markafonide takip et sık sık orda %30 indirime giriyor, ordan alırsın:))) ben öyle yapıyorum:)

evet fresh minerals cok ıyı bır markaymıs bende duydum..

o eczaneye gittik,tester vardı sürdüm hiç beğenmedim yaa..çok kötü kokuyo.ayrıca ciltte çok belli oluyo.ben clınıque kullanmaya devam etcem..en azından cildimi nemlendiriyo ve parlatıyo..

bende Jane İredale kullanıyorum sadece eczaneler de satılıyor mineral içerikli.göz altı kapatıcısı çok memnunum şimdide yaz geliyor güneş koruma faktörlü pudra ve fondtnini düşünüyorum ama Nars da beni cok cezbediyor kararsızım??? :21:

bende Jane İredale kullanıyorum sadece eczaneler de satılıyor mineral içerikli.göz altı kapatıcısı çok memnunum şimdide yaz geliyor güneş koruma faktörlü pudra ve fondtnini düşünüyorum ama Nars da beni cok cezbediyor kararsızım??? :21:

Sofia ben de baya araştırdım internetten Jane Iredale de karar verdim ancak bugün bi forum da fondoten kapatıcılığı yok denmiş. Fondoteni hakkında bir bilgin var mı?

ben everyday minerals in toz fondotenini aldım.emtürkiye sitesinden.birde fırçasını satın aldım.her biri 38.5 tl memnun kaldım tavsiye ederim

Ben de bir suredir arastiriyorum. Sanirim everyday minerals alacagim. Ancak multitasking neutral ile
beige neutral arasinda ne fark var bilen var mi? Sitesinde ikisi icin de ayni seyi yazmis.
Aciktan bugdaya donuk tenler icin..

kızlar ben i.d. bare minerals ve youngblood kullanan biri olarak mineral makyajın yüzdeki inanılmaz etkisini gördüm ama bu ürünleri bulamayınca bir eczaneden fresh mineralsin ponponlu mineral purdasını aldım. ponponlu olması tozun ziyan olmasını engelliyor ama çok da süper durmadı ya kızlar. bare minerals çok daha ışıltılı yapıyor cildi. kapatılıcığı yok denecek kadar az. ton farklarını azaltıyor. ben indirim ve pazarlıkla beraber 50 liraya aldım eczanede. bare minerals türkiyeden çekildi diye duymuştum ama aileeczanesi diye bir site var orda satılıyor. bu site hakkında bilgisi olan var mı acaba? ürünler orijinal mi?

ben youngblood aldım ama kullanamadım fırçasınıda aldım ama kalıp gbi duruyo acaba sürmeyimi bilmiyorum anlamadım:KK14: clinique kullanıyorum memnunum

Konuyu güncelleyelimm kızlarr
ben de bu sıralar yeniden mineral makyaj ürünlerini araştırmaya başladım. Lütfen tavsiye verin kızlaarr :))

X